کارتن بسته بندی اسباب کشی نهایی کامل و بی عیب و نقص

یکی از هدف های بازار کارتن آسان نمودن کار خرید مشتریان خود می باشد. درنتیجه در این راستا اقدام به فروش کارتن بسته بندی اسباب کشی نهایی کامل و بی عیب و نقص در سایت بازار کارتن بصورت اینترنتی و تلفنی می نماید. اگر تا کنون از بازار کارتن بصورت حضوری کارتن خرید می نمودید از این به بعد می توانید به آسانی و بدون دردسر کارتن بسته بندی اسباب کشی نهایی خود را بی دردسر منزل تحویل بگیرید.

کارتن بسته بندی اسباب کشی نهایی کامل و بی عیب و نقص

کارتن برای اسباب کشی جهت بسته بندی در 2 مدل 3لایه یا 3لا و 5 لایه یا 5 لا وجود دارد.نوع پنج لایه یا پنج لا بیشتر مناسب بسته بندی وسایل و جعبه های سنگین و شکستنی و بطور کلی وسایلی که ترس از آسیب برایشان وجود دارد می باشد. اگر در اسباب کشی وسایلی از این دست دارید که مطمئنا همینطور است برای صدمه وارد نشدن به وسایل با ارزش خود و حفاظت کامل از انها پیشنهاد بازار کارتن و 90% کارتن فروشی ها انتخاب کارتن 5 لایه می باشد.

برای وسایل کلی و سایر وسایل نیز کارتن 3لایه یا 3لا سه لا را انتخاب کنید. اما توضیحات بالا به هیچ عنوان به معنای عدم کیفیت کارتن سه لایه نمی باشد. کارتن 3لایه خود به تنهایی توانایی محافظت در بسته بندی بسیاری از وسایل و محصولات و کالاها و لوازم را از جله جهت اسباب کشی دارد بطوری که شاید به جرات بتوان گفت بالای 80% کارتن های موجود در بازار برای بسته بندی در ایران و حتی دنیا کارتن 3لا یا 3لایه و سه لایه می باشد.

 

1- انواع کارتن بسته بندی اسباب کشی

از لحاظ جنس و کیفیت ساخت :

1- کارتن اسباب کشی تک لایه که خود

2- کارتن اسباب کشی 3 لایه با بیشترین استفاده جهت کارتن بسته بندی اسباب کشی

3- کارتن اسباب کشی 5 لایه با حفاظت بالا بعنوان کارتن اسباب کشی

4- کارتن اسباب کشی 7 لایه

همه کارتن های فوق در 2 نوع تهیه می شود:

نوع اول از مواد اولیه بازیافتی نوع دوم از مواد اولیه صد در صد طبیعی یعنی چوب درختان

2- خرید کارتن اسباب کشی استفاده شده و دست دوم

در بازار کارتن ما فقط کار فروش کارتن را انجام نمیدهیم بلکه کارتن های دست دوم را خریداری میکنیم و بازیافت می نمایم. شما عزیزان و مشتریان خانگی بازار کارتن می توانید کارتن های استفاده شده خود برای اسباب کشی را بعد از نقل مکان نگهدارید و به شرکت های جز و کوچک که در حوزه جمع اوری کارتن دست دوم فعالیت می نمایند و این کارتن ها را خریداری می نمایند بفروشید. بازار کارتن هم در نهایت این کارتن ها را از شرکت ها خریداری می کند و به تولید کنندگان و کارخانجات بزرگ تولیدکارتن میفروشد. بنابراین اینگونه شما هم به بازیافت کارتن ها کمک کرده اید و توانسته اید به محیط زیست و سالم نگه داشتن آن کمک کنید و هم بخشی از پول پرداخت شده برای خرید کارتن بسته بندی اسباب کشی را به جیب بزنید. این یک معامله برد برد در بازار کارتن است.

3- فروش کارتن بسته بندی اسبابکشی

اما همانگونه که میدانید اصلی ترین کار بازار کارتن فروش کارتن بسته بندی اسباب کشی نهایی است. بازارکارتن در راستای فروش کارتون بسته بند اسبابکشی بیشترین فعالیت را دارد. اگر به دنبال یک اسباب کشی کامل و بی عیب و نقص هستید انتخاب کاملا بجایی کرده اید زیرا تخصص ما همین است. می توانید اسباب کشی منزل خود را به ما بسپارید. جالب است بدانید بازار کارتن هر ساله و در مناسبت های خاص خود افرهای ویژه و فوق العاده ای برای فروش به مشتریان خود ارائه می دهد.

5- ارسال کارتن بسته بندی اسباب کشی

بعد از اینکه مشتری از سایت و یا تلفنی اقدام به خرید کارتن اسباب کشی نماید حال نوبت بازار کارتن است تا جواب اعتماد مشتری را به بهترین شکل ممکن بدهد. در مرحله اول باید سفارش مشتری که از قبل به کمک موجودی انبار چک شده و بعد سفارش ثبت شده است را اماده نماید. بعد از اماده سازی باید به واحد مالی برای تاییدیه ارسال برود

پس از اینکه قسمت مالی کارهای لازم را :

چه به جهت پرداخت های انلاین

و چه به جهت پرداخت های در محل انجام و تایید کرد

به قسمت باربری و پیک تحویل داده می شود.

درنهایت سفارش کارتن بسته بندی اسباب کشی مشتری به کمک پیک و پست ارسال میگردد.

برای سفارش کارتن میتوانید از قبل هماهنگ کنید.

تماس بگیرید.