فروش کارتن لمینتی برای استفاده در صنعت چاپ کارتن و جعبه

کارتن لمینتی از یک ورق چاپ شده با یک لایه محافظ از فویل پلاستیکی یا فلزی – ورقه ورقه پوشیده شده است. در کارتن های لمینتی 2 نوع لمینت وجود دارد. لمینت های براق و مات . آنها توسط یک دستگاه لمینیت مخصوص استفاده می شوند. ورقه ورقه ها باعث ایجاد لایه محافظت عالی در برابر گرد و غبار ، رطوبت و سایش می کند. لمینت نیز به دلایل زیبایی شناسی نیز برای جعبه های برندسازی قابل انجام است.

 

فروش کارتن لمینتی در بازار کارتن

واژه و لغت لمینیت که به انگلیسی به صورت Laminate نوشته می شود به معنی چسبیدن می باشد و در برخی موارد چسباندن هم ترجمه می شود. اگر با صنعت چاپ آشنایی داشته باشید حتما میدانید که میزان کیفیت چاپ کارتن و مقواهای کاغذی با ضخامت انها رابطه معکوسی دارد بدین معنی که هر اندازه ضخامت کمتر باشد معمولا کیفیت چاپ در دستگاه های چاپ بالاتر می رود که شاید یکی از دلایل آن به میزان هموار بودن سطح کارتن در لایه های نازکتر نیز برمیگردد.

 

فروش کارتن لمینتی برای استفاده در صنعت چاپ کارتن و جعبه

لمینت در صنعت کارتن سازی کاربردهای فراوانی دارد به عبارتی کاربرد لمینیت در صنایع چاپ و بسته بندی کارتنسازی زیاد می باشد ولی معمولا از لمینت برای تولید کارتن و جعبه و ساخت انواع مختلف جعبه استفاده می شود. کارتن لمینتی برای مواردی که نیاز به چاپ جعبه می باشد خیلی می تواند مفید باشد.

 

لمینت از اهمیت بالایی در صنعت تولید کارتن برخوردار می باشد

لمينت از با اهمیت ترین مرحله های بعد از چاپ کارتن می باشد. لمینت می تواند نقش بسیار بسزایی را دربسته بندی جعبه و کارتن ها ایفا کند. در باار کارتن فروش کارتن لمینتی با قیمت ارزان و مناسبی انجام می شود

 

لمینت می تواند لمینت سرد باشد یا لمینت گرم

لمينت سرد چیست ؟

دستگاه کارتنسازی لمینت سرد که در صنایع کارتن سازی برای شکل دهی به کارتن های سه لایه یا 5 لایه به کمک چسب های سلیکات انجام میگیرد. در برخی از محصولات که برای بسته بندی از سلفون استفاده می شود یا برخی مواقع نیز از صحافی به جای چسب سیلیکات استفاده می کنند. فروش کارتن لمینتی در بازار کارتن انجام می شود.

 

لمينت گرم چیست ؟

بدون شک همه ما بارها با این تکنولوژی برخورد داشته ایم. اگر تا به حال كارت ويزيت ،پوستر ها و منو غذا ها و كارت هديه و سایر موارد مشابه را دیده باشید و دقت کرده باشید باید به شما بگویم که این نوع تکنولوژی که برای چاپ موارد ذکر شده بکار رفته است به کمک لمینت گرم صورت گرفته است. برای خرید کارتن لمینتی با بازار کارتن تماس بگیرید.

 

چاپ لمینتی به چه چاپی گفته میشود؟

به مدلی از چاپ که مقوای چاپ شده را در 2 مرحله روی ورق کارتن می پوشانند چاپ لمینتی گفته می شود که به کمک چسب سیلیکات یا صحافی و یا سلفون این کار انجام می گیرد. این مدل چاپ همان چاپ غیرمستقیم 2 مرحله ای است که حتما با ان آشنایی دارید.

مراحل تولید کارتن لمینتی چیست؟

  1. طراحی طرح چاپی روی کارتن .
  2. طراحی خط تیغ .
  3. ساخت قالب .
  4. گرفتن زینک.
  5. چاپ پوستر برروی مقوای 180 گرم یا مقوای گلاسه
  6. روکش سلفون روی مقوای چاپ شده
  7. انجام عملیات لمینت و تولید کارتن لمینتی
  8. تیغ زدن و دایکات .
  9. لب چسب یا منگنه .
  10. بسته بندی و ارسال.