خرید کارتن موز برای اسباب کشی یا حمل و نقل انواع میوه

راه حل های بسته بندی قابل استفاده مجدد بازار کارتن برای خرید کارتن موز برای اسباب کشی بسیار کارآمد و کاربردی و عملیاتی است. این حاصل تجربه چندین ساله ما در این بازار است. بازار کارتن یک پکیج بسته بندی از کارتن موز برای خرید مشتریان قابل استفاده مجدد و بدون استفاده از مواد مضر برای موز فراهم می کند. این پکیج ها مناسب خرید برای اسباب کشی نیز هستند. جعبه موز قابل عرضه برای خرید در بازار کارتن سخت و بادوام است ، در مقایسه با بسته بندی های یکبار مصرف ، آسیب محصول را هنگام حمل و نقل و ذخیره سازی به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. همچنین برای نمایش فروش ایده آل است.

ما سایت خرید و فروش انلاین خود را برای ایجاد بهترین محیط ممکن برای فروش انواع کارتن از جمله کارتن اسباب کشی و یا کارتن موز در هنگام نیاز مشتریان طراحی کردیم. حتی امکان خرید کارتن موز استفاده شده شما را نیز داریم. بازار کارتن به لطف سیستم بسته بندی استاندارد شده خود که باعث کاهش 25٪ از هزینه های حمل و نقل ، ذخیره سازی و تجهیزات می شود ، به خرده فروشان تهران و سراسر کشور ایران کمک می کنند تا زنجیره های عرضه تازه خود را بهینه کنند.

 

چند دلیل برای انتخاب و خرید کارتن موز برای اسباب کشی و حمل بار

1- محافظت بهتر

طراحی درهم تنیده کارتن موز امکان ساخت پالت ایمن را فراهم می کند ، و از آنجا که وسایل و لوازم منزل نیازمند تحمل بار مناسب می باشد و از طرفی کارتن موز از وزن بار پشتیبانی می کنند به گونه ای که یک میوه ظریف و اسیب پذیر را ایمن نگهداری میکند و به میوه آسیب کمتری در رابطه با فشرده سازی وارد می کند در نتیجه برای محافظت از وسایل بسیار مناسب است. استحکام کارتن های ما – و فضای داخلی کاملاً صاف آنها – همچنین باعث کاهش آسیب می شود.

2- کارتن های موز خنک کننده سریعتری هستند

کارتن های موز میوه موز را به میزان 33٪ سریعتر و 41٪ بیشتر از بسته بندی های یکبار مصرف خنک می کنند. این باعث افزایش عمر سبز میوه می شود از رسیدن زودرس کاسته می شود و به خرده فروشان اجازه می دهد موز بیشتری را از محموله در هنگام تحویل بپذیرند. از این ویژگی میتوان نتیجه گرفت که از کارتن موز میتوان برای بسته بندی خوراکی هایی که نیاز به دمای پایین دارند میتوان استفاده نمود و یا اینکه وسایل و محتویات درون یخچال را در کارتن موز بسته بندی نمایید تا آسیبی در هنگام اسباب کشی و جابجایی نبینند.

3- کارتن موز یک خنک کننده پایدار برای میوه موز یا انواع میوه است.

طرح تهویه منحصر به فرد که باعث خنک شدن سریعتر می شود همچنین دمای کنترل شده در کل زنجیره تأمین را ارتقا می بخشد. بنابراین ، خرده فروش کنترل بیشتری در رسیدن میوه و پیشرفت رنگ ، بهبود ماندگاری و جذابیت بصری میوه موز برای خریداران دارد. در نتیجه علاوه بر استفاده از کارتن موز برای میوه موز و یا برای اسباب کشی میتوان از آن برای حمل و نقل انواع میوه نیز استفاده نمود.

فروش و خرید کارتن موز برای اسباب کشی برای خرده فروشی ایده آل است

کارتن های موز بازار کارتن مستقیم از انبار به مرکز فروش می روند که یا بدون بسته بندی هستند و یا برای بسته بندی مجدد می باشند. کارتنهای موز بطور کل در بازار کارتن ایران هم اکنون در دو اندازه موجود است. کارتن های موز نمایشگرهای جذابی را در بخش محصولات تازه ایجاد می کنند و سریع جایگزین می شوند بدون این که خطر کبودی میوه با استفاده غیر ضروری وجود داشته باشد بنابراین علاوه بر اینکه خرید کارتن موز برای اسباب کشی گزینه مناسبی است برای حمل و باربری انواع میوه در حمل و نقل های درون شهری از بازار میوه و تره بار تا مغازه ها و فروشگاه های میوه فروشی مناسب هستند. حتی برای نگهداری از میوه ها در مغازه های محلی نیز مناسب است. والا شکی نیست که در لجستیک و قوانین ان نمیتوان از کارتن یک میوه برای حمل میوه دیگر استفاده نمود.

منظور ما در این مطلب حمل بصورت خرده و از میدان تا فروش می باشد که :

میتواند بطور کلی در یک پروسه چند ساعته به انجام برسد

حتی به یک روز و نصف روز هم نرسد.

برای اسباب کشی بهترین گزینه کارتن موز است زیرا خرید خرده ان بسیار راحت است. در اسباب کشی شما نیاز به خرید کارتن برای اسباب کشی بصورت عمده ندارید بلکه باید به خرید خرده کارتن روی بیاورید و چون کارتن موز این خصوصیت را دارا است بنابراین خرید کارتن موز برای اسباب کشی یک گزینه ایده آل است.

کارتن های موز پایدارتر هستند.

کارتن های موز در صورت استفاده مجدد زباله جامد کمتری تولید می کنند. آنها همچنین 64 درصد انرژی کمتری و 80 درصد آب کمتری نسبت به بسته بندی های یکبار مصرف دارند. چون کارتن های موز پایدار تر هستند در نتیجه برای اسباب کشی مناسب ند. در اسباب کشی شما نیاز به کارتن پایدار دارید که خرید کارتن موز برای اسباب کشی این نیاز را رفع میکند.