شماره تماس ما

آدرس دفتر ما

خرید کارتن اسباب کشی

خرید کارتن اسباب کشی در بازار کارتن

خرید کارتن اسباب کشی  

خرید کارتن دست دوم برای اسباب کشی در بازار کارتن با بهترین نوع کارتن انجام میشود .اسباب کشی فرایندی است که طی آن طیف گسترده ای از محصولات در ابعاد و وزن های مختلف بسته بندی شده و آماده جابجایی است. کارتن اسباب کشی به مجموعه کارتن هایی با ابعاد مختلف گفته می شود که به طور کلی چاپ نشده و به صورت رنگ سفید یا قهوه ای تولید می شوند. کارتن اسباب کشی در بازار کارتن با ابعاد مختلف وجود دارد که متناسب با نیاز مشتری و مصرف کننده تولید می شوند و در برخی موارد نادر این کارتن ها را می توان مطابق با خواسته مشتری و اندازه هایی که می خواهد تولید کرد اما معمولاً با ابعاد خاص. در زمینه خرید جزئی یا خرید عمده می توان گفت در بحث اسباب کشی نمی توان به طور دقیق تعداد کارتن مورد نیاز را تعیین کرد ، بهتر است چنین بسته هایی را به طور کلی خریداری کنیم و تعداد آنها کم نیست. بازار کارتن با سالها سابقه فروش کارتن خالی ارزان قیمت به مشتریان خود برای بسته بندی و حمل اسباب در تهران با باربری و اتوبارها در تهران همکاری میکند.
کارتن اسباب کشی در اندازه های مختلف به رنگ سفید یا قهوه ای در بازار کارتن موجود است تا نیازهای مختلف شما را برآورده کند. علاوه بر این ، خرید کارتن بصورت آنلاین به مردم این امکان را می داد که قیمت کارتن ها را در وب سایت های مختلف بررسی کنند و بهترین محصول را با بهترین قیمت فروش خریداری کنند. توجه داشته باشید که سالم به مقصد رسیدن اشیا منزل شما بستگی زیادی به جنس و کیفیت کارتن های استفاده شده دارد، به همین جهت توصیه می کنیم که در هنگام خرید سعی بر آن داشته باشید تا بهترین و بی نقص ترین کارتن ها را سفارش داده و مورد استفاده قرار دهید.و اینکه به یاد داشته باشید :که با توجه به اینکه کارتن هزینه ی اضافی نیست و برای جابجایی لازم است. پس از چیدمان مرتب وسایل در کارتن اسباب کشی ، لازم است درب آن را محکم با چسب ببندید.

اگر شما نیز قصد اسباب کشی در آینده بسیار نزدیک را دارید، توصیه می کنیم که هم اکنون اقدام به خرید و استفاده از کارتن اسباب کشی نمایید. سرعت جابجایی اثاثیه به دلیل استفاده از کارتن آماده اسباب کشی استاندارد و برچسب آن افزایش می یابد. اگر نگران خیس شدن وسایلتان در کارتن به دلیل تغییر آب و هوا هستید ، بهتر است ابتدا یک لایه بزرگ پلاستیک در کارتن قرار دهید و سپس تجهیزات خود را درون آن قرار دهید. قیمت هر کدام از انواع کارتن اسباب کشی نیز با توجه به سایز و کیفیت آن متفاوت خواهد بود و شما می توانید با بودجه در اختیار خود به راحتی اقدام به خرید و استفاده از این محصول نمایید. این شرکتها با توجه به نیاز بازار کارتنهای مختلف را تولید و در دسترس شما قرار میدهند. با توجه به نوع لوازمی که برای بسته بندی در نظر دارید باید کارتن اسباب کشی مناسب هم انتخاب کنید، کارتن اسباب کشی در طیف گسترده ای از وزن حمل، محافظت در برابر رطوبت و ارائه راه حل های بسته بندی پایدار حیاتی است.

برای خواندن مطلب بیشتر در مورد اسباب کشی به نقل از بازار کارتن در ویکی پدیا بروید.

این کارتنها در ابعاد مشخصی تولید میشوند و به صورت ایده آل برای قرار دادن وسایل خانگی و اداری طراحی شدهاند. حتما برای اشیا شکستنی خود از روزنامه باطله استفاده کرده و آنها را درون روزنامه بگذارید و سپس در داخل کارتن جای دهید. سلفون ضخیم (استرچ)، نایلون حبابدار ضربهگیر، نخ مخصوص بسته بندی، چسب پهن (چسب کارتن)، دستگاه چسب کش و سایر لوازم بسته بندی. برای خرید کارتن اسباب کشی مورد نظر خود میتوانید هم اکنون از وب سایت اینترنتی پیش روی خود اقدامات لازم را انجام داده و با توجه به تعداد و ابعاد مورد نیاز خود، بهترین و باکیفیت ترین کارتن ها را در بازار کارتن خریداری کرده و سفارش دهید.

خرید کراتن اسباب کشی در بازار کارتن به صورت تلفنی صورت میگیرد . شما با تماس با بازار کارتن با مشاوره بهترین نوع کارتن تهیه میکنید .ارسال کارتن همان روز کاری صورت میگیرد .البته فایل صوتی اول صفحه نیز کمک شایانی برای انتخاب و خرید بهترنی نوع کارتن اسباب کشی میکند.

توجه به این نکته که با پرداخت وجه کمتر هزینه ها را کم میکنیم یک اشتباه بزرگ صورت میگیرد . یک اینکه تعداد کمتری کارتن بخریم که بعد بخوایم لوازم بیشتری داخل آن جا کنیم.و دوم سنگین شدن وزن کارتن و مشکل در جابجایی . سوم اینکه کارتن اسباب کشی ارزان مقاومت کمتری داره و میتونه در جابجایی موجب هزینه بیشتری بشه.

تقسیم بندی لوازم منزل به سه قسمت – یک لوازم خورده ریز شکستنی و سنگین کوچک که برای آن از کارتن متوسط پنج لایه استفاده میکنیم .دوم لوازم حجیم تر را داخل کارتن اسباب کشی بزرگ قرار میدهیم . توجه کنید نباید وسایل بزرگ وزن بالایی داشته باشن و در هنگام حمل بتوان به راحتی بدون ضربه خوردن و افتادن آن بشود جابجا کرد.خرید کارتن اسباب کشی را به روز آخر نندازید که به مشکل کمبود آن و در ادامه ضرر در خرابی و شکستگی لوازم شما بشود .

توجه داشته باشید کارتن دست دوم موجود در بازار کارتن به صورت سالم و بدون خوردگی و کاملا بهداشتی موجود میباشد .برای اینکه هزینه کمتر بشود بازار کارتن چند نمونه همیشه کارتن دست دوم اسباب کشی موجود میکند.ولی توجه داشته باشید که انچنان هزینه تغییر نمی کند پس بهتر از کارتن اکبند استفاده بشه و در بعضی شرایط کارتن دست دوم.

کارتن خارجی در بازار کارتن برای مصارف خاص خریداری می شوند. یک انبار کردن طولانی مدت لوازم مهم در انبار . دوم اراسل بار به شهرستان و خارج . سوم کسایی خیلی به لوازم حساس می باشند که می خواهند بدون ریسک کردن لوازم منزل جابجا کند.که بیشترین مورد برای ارسال بار به شهرستان و خارج کشور است.

کمنظور از کارتن آماده این است که :کارتن ها همیشه ساخته شده و به صورت ده عددی بسته بندی شده است. شما باید آین کارتن ها را باز کرده و زیر آن را بسته و آماده به پر کردن آن با لوازم منزل کنید .

بله کارتن بسته بندی آماده در سایز های مختلف در سایت بازار کارتن موجود میباشد . و حتی سایز های سفارشی نیز اگر تعداد بالا سفارش بدید ساخته و در کمترین زمان ممکن ارسال می شود .

خرید کارتن اسباب کشی در بازار کارتن

در سایت بازار کارتن خدمات خرید کارتن اسباب کشی با سایز های مختلف و مقاومت بالا برای جابجایی انجام میگیرد.

کارتن اسباب کشی استاندار و پنج لایه یکی از بهترین کارتن ها برای بسته بندی لوازم منزل استفاده میشود.

کارتن اسباب کشی سایز نیم

 

سایز:طول 40 | عرض 29 | ارتفاع 30

کارتن سه لایه اکبند

مناسب برای لوازم خورده ریز سبک

سه لایه قیمت 16 هزار تومان

پنج لایه 20 هزار تومان 
کارتن اسباب کشی سایز نیم

کارتن اسباب کشی سایز یک

 

سایز:طول 50 | عرض 30 | ارتفاع 30

کارتن پنج لایه اکبند

مناسب برای لوازم شکستنی و کتاب

کارتن اکبند قیمت 30هزار تومان

کارتن دست دوم 22 هزار تومان

IMG 7985

کارتن اسباب کشی سایز دو

سایز:طول 60 | عرض 40 | ارتفاع 40

کارتن پنج لایه اکبند

مناسب برای سرویس قابلمه و لوازم حجیم

قیمت 40 هزار تومان

کارتن دست دوم  30هزار تومان 

کارتن اسباب کشی سایز دو

توجه:این سه سایز بیشترین استفاده در اسباب کشی دارند.

کارتن اسباب کشی سایز بزرگ برای استفاده خاص

کارتن اسباب کشی بزرگ سایز 3

سایز:طول 60 | عرض 50 | ارتفاع 50

کارتن پنج لایه اکبند

مناسب برای لوازم حجیم و عروسک

قیمت 55 هزار تومان

کارتن اسباب کشی بزرگ سایز 3

کارتن اسباب کشی بزرگ سایز 4

سایز:طول 80 | عرض 50 | ارتفاع 50

کارتن پنج لایه اکبند

مناسب برای لوازم حجیم و عروسک

قیمت 80 هزار تومان

کارتن اسباب کشی بزرگ سایز 4

بقچه لباس زیپ دار برای اسباب کشی لباس

بقچه لباسی سایز چهار

طول ۸۵ | عرض ۵۰ | ارتفاع ۵۰ 

کاور ۳ لایه با کیفیت دوخت عالی و سر زیپ درجه ۱

مناسب برای لباس های مجلسی و معمولی و وسایل بازی کودک

قیمت ۵۰ هزار تومان

بقچه لباسی سایز چهار

بقچه لباسی سایز پنج

طول ۱۰۰ | عرض ۵۰ | ارتفاع ۵۰ 

کاور ۳ لایه با کیفیت دوخت عالی و سر زیپ درجه ۱

مناسب پتو و بالش و وسایل تمیز بهداشتی

قیمت ۶۰ هزار تومان 

بقچه لباسی سایز پنج

بقچه لباسی سایز چهار

طول ۱۲۰ | عرض ۵۳ | ارتفاع ۵۱ 

کاور ۳ لایه با کیفیت دوخت عالی و سر زیپ درجه ۱

مناسب تشک و پتو و وسایل تمیز بهداشتی و وسایل بازی کودک

قیمت ۷۰ هزار تومان

بقچه لباسی سایز چهار

لوازم مورد نیاز بسته بندی وسایل منزل - ظروف شکستنی - مبلمان و...

نایلون حبابدار

طول 50متر | عرض ۱۰۰ سانت

نایلون سه لایه درجه یک ماده نو 

مناسب بسته بندی لوازم برقی و مبلمان

قیمت 350 هزار تومان

IMG 8003

نایلون حبابدار

طول ۱۰۰متر | عرض ۵۰ سانت

نایلون سه لایه درجه یک ماده نو 

مناسب بسته بندی لوازم برقی و مبلمان

قیمت 350 هزار تومان

IMG 8005

چسب کارتن

چسب پهن ۹۰ یاردی در سه نوع کیفیت

۴۵ میکرون:۳۵ هزار تومان

۴۸ میکرون:۴۰ هزار تومان

۵۰ میکرون:۵۰ هزار تومان

IMG 8019

دستگاه چسب زن

دستگاه چسب زن دستی

جنس درجه یک بازار 

کیفیت پلاستیک بالا

روش کار آسان

IMG 8025

استرج صنعتی

استرج صنعتی پالت بند

مخصوص بسته بندی بعد از کشیدن نایلون حبابدار

۲۰۰ متری عرض ۵۰ سانت

قیمت ۱۴۰ هزار تومان

IMG 8006

روزنامه باطله

روزنامه اکبند استفاده نشده

مخصوص ضربه گیری داخل کارتن بین لوازم
بسته ۲ کیلویی
70 هزار تومان
روزنامه باطله

گونی بسته بندی

گونی نو برای اسباب کشی

گونی سایز گونی آردی

۶۰ دهنه ۸۵ عمق

13 هزار تومان

گونی بسته بندی
برای سفارش تماس بگیرید
۰۹۱۲۴۳۶۰۴۱۳ ۰۲۱۵۵۵۹۳۴۶۹ ۰۲۱۵۵۹۸۰۲۳۵

لطفا نظر خود را با ما به اشتراک بزارید .