کارتن اسباب کشی ارزان را از بازار کارتن بخرید

اگر به همین زودی قصد اسباب کشی منزل تان را دارید و یا حتی محل کسب و کارتان را میخواهید جابجا کنید می توانید کارتن اسباب کشی ارزان را از بازار کارتن بخرید و درب منزل پرداخت کنید. در حال حاضر تعدا 6 بسته مخصوص اسباب کشی منزل برای مشتریان روی سایت بازار کارتن قرارگرفته است که از کدهای 1211 – 1222 – 1233- 1244- 1255 – 1266 برای مشخص نمدن انها استفاده شده است. این بسته ها دارای این مزیت میباشند که هزینه پستی ندارند و هزینه پست شان رایگان می باشد که توسط بازار کارتن پرداخت میشود و خریدارن نیاز به هزینه اضافی برای پست ندارند. این بسته ها قابلیت ارسال به تمام نقاط کشور را از طریق پیک یا پست دارا می باشد. تحویل شان از 1 روز در تهران و تا 8 روز در شهرستان زمان میبرد.

 

کارتن اسباب کشی ارزان در بازار کارتن

کارتن اسباب کشی ارزان شامل ترکیب کاملی از جعبه ها برای یک حرکت و اسباب کشی ارزان و معمولی است. به عنوان مثال بسته هایی شامل: 20 جعبه متوسط + 5 جعبه بزرگ + 5 جعبه کوچک + 1 رول نوار + موراد اضافه دلخواه.

جعبه مقوایی کوچک:

برای بسته بندی وسایل کوچکتر یا سنگین مانند آلبوم عکس ، سی دی ، کتاب ، ظروف ، ظروف شیشه ای و غیره از اندازه کوچک استفاده کنید. تعداد 20

جعبه مقوایی متوسط:

برای بسته بندی وسایل با وزن متوسط مانند وسایل آشپزخانه ، اسباب بازی یا کفش از اندازه متوسط استفاده کنید.

جعبه بزرگ مقوایی

برای اندازه گیری وسایل سبک تر ، حجیم تر ، مانند حوله ، ملافه ، ملافه ، یا لباس از اندازه بزرگ استفاده کنید.

 

سایر موارد موردنیاز کارتن اسباب کشی ارزان شامل :

چسب 5 سانتی مخصوص کتاب و مقوا

نخ بسته بندی

سلفون صنعتی

نایلون حبابدار

 

بسته های کارتن اسباب کشی ارزان بازار کارتن با کدهای 1211 تا 1266 با تخفیف ویژه اعمال شده که از قیمت 220 هزار تومان شروع می شود و تا یک میلیون و 200 هزار وجود دارد. بسته به نیاز مشتری میتواند از بین شان انتخاب کند.

جعبه های مقوایی ما توسط افراد پیک در سطح کشور قابل ارسال و استفاده هستند.

 

مثلا : در بسته 1211موارد زیر وجود دارد:

تعداد 55 عدد کارتن در سایز های استاندارد وجود دارد

میزان 200 متر نایلون حبادار. برای مبلمان و وسایل شکستنی بین چینی ها و مجسمه ها

استرج یا سلفون صنعتی یک توپ 200 متری

چسب تعداد6 عدد 45 میکرون عرض 5 سانتی با چسبندگی و مقاومت بسیار بالا

نخ بسته بندی حدود 100 متر میباشد.

همچنین شما می توانید بسته سفارشی و مورد نیاز خود را ایجاد و درخواست دهید تا بر روی بسته شما مزیت پست رایگان را اعمال نماییم.

 

بدون دردسر بسته های کارتن اسباب کشی ارزان را خریداری کنید خیالتان را راحت کنید

پیدا کردن جعبه های جابجایی در تهران این روزها بسیار دشوار است. حتی اگر شما موفق به پیدا کردن تعدادی کارتن دست دوم در کنار یک فروشگاه شوید یا آنها را از یک دوست تان که مغازه دار باشد تهیه کنید. اما مطمئنا برای اسباب کشی منزل تان کافی نخواهند بود و مجبورید این روند را چندین روز پشت سرهم تکرار کنید تا بتوانید کارتن های دلخواه تان را به اندازه کافی جمع اوری کنید. می توانید بدون طی کردن این روند کار خود را راحت کنید و از بازار کارتن از بسته های کارتن اسباب کشی ارزان خرید کنید و یکبار برای همیشه به این قائله خاتمه دهید.

از کارتن های قابل استفاده مجدد تا مقوا سنتی گرفته در بازار کارتن وجود دارد.

 

در بازار کارتن یکی از اهداف آسان کردن فرایند اسباب کشی می باشد.

تغییر مکان و جابجایی خانه یا محل کار یک امر مشکل و آزاردهنده است. زیرا شما باید وسایل خود را در صندوق ها و چمدان ها (یا کیسه های زباله) بسته بندی کنید جابجا و حمل کنید ، از نقطه A به B بروید و در آخر مجدد باز کنید. ما میخواهیم فرایند اسباب کشی شما را ارزان و کوتاه کنیم. یکی از اهداف ما در بازار کارتن آسان کردن فرآیند جابجایی و نقل مکان شما می باشد. ما می خواهیم با ارائه بسته هایی که به صورت هوشمندانه طراحی شده است تا آنجایی که ممکن اس از زحمات شما کم کنیم و مهمتر از همه این مطالب قصد صرفه جویی در زمان شما را داریم.