چسب پهن کارتن ۵ سانتی قابل خرید اینترنتی از بازار کارتن

چسب پهن کارتن که معمولا 5 سانتی می باشد کاربرد زیادی در اکثر صنایع از جمله کارتن سازی دارد. نوار بسته بندی کارتن آکریلیک 5 سانت عرض که به نوار بسته بندی 2 میل ، 110 متری نیز گاها شهرت دارد یک نوار ذخیره سازی چسبان برای بسته بندی ، حمل و نقل پستی ، جابجایی در صنعت کارتن سازی و تولید کارتن کاربرد دارد. در بازار کارتن امکان خرید نوار چسب پهن کارتن وجود دارد.

 

چسب پهن کارتن که معمولا 5 سانتی است قابل خرید اینترنتی میباشد

نوار چسب پهن کارتن جهت بسته بندی:

نوار بسته بندی عرض 5 سانت عرض دارد. بسته 6 نوار آکریلیک به طول 110 یارد. نوار آب بندی جعبه شفاف. نوار متحرک چند منظوره ، سنگین و با کیفیت عالی. نوارهای کارتن انتخاب آمازون است. با مقررات پستی ایالات متحده ملاقات کرده و برای استفاده با همه شرکتهای بزرگ حمل و نقل از جمله UPS ، FedEx ، DHL ، USPS و غیره مصوب شده است.

کیفیت اولیه چسب پهن کارتن که در بازار کارتن عرضه میشود بسیارمطلوب است

نوارهای بسته بندی با بالاترین کیفیت ، از لحاظ ساختاری با کیفیت صدا ساخته می شوند تا امنیت را هنگام حمل و نقل و ذخیره سازی تأمین کنند. کیفیت بالا ، وضوح بالا. ضد ضربه زرد نمی شود. نوارهای چسبنده برای شرایط گرم و گرم ، آن را برای استفاده در منزل ، تجاری یا صنعتی در هر شرایط آب و هوایی مناسب می کند. در دمای شدید 0 درجه سانتیگراد – 150 درجه فارنهایت مقاومت می کند.

چسبناک و سنگین:

نوار بسته بندی ما 2 میلی متر ضخامت دارد و به شدت در بیشتر سطوح مهر و موم می شود. هر رول از فیلم با وضوح 3 اینچی با کیفیت و درجه یک ساخته شده است. این نوار قوی تری ایجاد می کند و باعث می شود بسته شما با ایمن شدن یک پاس بسته شود و هم در وقت و هم در هزینه صرفه جویی شود. رول های نوار 110 حیاط از طریق فرسودگی اداره پست و خدمات تحویل بسته نگه داشته می شوند.

نوار چسب پهن کارتن قوی:

چسب حساس به فشار بسته های شما را ایمن بسته نگه می دارد. چسب اکریلیک وضوح خود را در طولانی مدت حفظ می کند ، زرد نخواهد شد. نوار بسته بندی خود چسب پاک بهتر و بوی کمتری نسبت به مارک های ارزانتر می بخشد. در هنگام شکستن مقاومت در برابر شکست و تقسیم درز را نشان می دهد. نوارهای بسته بندی کارتن بسته بندی را پاک کنید.

نوارچسب پهن کارتن بسته بندی برای اهداف مختلفی قابل استفاده است:

ذخیره سازی ، جابجایی ، ارسال نامه ، بسته بندی و نیازهای حمل و نقل. نوار آکریلیک ضخامت 2 میلیون در درجه اول برای آب بندی کارتن (جعبه) ، بسته بندی کشتی استفاده می شود. نوار اداری شفاف همچنین برای استفاده در پاکت های پلی یا کاغذی و بسیاری از سطوح دیگر ایده آل است.

 

ویژگی های چسب پهن کارتن که در بازار کارتن به فروش می رسد

عالی برای اهداف صنعتی و مسکونی.

نوارهای اکریلیک تمیز

نوارهای بسته بندی با کیفیت بالا

عرض 5 سانت

طول 110 یارد

حدود 2 میلی متر ضخامت دارد

مجموعه ای از 6 رول چسب پهن کارتن

این نوار بسته بندی با کیفیت عالی است

در درجه اول برای آب بندی کارتن های راه راه استفاده می شود.

نوار متحرک چند منظوره به شدت بر روی سطوح مهر و موم می شود.

نیازی به نوار کردن یک جعبه چند بار نیست.

محصول عالی برای آب بندی جعبه و بسته نگه داشتن برنامه های کاربردی.

راه حل ایده آل برای خنثی کردن ترک ها و شکاف ها و رفع سریع در خانه است.

 

 

خصوصیات چسب پهن کارتن بازار کارتن

نوار چسب پهن کارتن بسته بندی به اندازه کافی سخت است تا در تمام فصول سال از فضای داخلی و خارج از منزل استفاده شود. برای کلیه نیازهای ذخیره سازی ، جابجایی ، پستی ، بسته بندی و حمل و نقل شما توصیه میشود. این استحکام را دارد تا مطمئن شوید جعبه های شما باز نمی شوند و از هم جدا نمی شوند.

تعداد 6 رول نوار آب بندی با کیفیت عالی.
حدود 2 میلی متر ضخامت
چسب اکریلیک. چسب محکم برای بسته نگه داشتن بسته های ایمن.
نوار بسته بندی وظیفه سنگین بهینه برای چسبندگی نهایی به بیشتر سطوح.
وضوح عالی. چسب اکریلیک وضوح خود را در طولانی مدت حفظ می کند. زرد نخواهد شد.
چسب محکم به خوبی چسبیده به چنگک جمع می کند.
در برابر شکافتن ، لرزیدن ، پارگی مقاومت می کند.
هسته اندازه استاندارد برای بیشتر نیازهای بسته بندی متناسب است.
قابلیت – 100٪ قابل بازیافت.
قابلیت 100٪ رضایت مشتریان تضمین شده است