کارتن سه لایه,خرید کارتون سه لایه,فروش کارتون سه لایه,انواع کارتن 3 لایه,کاربردهای کارتن سه لا

درباره مسائل مربوط به ضخامت کارتن

بسته به ویژگی های کارتن و نیاز مشتری معمولاً موارد زیر وجود دارد:

سه لایه از ضخامت نوع E کارتن سه لایه : حدود 1-2 میلی متر
ضخامت نوع B کارتن سه لایه : حدود 2-3 میلی متر
ضخامت نوع A کارتن سه لایه : در حدود 4-5 میلی متر
پنج لایه از ضخامت نوع EB: حدود 3-5 میلی متر
ضخامت نوع پنج لایه BA: حدود 5-7 میلی متر

درباره سختی کارتون سه لایه و مشکلات چاپ

برای چاپ تقریباً تمام بخش رطوبت در طول فرایند چاپ به داخل کارتن نفوذ می کند ، بنابراین بخشی با الگوی چاپ شده بدون الگوی چاپ بهتر خواهد بود.

درباره چاپ کارتن سه لایه و انحراف کروماتیک

از بهترین مواد چاپی استفاده می کند که از نظر انرژی بیشتر و سازگار با محیط زیست می باشد. به دلیل تفاوت در فرایند تولید ، در فرآیند چاپ دسته های مختلف کارتن تفاوت های رنگی وجود دارد که نمی توان از آنها جلوگیری کرد. رنگ نهایی منوط به محصول واقعی است.

درباره اندازه و خطای کارتون سه لایه

کارتن یک محصول صنعتی مانند ابزار دقیق نیست. اندازه آن مطابق استانداردهای صنعت ساخته شده است. برخی از خطاها در رده عادی صنعت قرار دارند. مشتریان همچنین می توانند کارتن اندازه خود را سفارشی کنند.

درباره نگهداری کارتن در محل امن و بدور از مشکل و سختی

کارتن یک محصول کاغذی است که به راحتی مرطوب و نرم می شود. توصیه می شود کارتن را در مکانی مرتفع نگه دارید و بهتر است آن را در جای خشک و تهویه نگه دارید تا از خیس شدن کارتن جلوگیری شود و کارتن را کمی طولانی تر نگه دارید.

 

برخی از گستره تولیدات و محصولات کارتون سه لایه

همه جعبه ها
جعبه ویژه
جعبه پنجره پلاستیکی
صندوق پستی
جعبه راه راه
جعبه کرافت
جعبه کاغذی
جعبه چاپ شده

بسته بندی غذا
جعبه کرافت
عمده فروشی صندوق پستی

 

1- خرید کارتون سه لایه

در بازار کارتن می توانید به هر تعداد که نیاز داشته باشید با قیمت ارزان و مناسب کارتن سه لایه خریداری نمایید. بصورت جزئی و یا عمده از بازار کارتن می توانید کارتون سه لایه خریداری کنید.

2- فروش کارتن سه لایه

چرا میگوییم بازار کارتن برای خرید کارتن سه لایه بسیار مناسب است؟ زیرا در بازار کارتن فروش کارتن سه لایه با جنس و کیفیت مرغوب و اعلا درجه یک با قیمت کاملا رقابتی عرضه میشود. قیمت ارزان همراه با کیفیت بالا و مطلوب همواره در بازار کارتن یک اصل به حساب می آید.

3- انواع کارتون سه لایه

کارتن های سه لایه را می توانید در انواع مختلف از لحاظ کاربرد و اندازه و جنس ببینید و خریداری نماید. در بازار کارتن انواع کارتن سه لا از لحاظ اندازه ارائه میشود. انواع کارتن از لحاظ کارایی و کاربرد نیز دسته بندی و بفروش میرسد. از لحاظ جنس نیز می توانید انواع مختلفی را مشاهده نمایید.

4- کاربردهای کارتن سه لایه

اگر روی یک تکه کوچک کارتن برش بزنید خواهید دید از چند ورق که روی هم چسب خورده تشکیل شده است. به تعداد این ورق ها لایه می گوییم. در صنعت کارتن سازی و بعضی مواقع در جعبه سازی هم میتوان از کارتن 2 لایه یا کارتن سینگل و یا کارتون سه لایه و یا کارتن 5لایه استفاده کرد. البته 80% ورق مصرفی کارتن بسته بندی که در صنایع کارتنسازی استفاده می گردد از کارتن سه لایه تشکیل شده است و فقط قسمت کوچکی از تولیدات کارتن با کارتن پنج لایه و سینگل انجام می شود.

برخی از کاربردهای کارتن های سه لایه :