کارتن اسباب کشی دست دوم یا اکبند کدامیک مناسب شماست؟

کارتن اسباب کشی دست دوم برای کسانی که نمیخواهند برای اسباب کشی منزل خیلی هزینه زیادی برای کارتن بپردازند بسیار به صرفه تر و ارزانتر خواهد بود. وقتی زمان اسباب کشی منزل میرسد رفتارها و عملکردها در قبال اسباب کشی حال چه منزل باشد و یا محل کار و وسایل کار و یا هر چیز دیگر متفاوت می باشد. یکی از مواردی که تعیین کننده رفتار و عملکرد ما در قبال اسباب کشی خواهد بود میزان هزینه و وضعیت مالی ما خواهد بود. برای اسباب کشی هر چه باشد و به هر میزان که باشد محال است که نیاز به کارتن چه اکبند و چه دست دوم نداشته باشیم.

کارتن و جعبه ضرورت اسباب کشی است فرقی نمیکند که دست دوم یا نو و اکبند اما بالاخره آنچیزی که درآن شک نیست این است که برای اسباب کشی به کارتن و جعبه نیاز داریم. البته کارتن اسباب کشی دست دوم برایمان ارزانتر میشود.

کارتن اسباب کشی دست دوم یا اکبند برای اسباب کشی لازم است

اما صحبت از عملکرد و رفتار در قبال اسباب کشی کردیم به چه معنا است؟

با توجه به هزینه و وضعیت مالی و اقتصادی

1- یک دسته افراد هستند که نمیخواهند هزینه ای برای اسباب کشی بپردازند. بدون شک کسی که هزینه جابجایی و پرداخت پول برای باربری نداشته باشد احتمالا هزینه ای بابت کارتن اسباب کشی دست دوم یا اکبند نمی کند این افراد معمولا می توانند با مراجعه به مغازه ها و سوپری های سرکوچه و محله خود چند تایی کارتن تهیه کنند.

2- دسته دوم هنگام اسباب کشی همه از باربری استفاده می کنند اما انقدر از لحاظ مالی و اقتصادی خوب نیستند که کار بسته بندی و اسباب کشی را به باربری بسپارند بنابراین کاری که انجام می دهند خودشان با تهیه و خرید کارتن اسباب کشی دستدوم یا اکبند وسایل و لوازم را بسته بندی می کنند و هنگام جابجایی از باربری برای حمل و جابجایی از مبدا تا مقصد استفاده می نمایند.

3- اما دسته سوم که احتمالا به دلیل اینکه از لحاظ مالی با مشکل مواجه نمی باشند نمیخواهند خودشان را به دردسر بیندازند بنابراین تمام کارهای مربوط به اسباب کشی و جابجایی را به باربری می سپارند. از خرید کارتن اسباب کشی دست دوم و اکبند گرفته تا بسته بندی وسایل و حمل و جابجایی وسایل ار مکان اولیه تا مکان جدید را همه و همه را به باربری واگذار می کنند و خیال خود را راحت می کنند.

بازار کارتن برای هر میزان از شرایط مالی شما خدمات ارائه میدهد

اما نکته مهم که بازار کارتن برای شما دارد این است که فرقی نمی کند که شما بخواهید در قبال اسباب کشی منزل یا محل کار یا اداره و … (یا هر کوفت و زهر مار دیگری چون اسباب کشی خیلی سخت است این را گفتم ببخشید هموطنان عزیزم در هرکجای ایران ) چه عملکردی داشته باشید مهم این است که ما در بازار کارتن هستیم بدلیل راحتی و آسوده کردن فرآیند اسباب کشی شما تا بتوانیم در چند روز اسباب کشی کنار شما باشیم و از سختی کار شما کم کنیم. در این بین در فصول گرم سال کارتن اسباب کشی دستدوم بیشترین خرید را دارد.

اما نکته مهمتر اینکه بازار کارتن برای هر سه دسته فوق و یا هر راه حل و روشی که داشته باشید ما می توانیم به شما کمک کنیم تا علاوه بر آسوده کردن خود در زمان اسباب کشی هزینه کمتری بپردازید. اگر نمیخواهید خیلی هزینه کنید می توانید از کارتن اسباب کشی دست2 استفاده کنید که معمولا در اکثر مواقع ارزانتر به پای شما در می آید.

نکات خرید کارتن اسباب کشی دست دوم برای بسته بندی لوازم از بازار کارتن :

 

با بازار کارتن تماس بگیرید و به کمک مشاوره رایگان نوع کارتن و وسایل مورد نیاز را انتخاب کنید.

ما سفارش شما را به همراه فاکتور اجناس با پیک برایتان ارسال می کنیم

می توانید درب منزل یا محل کار یا انبارتان پرداخت کنید

در انتخاب کارتن اسباب کشی دست دوم شما سه انتخاب دارید : کوچک و متوسط و بزرگ

اگر پول نقد در محل تحویل گرفتن سفارش کارتن اسباب کشی خود چه در محل کار و چه در منزل ندارید

بازار کارتن برای این مشکل هم راه حل دارد :

شما می توانید از طریق دستگاه کارتخوانی که همراه مامور پست می باشد پرداخت را انجام دهید

اگر از بسته های ویژه سایت استفاده کنید هزینه ارسال رایگان خواهد بود.

بازار کارتن از ابتدای فرآیند اسباب کشی تا نقل مکان به محل جدید همراه شما خواهد بود. بنابراین می توانید روی ما حساب ویزه ای ایجاد کنید.