کارتون مقوایی مناسب اسباب کشی منزل می باشد یا خیر؟

کارتون مقوایی و جعبه های مقوایی که کاربردهای زیادی برای بسته بندی محصولات و کالاها داشته باشند با استفاده از مقواهایی که در یک روی ان پوشش مناسب برای چاپ داشته باشند طراحی و تولید می شوند. در صورتی که نیاز به چاپ باشد با توجه به سطح قابل چاپ ان میتوان روی ان نیز عملیات چاپ انجام شود. در برخی تولیدی ها کارتون مقوایی که مناسب جعبه سازی است کارتن مقوایی ها با توجه به رنگ پشت ان نام گذاری میشود. مثلا کارتون مقوایی پشت سفید یا کارتن مقوایی پشت طوسی یا کارتون مقوایی پشت کرم که رایجترین مدل های کارتون مقوایی نیز به شمار میروند.

الف ) برخی انواع کاغذ هایی که برای ساخت کارتون مقوایی در تولیدیهای کارتون مقوایی استفاده میشود :

کاغذ خارجی و ایرانی
کاغذ تست لایتر
کاغذ کرافت خارجی
کاغذ کرافت ایرانی

ب ) خرید کارتون مقوایی برای بسته بندی وسایل منزل و همینطور اسباب کشی

اما علاوه بر موارد بالا کارتون مقوایی با کیفیت های پایین تر و ارزان تر در مواردی چون اسباب کشی منزل نیز استفاده می شود. که البته بیشتر مناسب بسته بندی و حمل وسایل و ظروف شکستنی و قیمتی می باشد که احتیاج به محافظت بیشتری دارند.

تهیه کارتون مقوایی مناسب اسباب کشی از بازار کارتون

کارتن مقوایی که برای حمل اثاثیه قیمتی و شکستنی مناسب باشد را می توانید از بازار کارتن تهران و ایران تهیه کنید. درواقع بازارکارتن ایران که در تهران واقع شده است یکی از عمده ترین پخش کننده های کارتن مقوایی در کشور و در تهران با بیش از چند دهه قدمت می باشد با توجه به نیاز مخاطبان فعالیت عمده ای در حوزه کارتون مقوایی اسباب کشی دارد که اخیرا اقدام به ایجاد سایت اینترنتی نیز برای بهبود فرایند ارائه خدمات به مشتریانش نموده است.

خرید آنلاین کارتون مقوایی از بازارکارتون

از آنجایی که یکی از عمده ترین محل ها برای خرید کارتن مقوایی در تهران بازار کارتن می باشد بنابراین بر آن شدیم تا تجارت خود را بر بستر اینترنت نیز گسترش دهیم و به ارائه خدمات تحویل در محل و خرید انلاین کارتن مقوایی برای سهولت کار مشتریان نماییم.

پ ) قیمت کارتون مقوایی بسته بندی وسایل منزل چقدر است؟

کارتن مقوایی های بسته بندی برای استفاده وسایل منزل و بسته بندی یا حمل ان با توجه با اندازه انها که در چه سایزی باشند قیمت های متفاوتی دارند. اندازه ها میتواند بطور کلی کوچک یا متوسط یا بزرگ باشد. البته با توجه به میزان سفارش شما نیز ممکن است میزان تخفیف ما نیز در حراجستون ها و کمپین های تخفیفی تغییر کند. ما همانند فروشگاه رفاه نیستیم که مثلا یک تخفیف 20 درصد بر روی کل محصولات لبنیاتی در روزهایی که حساب مردم پر باشد بزنیم و جیب مردم را خالی کنیم.

تخفیفات بازار کارتون روی قیمت ها چگونه اعمال میشود؟

تخفیفاتی که بازار کارتن بر روی کارتن مقوایی ها اعمال می کند به سابقه خرید شما اینکه مشتری جدید باشید یا قدیمی و همینطور به میزان سفارش شما و اینکه آیا لوازم جانبی و ابزار کار را نیز همراه خرید کارتون مقوایی سفارش دهید یا خیر ماغیر خواهد بود.
البته بطور کلی و برای خرید های جز معمولا قیمت ها در سایت مشخص شده می باشد. اما با این حال نیز تماس با کارشناس فروش بازار کارتون نیز میتواند شما را از آخرین موجودی و قیمت محصولات مطلع کند.

ت ) چه لزومی دارد که از کارتن مقوایی برای بسته بندی وسایل منزل در اسباب کشی استفاده کنیم؟

یک کار بسیار مهم و اقدام هوشیارانه در اسباب کشی منزل و باربری بسته بندی به کمک کارتن مقوایی می باشد.

همه اقلام و وسایل خانه باید به کمک کارتون مقوایی جوری بسته بندی شود که سلامت شان تضمین شود.

بهتر است وسایل ریزتر و کوچکتر و بطور کلی قیمتی تر و شکستنی تر را در اولویت بسته بندی با کارتن مقوایی قراردهید.

برای وسایل بزرگتر نظیر مبلمان ها و یا صندلی و میزها از جمله میز و صندلی آشپزخانه میتوانید از سلفون و پلاستیک حباب دار یا روکش محافظ استفاده کنید.

بدون شک بسته بندی به کمک کارتن مقوایی نیاز به برنامه ریزی دارد که باید توجه کنید.

وقت و زمان زیادی برای بسته بندی لوازم لازم است در عوض بروز خسارت و ضربه کاهش می یابد.

هزینه کردن برای کارتون مقوایی برای کاهش هزینه های خسارت قطعا مفید است.

ث ) از کارتن مقوایی های بسته بندی بازارکارتون که مخصوص وسایل منزل است میتوانید برای مواردزیراستفاده کنید:

بسته بندی کتاب
بسته بندی کفش
بسته بندی لباس
بسته بندی مواد غذایی
بسته بندی ظروف چینی
بطور کلی بسته بندی لوازم و وسایل آشپزخانه

لازم به ذکر است کلیه خرده ریزهای داخل منزل می بایست:
با استفاده از کارتون مقوایی یا همان کارتن های مخصوص جابه جایی بسته بندی و حمل شود .