۱۳ نکته در مورد شرکت فریت بار باید درخصوص آن بدانید

چیزهایی که باید در مورد شرکت فریت بار و حمل و نقل کالا بدانید. شرکت فریت بار و نکاتی که باید درخصوص آن بدانید .

حمل و نقل بین المللی حمل و نقل بار حمل و نقل حمل و نقل بار یکی از متداول ترین روش های حمل و نقل بین المللی برای استفاده تجاری و شخصی است.

شرکت های حمل و نقل باری مانند Universal Cargo و مرکز بین المللی لجستیک ، حمل و نقل کالا را از یک مقصد به مقصد دیگر با استفاده از طیف وسیعی از حمل کننده ها ، از جمله حمل و نقل هوایی ، بار اقیانوس ، حمل و نقل جاده ای و در برخی موارد ، حمل و نقل ریلی هماهنگ می کنند.

روند حمل و نقل حمل و نقل ممکن است دلهره آور به نظر برسد ، به خصوص اگر با روند حمل و نقل کالا آشنا نباشید اما این سیزده واقعیتی که باید در مورد حمل و نقل کالا بدانید به شما کمک می کند تا این روند را انجام دهید.

 

۱۳ نکته در مورد شرکت فریت بار

۱- شرکت فریت بار و حمل و نقل کالا چیست؟

یک شرکت کالا مسئولیت حمل و نقل کالا بین یک مقصد و مقصد دیگر را بر عهده دارد. شرکت های حمل و نقل حمل و نقل متخصص در تنظیم کل مراحل برای حمل و نقل خود ، از انبارداری گرفته تا حمل و نقل کالاهای خود ، تخصص دارند.

آنها به عنوان واسطه بین حمل و نقل و خدمات حمل و نقل عمل می کنند و برای مذاکره در مورد قیمت و تصمیم گیری در مورد اقتصادی ترین ، مطمئن ترین و سریع ترین مسیر ، با شرکت های حمل و نقل مختلف ارتباط برقرار می کنند.

شرکت فریت بار باید امانت دار کالا باشد.

 

۲- راهی بدون دردسر برای واردات و صادرات کالا.

استفاده از یک بورس کالا برای واردات و صادرات کالاها می تواند کل روند را بسیار استرس زا کند. حمل و نقل باری می تواند از عناصر زنجیره تأمین اطلاعات بسیار آگاه باشد ، از مراحل بسته بندی و انبار گرفته تا مراحل گمرک ، و برخی از فشارها را به شما تحمیل می کند.

شرکت فریت بار برای تجارت مهم است.

 

۳- حمل و نقل کالا خدمات گسترده ای را ارائه می دهد.

نمایندگان حمل و نقل بار می توانند در فرآیندهای زنجیره تأمین در چندین سطح از جمله:

ترخیص کالا از گمرک
اسناد بین المللی صادرات و واردات
بیمه
بسته بندی
ذخیره سازی
مدیریت موجودی

 

۴- شرکت فریت بار برای تجارت شما سودمند است.

استفاده از یک شرکت حمل و نقل بار برای حمل و نقل کالا به مصرف کننده شما می تواند از جهات مختلف برای تجارت شما سودمند باشد. با استفاده از دانش و تخصص آنها ، حمل و نقل کالا اطمینان می دهد که کالاهای شما به موقع به مقصد صحیح می رسند و در مقایسه با انجام این کار صرفه جویی می کنند ، در این فرایند صرفه جویی کنید.

 

۵- شرکت فریت بار آنها مسئولیت تاخیر در حمل و نقل را ندارند.

شرکت های حمل و نقل کالا مسئولیت تاخیر در حمل و نقل را ندارند. این تأخیرها غالباً به دلیل هوای بد ، خرابی ، تأخیر در بندر یا تغییرات غیرقابل پیش بینی مسیر اتفاق می افتند.

اگرچه تأخیرهای حمل و نقل می تواند ناامید کننده باشد ، مهم است که به یاد داشته باشید که این کار از دست شرکت حمل و نقل شما خارج نشده است و آنها در تلاش هستند تا هر چه سریع تر آن را برطرف کنند.

 

۶- حفظ رابطه خوب با حمل و نقل بار خود مهم است.

حمل و نقل بار شما مسئولیت باربری گرانبهای شما را بر عهده دارد ، بنابراین مهم است که با آنها رابطه کاری خوبی برقرار کنید. شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که شرکتی را انتخاب کرده اید که بتوانید به آن اعتماد کنید و به آن اعتماد کنید و همچنین خدمات با مشتری بی عیب و نقص را برای اطمینان از ورود محموله های محموله خود با خیال راحت و به موقع انجام دهید.

 

۷- شما باید مطمئن شوید که مدارک شما به روز است.

قبل از اینکه کالای خود را در اختیار حمل و نقل کالا خود قرار دهید ، باید اطمینان حاصل کنید که تمام مدارک مورد نیاز برای حمل کالای شما به پایان رسیده است.

شرکت حمل و نقل شما قادر خواهد بود در این امر به شما کمک کند ، اما این یک اقدام بسیار مهم برای کاهش خطر عدم رها شدن کالاهای شما از گمرک یا بانکی است که از انتشار وجوه شما امتناع می ورزد – که هیچکدام برای تجارت شما سودمند نیست.

۸- در شرکت فریت بار محدودیت حمل و نقل برای برخی از محصولات اعمال میشود.

شرکت های حمل و نقل کالا به مقررات سختگیرانه ای رعایت می کنند و کالاها و مواد خاصی را حمل نمی کنند ، خصوصاً از طریق حمل و نقل هوایی یا دریایی. اگرچه لیست کالاهای ممنوع از کشور به کشور دیگر متفاوت است.

در شرکت فریت بار حمل و نقل کالاهای زیر ممنوع و به طور کلی محدود است:

کالاهای خطرناک (از جمله مایع قابل اشتعال و مواد سمی)
مواد مخدر (نسخه و تفریحی)
الکل
باتری
وسایل قابل ویرایش (به استثنای موارد تحویل اکسپرس ویژه)
اشیاء تیز

 

۹- از شرکت فریت بار حمل و نقل بار خود در مورد خدمات اضافی سؤال کنید.

بسیاری از شرکت های حمل و نقل حمل و نقل خدمات اضافی را برای حمل و نقل شما ارائه می دهند ، بنابراین همیشه ارزش دارد که هنگام دریافت نقل قول از آنها سؤال کنید. این خدمات اضافی شامل انبار انبار ، بیمه حمل بار ، ردیابی کالا و حمل کالاهای خطرناک است. حتی اگر به آنها احتیاج ندارید ، همیشه لازم است این سرویس های اضافی را برای مراجعه به آینده در نظر داشته باشید.

 

۱۰- شش مرحله اصلی حمل و نقل وجود دارد.

حمل و نقل در شرکت فریت بار را می توان به شش مرحله اصلی تقسیم کرد ، از جمله:

۱- حمل و نقل صادراتی – انتقال کالا از منبع اصلی آن به انبار حمل و نقل کالا.
۲- ترخیص کالا از گمرک صادرات – کالاها برای ترک کشور مبدا خود از ترخیص استفاده می کنند.
۳- رسیدگی به مبدا – تخلیه ، بازرسی و اعتبار بخشی محموله در برابر اسناد رزرو آن.
۴- ترخیص کالا از گمرک واردات – مدارک گمرکی برای محموله شما توسط مقامات بررسی می شود.
۵- رسیدگی به مقصد – انتقال محموله پس از رسیدن به مقصد مقصد ، از جمله انتقال به انبار واردات.
۶- حمل و نقل واردات – انتقال محموله از انبار واردات به مقصد نهایی خود.

 

۱۱- حمل و نقل بار شما باید مجموعه ای از اسناد را در اختیار شما قرار دهد.

با حمل و نقل کالا بسیاری از مدارک ، به خصوص هنگام حمل و نقل در خارج از کشور ارائه می شود. حمل و نقل بار شما باید کلیه اسناد مربوطه از جمله:

فاکتور تجاری
قرارداد بارگیری
گواهی نامه مبدا
گواهی بازرسی
مجوز صادرات
لیست بسته بندی صادرات
سند اعلام صادرات باربری ها

ضروری است که تمام این اسناد به منظور اطمینان از دستیابی کالاهای شما به مشتری شما بدون هیچ مشکلی پیش آمده ارائه شوند.

۱۲- قدرت شرکت فریت بار حمل و نقل کالا بسیار مهم است.

حمل و نقل های خوب تأسیس شده دارای شبکه ای فوق العاده قوی از مخاطبین و تجربه در تجارت هستند. این امر نه تنها به شما کمک می کند تا برای حمل بار خود بهترین قیمت را داشته باشید بلکه از ورود به موقع کالاهای شما نیز اطمینان حاصل می کنید. حمل و نقل بار با تجربه در این مسیر با مشکلات زیادی روبرو خواهند شد ، بنابراین آنها می توانند با هر مسائلی که ممکن است هنگام حمل کالای شما بوجود بیاید ، به سرعت و کارآمد برخورد کنند.

۱۳- آیا باربری شما در نوع خاصی از محموله تخصص دارد؟

برخی از حمل و نقل کالا متمرکز بر یک نوع خاص از محموله هستند ، در حالی که برخی از شرکت های دیگر کالاهای مختلفی را می پذیرند. پیدا کردن یک باری حمل و نقل که در آنچه می خواهید حمل کنید تخصص دارد. آنها نه تنها یک تیم متخصص را در خود جای می دهند بلکه تجربه گسترده ای در برخورد با محموله هایی مشابه شما خواهند داشت. انجام تحقیقات قبل از انتخاب یک شرکت لجستیک ، اطمینان حاصل می کند که کالاهای شما به روشی به صرفه و مقرون به صرفه به مقصد نهایی خود برسند.

کارتن فریت بار و هر چیزی که در خصوص آن باید بدانید

همه چیز درباره کارتن فریت بار و جعبه های حمل و نقل و جعبه های بسته بندی و ارسال بار به خارج را بدانید. آیا نمی دانید از کجا می توانید کارتن فریت بار و جعبه های ارزان قیمت ، جعبه های مقوایی (مانند جعبه های بسته بندی ، لوازم بسته بندی و غیره) خریداری کنید؟ آیا شما کنجکاو هستید که بدانید ابعاد و وزن کارتن فریت بار برای یک سرویس استاندارد چیست؟ در ادامه مطلب در بازار کارتن تمام جواب ها را می یابید. بازار کارتن همچنین فرصتی را برایتان فراهم می کند که بتوانید یک بسته تحویل بار و کارتن فریت بار مقرون به صرفه را تهیه کنید!

کارتن فریت بار

کارتن فریت بار

هر نوع ارسال بار توسط هواپیما و با خطوط هوایی را فریت بار می گویند در واقع ارسال هوایی را فریت مینامیم. برای ارسال بار با روش فریت بار لازم است که از کارتن ها و جعبه های با مقاوت و حفاظت بالا استفاده کنید. گرچه می توانید از هر نوع کارتنی استفاده کنید اما اگر از کارتن مخصوص فریت بار استفاده کنید خیلی بهتر است زیرا هنگام حمل بار به روش هوایی ممکن است با شما به دلیل سرعت بالای انتقال بار در هواپیما در طول مسیر خصوصا هنگام نشستن و بلند شدن هواپیما زیاد جابجا شود بنابراین لازم می باشد که فریت بار شما توسط کارتن های مخصوص با مقاومت بالا در برابر تکان خوردن و ضربه سایر بارها برخوردار باشد.

 

انواع کارتن فریت بار و جعبه های حمل و نقل و لوازم بسته بندی مخصوص فریت بار

بیشتر افراد حداق یکبار به شرکت های های حمل و نقل و باربری (یا جعبه های بسته بندی ، جعبه های متحرک و غیره) مراجعه می کنند. با این حال ، در بیشتر موارد ، آنها از جعبه های مقوایی راه راه یا شیاردار استفاده می کنند که به طور خاص برای حمل و نقل در مسافت های طولانی طراحی شده اند. اگرچه می توانید وسایل را درون جعبه های مقوایی حمل کنید. اما کارتن فریت بار محافظت بیشتری از حمل و نقل شما دارد. به همین دلیل توصیه می شود هنگام حمل موارد شکننده از کارتن فریت بار استفاده شود.

 

ویزگی های کارتن های مخصوص فریت بار

1- دارای ضخامت مناسب و محکم می باشد.

2- انعطاف پذیر می باشد

3- در اثر ضربه خودش تغییر حالت می دهد

4- به کالا صدمه نمی زند.

5- کمی رطوبت پذیر است و در هوای شرجی خود را ول نمی کند.

کارتن های که دارای خواص فوق هستند بهترین کارتن برای فریت می باشد

کارتن فریت بار

 

سایز کارتن های مخصوص فریت بار و ارسال و حمل هوایی کالا

کارتن برای ارسال هوایی چند سایز معین دارد. مناسب تر ین آنها:

  • سایز 90 طول 50 عرض 54 ارتفاع
  • سایز 60 طول 50 عرض و 50 ارتفاع
  • سایز کوچک 50 طول 35 عرض و 30 ارتفاع

 

آیا می توانم تعداد زیادی کارتن یا جعبه با اندازه های مختلف ارسال کنم؟

بله ، هنگام حمل و نقل با فریت می توانید حدود 10 جعبه را به طور همزمان ارسال کنید! همچنین می توانید چندین جعبه با اندازه و وزن مختلف را به طور همزمان ارسال کنید. می توانید با خواندن وبلاگ بازار کارتن در مورد آن موضوع اطلاعات بیشتری کسب کنید.

 

هنگام حمل جعبه ها و کارتن ها در ارسال هوایی چه چیزی را باید در نظر بگیریم؟

به طور خلاصه برای ارسالا کالا با کارتن فریت بار به نکات زیر توجه کنید:

1- جعبه حمل و نقل لزوماً نباید جدید باشد. با این حال ، باید در شرایط خوبی باشد.
2- جعبه راه راه بهتر از جعبه مقوایی است.
3- هنگام استفاده از جعبه های مقوایی استفاده شده یا دست دوم جعبه های پستی ، جعبه های بسته بندی ، جعبه های حذف ، جعبه های در حال حرکت ، جعبه های حمل و نقل و غیره ، همیشه باید برچسب های قدیمی را از شرکت های پیک قبلی حذف کنید.
4- جعبه همیشه باید کمی بزرگتر از کالاهایی باشد که حمل می کنید.
5- می توانید چندین جعبه با اندازه های مختلف را از طریق هوایی ارسال کنید.

 

نکات خرید کارتن از بازار کارتن :

دربازار کارتن انواع کارتن در سایز های مختلف و کاربرد های گوناگون قرار دارد:

1- خرید کارتن بزرگ اسباب کشی منزل که در سه سایز مورد استفاده است

2- خرید کارتن اداری که بیشتر برای زومکن و لوازم کیس و اداری میباشد .

3- کارتن فریت که برای بسته بندی اجناس برای ارسال به خارج می باشد.

کارتن فریت بار باید از نوع مقاوم کارتن باشد .

برای سفارش کارتن میتوانید ازطریق تلفن تماس با بازار کارتن تماس بگیرید.

به کمک مشاوره رایگان نوع کارتن و وسایل مورد نیاز را انتخاب کنید.

ما سفارش شما را به همراه فاکتور اجناس با پیک برایتان ارسال می کنیم.

اگر از بسته های ویژه سایت استفاده کنید هزینه ارسال رایگان خواهد بود

می توانید درب منزل یا محل کار یا انبارتان پرداخت کنید.

کارتن فریت بار