کارتن جهت اسباب کشی نقل مکان شما را باشکوه می کند

فرایند بسته بندی برای یک جابجایی و اثاث کشی بدون کارتن جهت اسباب کشی و جعبه های مقوایی غیر قابل تصور است. به استثنای قطعات مبلمان و وسایل منزل خود ، بقیه وسایل شما باید با خیال راحت در جعبه هایی با اندازه های مختلف بسته بندی شوند تا در حین حمل و نقل واقعی وسایل شما بین این دو خانه محافظت کافی شوند. بطور طبیعی از مدتها قبل از شروع کار با زحمت زیادی برای بسته بندی لوازم خانه خود برای یک حرکت و نقل مکان روبرو هستید. اولین سؤالی که از خودتان می پرسید اینست که: به چه تعداد جعبه متحرک نیاز دارم؟ چند عدد کارتن جهت اسباب کشی لازم دارم؟

کارتن جهت اسباب کشی به تغییر مکان شما نظم و شکوه میدهد

در واقعیت ، درک صحیح این نکته مهم است که چون هر خانه متفاوت است و هر حرکت در خانه نیز منحصر به فرد است ، تعیین تعداد دقیق جعبه های لازم برای انجام کار بسته بندی غیرممکن است. با این وجود اگرچه یک فرمول وجود ندارد که بتواند جواب دهد که دقیقاً به چه تعداد جعبه متحرک برای بسته بندی وسایل خود نیاز داشته باشید اما در اینجا چند روش خوب برای پیدا کردن تعداد تقریبی جعبه های بسته بندی برای حرکت شما وجود دارد.

عواملی که تعداد کارتن جهت اثاثکشی را تعیین می کنند

جعبه های مقوایی با اندازه های مختلف کمترین هزینه بسته بندی لوازم برای شما خواهد بود بنابراین فکر کردن درباره تعداد جعبه های مورد نیاز برای کار بسته بندی بسیار مفید است. 1- اگر کارتن جهت اسباب کشی زیادی خرید کنید. بیشتر از آنچه لازم دارید پرداخت خواهید کرد و در این صورت از شما سؤال می شود که با ظروف اضافی خود چه کار کنید. 2- از طرف دیگر اگر به اندازه کافی کارتن جهت اسباب کشی خریداری نکنید و یا اندازه های مناسب آن را نداشته اید ممکن است زمان گرانبها را در فراین اثاث کشی از دست بدهید.

 

بطور خلاصه در اینجا فاکتورهای اصلی مشخص خواهد شد که :

چه تعداد کارتن جهت اسباب کشی لازم دارید؟

1- تعداد اتاق ها

هرچه اتاق های بیشتری در یک محل اقامت داشته باشید موارد بیشتری برای بسته بندی وجود دارد.

2- قاب عکس ها و تابلوها و تصویر چهارگوش

تعداد تابلوها در یک خانه که آمار دقیقتری از میزان فضای اشغال شده نسبت به تعداد اتاق ها خواهید داد.

3- تعداد افراد

البته که هرچه افراد بیشتری در یک اقامتگاه زندگی کنند

وسایل شخصی بیشتر برای بسته بندی و جابجایی وجود خواهد داشت.

4- تعداد سالهای سکونت در خانه

این یکی دیگر از عواملی است که به شما کمک می کند تا تعداد تقریبی جعبه مورد نیاز خود را تعیین کنید. سالهای بیشتر در زیر یک سقف صرف شده به معنای کالاهای بیشتر خواهد بود.

5- نوع زندگی

آیا وضعیت مالی متوسط دارید و در مورد دارایی های مادی یک فرد متوسط هستید؟

آیا سبک زندگی متوسطی را اداره میکنید؟

یا شاید شما یک سرمایه دار هستید؟

درهرصورت تخمین تقریبی کارتن جهت اسباب کشی منزل به نوع سبک زندگی شما بستگی دارد.

 

آیا برای کاهش هزینه های بسته بندی و جابجایی خود از شر وسایل ناخواسته خلاص شده اید؟

اگر بلی مطمئناً به جعبه های مقوایی و کارتن جهت اسباب کشی کمتری نیاز خواهید داشت.

 

چه نوع و اندازه جعبه باید برای نقل مکان خود داشته باشید؟

قبل از یادگیری تعداد تقریبی جعبه های لازم برای انجام کار بسته بندی بدانید چه نوع و اندازه جعبه های متحرک در بازار موجود است. برای این کار همین الان بازار کارتن تماس بگیرید.