کارتن برای اثاث کشی چگونه و در چه سایزی بخریم؟

کارتن برای اثاث کشی از وسایلی است که خیلی مورد اهمیت است. می تواند به شما کمک کند که براحتی و اسانی انواع وسایل را بسته بندی کنید و درون آن قرار دهید. اما نکته ای که اینجا اهمیت پیدا میکند این است که چه نوع کارتن برای اثاث کشی مناسب میباشد؟ ایا از هر نوع کارتن برای اثاث کشی میتوانیم استفاده کنیم یا خیر ؟ برای اینک پاسخ این دو سوال و سوالات مشابه را درخصوص کارتن برای اثاث کشی بیابید بازار کارتن را تا اانتهای مطلب همراه کنید. درصورت نیاز هم میتوانید تماس بگیرید و مشاوره و یا خرید و ثبت سفارش کنید.

چرا کارتن اسباب کشی اهمیت دارد؟

علت های فراوان وجود دارد که چرا کارتن برای اثاث کشی اهمیت زیاد دارد؟ مهمترین علت ها این است که از وسایل مهم شما را از آسیب و ضربه احتمالی جلوگیری میکند. بنابراین شما میتوانید خیلی راحت تر به حمل و نقل و جابجایی وسایل در حجم بیشتر بپردازید ضمن این که کارتان از نظم بالاتری برخوردار خواهد بود.

 

چه نوع کارتن برای اثاث کشی مناسب است ؟

همواره مشتریان از باربری تهران و کارشناسان این سوالات را می کنند که چه کارتن برای اثاث کشی مناسب است.چه اندازه و سایزی باید داشته باشد ؟ جنس آن چه باید باشد؟

یک مشکل مردم استفاده از لوازم بسته بندی دست دوم و کهنه است.

زیرا در خیابان و کوچه آن را پیدا میکنند. مشتری بهتر است جعبه و کارتنی را برای اثاثکشی انتخاب نماید که در اندازه متوسط و معقولی باشد نه خیلی بزرگ باشد و نه خیلی کوچک زیرا اگر اندازه کارتن برای اثاثکشی خیلی بزرگ باشد در اینصورت برای حمل و جابجایی بعد از بسته بندی کردن و قراردادن لوازم در آن به مشکل برخواهید خورد و اگر خیلی کوچک باشد ممکن است نتوانید وسایل تان را در کارتن ها جاگذاری کنید و قرار دهید درنتیجه ممکن است خیلی وسایل که از اندازه کارتن بزرگ تر است را نتوانید جای دهید.

همانطور که در نکات قبلی سایت هم بارها به شما پیشنهاد شده است

بهتر است سایز متوسط انتخاب کنید و برای انتخاب در 2 سایز کارتن ها را سفارش دهید.

کارتن برای اثاثکشی با استحکام بالا

یک نکته دریگر درخصوص کارتن برای اثاثکشی و انتخاب آن این است که باید از یک کارتن با استحکام بالا استفاده کنید که ما این مورد را نیز تا دودی بررسی نمودیم و گفتیم که برای وسایل معمولی و غیر شکستنی که درصورت پاره گی کارتن و جعبه به هر دلیل صدمه و آسیب نمیبینند بهتر است از کارتن سه لایه استفاده کنید و برای وسایل مهم و شکستنی بهترین کار استفاده از کارتن 5 لایه یا کارتن 5لا است. کارتن پنج لایه چون از استحکام بسیار بالا برخوردار است بسیار مناسب این وسایل است. کارتن برای اثاث کشی در بازار کارتن از هرنوع و مدلی از هر اندازه و سایزی و از هر جنسی وجود دارد که صرفا تعدادی را ما به شما پیشنهاد دایم. چون در بازار کارتن کارتون ها از خود کارخانه تهیه می شود و بسیار قوی و مستحکم می باشند.

 

درتهیه کارتن برای اثاث کشی باید چه نکاتی را مد نظر داشت ؟

باید بدانید که باربری تهران که همکار درجه یک بازار کارتن است و از جمله شرکت های وابسته با بازارکارتون میباشد برای انتخاب کارتن به موارد زیر توجه می کند:

  • اولین آن این می باشد که برای لوازم سنگین و حساس باید از جعبه استفاده کنید
  • باید استحکام زیادی داشته باشد و قدرت آن را داشته باشد که بتوانید آن را جابه جا کنید
  • از آسیب و ضربه احتمالی جلوگیری کند
  • می توانید از کارتن ۵ لایه استفاده کنید که استحکام زیادی دارد.
  • احتمال پاره شدن کارتن 5لا در زمان اسباب کشی بسیار کم است.
  • باید بتوان محتویات و اطلاعات را بروی جعبه ها نوشت

 

کارتن برای اثاث کشی مخصوص کتاب باید چگونه باشد ؟

بهترین سایز برای کارتن کتاب سایز 30x30x40 است.

ابعاد به سانتی متر است. همچنین میتوانید از کارتن های زونکنی برای حمل کتاب نیز بهره ببرید.

از این کارتن های با سایز ذکر شده برای لوازم آرایشی نیز زیاد مورد استفاده قرار میگیرد.

 

کارتن اثاث کشی و بسته بندی وسایل شکستنی

بهتر است از کارتن با سایز 30x40x50 استفاده کرد چون اندازه ان نه زیاد بزرگ است که نتوان آن را بلند کرد و نه خیلی کوچک هست که نشود تمامی وسایل را داخل ان بسته بندی کنید