چاپ کارتن فلکسوگرافی دیجیتال افست جهت بسته برندینگ

چاپ کارتن و انواع روشهایی که برای چاپ کارتن وجود دارد را بدانید. اگر شما در زمینه تولید و بسته بندی کارتن فعالیت دارید بدون شک لام است که با چاپ کارتن آشنا شوید. در ادامه نکاتی را در خصوص چاپ کارتن به شما میگویم.

 

چاپ کارتن فلکسوگرافی یا جبران بسته بندی کارتن تاشو؟

علاوه بر چاپ دیجیتالی که عمدتاً با چاپ کوتاه مدت است چاپ افست و فلکسوگرافی همراه است اصلی ترین فناوریهای چاپ در صنعت بسته بندی هستند. فلکسوگرافی ، که اغلب به اختصار flexo ، یک تکنیک چاپ با استفاده از صفحات امدادی انعطاف پذیر است. این صفحات به طور مستقیم بر روی بستر تزریق و اعمال می شوند. این فرآیند در پایان قرن 19 ثبت اختراع شد. در ابتدا ، کیفیت چاپ کاملاً ضعیف بود اما پیشرفت قابل توجهی در 20 سال گذشته انجام شده است. امروزه پیشرفت در ساخت صفحه باعث می شود کیفیت چاپ کارتن به همان اندازه چاپ افست برسد.

انواع بسترها با استفاده از فلکسو قابل چاپ هستند

پس از راه اندازی چاپ کارتن این فرایند مقرون به صرفه است و می تواند برای مدت طولانی سریع چاپ کند. ساخت صفحات هرچند پرهزینه است و بنابراین روش چاپ را برای حجم های بزرگ مناسب تر می کند. از آنجا که تمرکز بیشتر روی حجم زیاد است تولید کنندگان چاپگر با قابلیت های خط پایان (قالب برش و تاشو) دارند. اگرچه تقریباً همه انواع بسترها با استفاده از فلکسو قابل چاپ هستند اما بیشتر برای کیسه های پلاستیکی و کیسه ها و بسته بندی های قابل انعطاف استفاده می شود.

چاپ کارتن سنگی افست

فرآیند چاپ افست ، تصویر را از صفحه به پتو و سپس به یک بستر منتقل می کند. این فرایند اجازه می دهد تا کیفیت چاپی بالا داشته باشد. وضوح خروجی به دلیل پتو انتقال متناسب با بافت بستر است. این شیوه حرفه ای چاپ کارتن است. قوام خروجی حتی در طولانی مدت از طولانی بودن صفحات ناشی می شود زیرا هیچ تماس مستقیمی با بستر وجود ندارد. ساخت صفحات نیز یک قدم مقرون به صرفه است (می تواند 10 برابر ارزانتر از چاپ فلکسوگرافی باشد) و صفحات ظرف یک ساعت آماده می شوند.

کاربرد چاپ کارتن افست

چاپ افست اغلب با تکنیک لیتوگرافی در دفع روغن و آب ترکیب می شود

این اجازه می دهد تا از صفحات مسطح برای رندر واضح تر و طول عمر بیشتر استفاده شود.

در صنعت بسته بندی مامیتوانیم روند جدی به سمت شخصی سازی بیش از حد و منطقه بندی و مناسبت های خاص و طرح های هدفمند کمپین را مشاهده کنیم که باعث می شود اجرای استاندارد کوتاهتر شود. در واقع اینجا اهمیت چاپ کارتن مشخص میشود. هنگامی که چاپ فلکسوگرافی یک راه حل عالی برای اجرای بسیار بزرگ است که وضوح رندر در آن ضروری نیست به نظر می رسد بسته بندی چاپی با جبران ورق خورده راهی برای دنبال کردن به عنوان یک راه حل مقرون به صرفه ، انعطاف پذیر و واکنش پذیر است.

راه حل های بسته بندی چاپ دیجیتال برای کارتنهای تاشو

نمونه کارها نشان دهنده طیف گسترده ای از راه حل های چاپ کارتن تاشو دیجیتال در بازار است. دلیل؟

مزایای چاپ دیجیتال از جمله :

کیفیت ، سرعت ، دقت رنگ و اقتصاد

را با راه حل های خودکار پیش فشار و دیجیتالی خودکار ترکیب می کند.

نتیجه اینکار قابلیت ارسال کوتاه نسخه و سفارشی سازی است که :

میتواند هر کارتن را منحصر به فرد کند.

مزایا چاپ کارتن به این روش :

ارائه ارزش بزرگی به صاحبان برند و مبدل های کارتن تاشو.

فناوری برجسته

بسته بندی در فروشگاه

خانواده محصولات

اکنون چاپگرها و مبدل های تجاری می توانند تقاضای فزاینده صاحبان برند را برای کوتاه مدت با راه حل بسته بندی چاپ دیجیتال برآورده سازند.