نوعی نایلون ضربه گیر شفاف می باشد که به علت داشتن حبابهای ضربه گیر هوا در سطح آن از قدرت ضربه گیری مناسبی برخوردار می باشد.

پلاستیک های حبابدار در انواع دولایه و سه لایه و در 5 اندازه حباب 5 – 10 – 15 – 20 – 25 میلیمتر در تنوع عرض 10 الی 200 سانتیمتر به شکل رول و کیسه موجود می باشد.

کاربرد اصلی نایلون حبابدار در صنعت بسته بندی لوازم حساس به ضربه و لوازم خش پذیر مانند مبلمان و دکوراسیون و غیره می باشد

 نایلون حبابدار برای اسباب کشی منزل برای اسباب کشی منزل مورد استفاده فراوان قرار میگیردبسته بندی تمام وسایل منزل با نایلون حبابدار انجام میشودچینی و شکستنی منازل و اداره جات به صورت مقاوم در برابر ضربه میشود که بسیار مناسب این کار میباشد

 

نایلون حبابدار برای اسباب کشی منزل 1
نایلون حبابدار برای اسباب کشی منزل
نایلون حبابدار
نایلون حبابدار برای اسباب کشی منزل
نایلون ضربه گیر
نایلون حبابدار برای اسباب کشی منزل

نایلون حبابدار برای اسباب کشی منزل

نایلون شیرینگ از ترکیب مواد اولیه LDPE و LLDPE با فرمولاسیون ویژه تولید می گردد . بدین معنا که مشاورین ما با توجه به نیاز مشتری و نوع و نحوه  ، فرمولی ارائه می دهند که محصول شما به خوبی  شده و این لفاف شرینک دارای بهترین خواص مکانیکی و ظاهری باشد .

و می توان بنا به درخواست مشتری و شکل ظاهری محصول ، فرمولاسیون را طوری تغییر داد تا درصد شیرینگ شدن در راستای MD (درازا و جهت رول ) و TD ( پهنای رول ) کنترل شده باشد .

نایلون شرینگ چینش محصول را آسان تر می کند . هم چنین باعث جلوگیری از نشستن گرد و غبار بر روی محصول شما می گردد . فیلم شرینک می تواند به صورت تک لا و یا 2 لا (تونلی) تولید شود

 

نایلون حبابدار برای اسباب کشی منزل

برای خرید کارتن و وسایل دیگه به سایت بازار کارتن بروید.

برای جابجایی مناسب بهتر است از این نایلون ها استفاده کنیم .به تنهایی میشه گفت جای وسایل غیر استفاده در بسته بندی میگیره در هر صورت بازار کارتن برای راحت شدن خرید و جابجایی شما خرید این مورد هم پیشنهاد میده با تشکر .