کارتن میوه صادراتی کاملا منطبق با استاندراد بین المللی

بازار کارتن به عنوان یکی از پیشروها در عرصه پخش انواع کارتن جهت ارائه خدمات با کیفیت به طیف متنوع مشتریان خود کارتن میوه صادراتی را نیز بعد از عرضه و فروش کارتن میوه از جمله فروش و عرضه کارتن موز و همینطور عرضه و فروش کارتن میوه سیب درختی به سبد محصولات خود اضافه نمود. بسیاری از میوه های درجه ۱ در بازار میوه به علت نداشتن کارتن میوه صادراتی و با کیفیت مخصوص و همینطور عدم بسته بندی با کارتن میوه صادراتی امکان فروش خود را در بازارهای جهانی به شکل چشمگیری از دست میدهند و یا اینکه نهایت تعدا سفارش زیادی را جذب نمی کنند. راهکار حل این مشکل بدون ۱% تردید استفاده از کارتن میوه صادراتی است تا علاوه بر اینکه کیفیت درجه ۱ میوه ها را حفظ کنند فروش و ماندگاری انها را بالاتر ببرند.

کارتن میوه صادراتی کاملا منطبق با استاندراد بین المللی

اگر صاحب یک تجارت جهانی در بازار میوه هستید می توانید برای کارتن های بسته بندی صادراتی میوه های خود از بارا کارتن به عنوان یکی از قدیمی ترین ها در عرصه پخش و توزیع کارتن میوه صادراتی حساب ویژه باز کنید. بازار کارتن بسته بندی های فروشی را برای ذخیره میوه جهت صادرات و ارسال میوه و سبزیجات تازه به شما پیشنهاد می دهد. بسته ها مطابق با استانداردهای صادرات محصولات باغی در بازارهای بین المللی مونتاژ می شوند و می توانند با توجه به نیازها و نیازهای مشتری تنظیم شوند.

مزایای بسته بندی کارتن میوه صادراتی

خط مونتاژ جعبه مقوایی مدرن

خط مونتاژ خودکار جعبه های چوبی

سفارش شخصی سازگار با نیازهای ذخیره مشتری.

بازده تولید بالا به دلیل قابلیت های فنی ایجاد بسته بندی.

صرفه جویی در زمان برای تحویل محصول.

محصول نهایی آماده صادرات در بازار بین المللی.

 

فروش و عرضه انواع کارتن میوه صادراتی

کارتن میوه صادراتی بسته بندی برای میوه های گوناگون از جمله : موز هلو ، سیب ، کیوی و… برای عرضه و پخش میوه به بازارهای شهرهای مختلف کشور و یا جهت صادرات به خارج از کشور توسط بازار کارتن قابل عرضه می باشد. کشورهایی که ایران به انها صادرات میوه دارد برخی از کشورهای حوزه خلیج فارس مانند قطر و عمان و عراق و کشورهای اروپایی همانند ترکیه و روسیه و… می باشد. شاید مهمترین و اصلی ترین نگرانی در حوزه صادرات میوه مربوط به بخش بسته بندی و نحوه ارسال ان به خارج از کشور باشد. که این کار باید توسط یک بسته بندی مناسب و در حد استاندارد جهانی جهت صادرات انجام گردد.

کارتن میوه صادراتی کاملا منطبق با استاندراد جهانی برای عرضه داخل و خارج

در بسته بندی های داخلی جهت توزیع در کشور گاها دیده میشود که از سبدهای میوه و ظروف پلاستیکی استفاده میشود که این روش بدلیل استحکام پایین هنگام واردآمدن فشار وزنی که از طریق بار چیده شده است و یا در درون کانتینرها و از طرف دیگر شکیل نبودن نوع بسته بندی شان خیلی وقت است که مورد استفاده قرار نمیگیرد. همه مسائل مربوط به بسته بندی یک طرف و رقابت شدید در بازار میوه داخل کشور و صادرات میوه به خارج از کشور اهمیت و ضرورت یک بسته بندی با کیفیت و استحکام بالا و در عین حال با ظاهری مناسب و بهداشتی و شکیل را می رساند.

 

بهترین نوع کارتن هم برای بسته بندی میوه برای صادرات کارتن هایی می باشد که روباز می باشند.

به عنوان نمونه : کارتن میوه سیب جهت صادرات

در کارتن میوه صادراتی کاملا منطبق با استاندراد بین المللی سیب ها در دو ردیف قرار می گیرند. جعبه ها از مقوای کرافت ساخته شده از کارخانه های تخصصی هستند. بازار کارتن تجربه زیادی در بسته بندی سیب در چنین جعبه هایی دارد که آنها را به یک راه حل بسیار مناسب برای حمل سیب و قرار دادن آنها در قفسه های فروشگاه برای مصرف کنندگان نهایی تبدیل می کند.

تنظیم بر روی پالت : پنج جعبه در یک ردیف.

ارتفاع به حداکثر وزن محور بسته به نوع کامیون مورد استفاده بستگی دارد.

بسته بندی 18 کیلوگرم میوه سیب درختی

سیب ها در یک جعبه پنج ردیف قرار می گیرند. جعبه ها از مقوا کاردستی ساخته شده اند که از کارخانه های اختصاصی وارد شده اند. این صندوق ها برای تجارت مدرن با کشورهایی که حمل و نقل از طریق دریا انجام می شود در نظر گرفته شده است. بسته بندی تلسکوپی مقاومت بیشتری در برابر عوامل خارجی مانند نوسانات دما یا رطوبت محیطی (ظروف) دارد.

ظرفیت نمونه در کارتن میوه

مقدار خالص سیب که در چنین جعبه هایی بسته بندی می شود 18 کیلوگرم است. پارامتر بسیار مهم دیگر تعداد میوه هایی است که می توان در کارتن میوه صادراتی کاملا منطبق با استاندراد بین المللی ذخیره کرد.

این نمی تواند در خارج از مقادیر از پیش تعیین شده متفاوت باشد.

به عنوان مثال:

تعداد 100 ، 113 ، 125 سیب در جعبه.

تعداد سیب های موجود در جعبه با مرتب سازی صحیح سیب ها مشخص می شود.

 

چاپ کارتون میوه صادراتی جهت برند سازی و تبلیغات

برای چاپ کارتن میوه صادراتی بدون شک باید چاپ تمام رنگ و یا 4 رنگ و حتی 6 رنگ را انتخاب کرد که در این زمینه کارتن بسته بندی کارتن لمینتی با چاپ افست بدون شک بهترین و باکیفیترین گزینه می باشد.