قیمت چاپ جعبه ها متناسب با نوع سفارش شما در بازار کارتن

قیمت چاپ جعبه در بازار کارتن در همه شهرهای کشور ایران تقریبا متناسب و متعادل است و همانطور هم که اطلاع دارید در بازار خرید و فروش همه کالاها و از جمله خرید و فروش کارتن و جعبه قیمت ها در خریدهای جزئی کاملا متفاوت از خرید های عمده است و در واقع اگر بخواهیم به نسبت خرید محاسبه کنیم می توان گفت که بطور کلی قیمت چاپ نیز به دو دسته کلی تقسیم بندی می شود : یکی برای آنان که بصورت جز چاپ جعبه و یا کرتن را سفارش می دهند و دیگری برای آنان که بصورت کلی و عمده سفارش چاپ جعبه می دهند. بدون شک در این دو حالت قیمت چاپ جعبه باهم متفاوت خواهد بود.

از آنجایی که یک خریدار انتظار دارد که وقتی تعداد سفارش بالایی را برای چاپ کارتن یا جعبه ثبت می نماید فروشنده و تولید کننده با قیمت مناسبتری با او حساب کند یک فروشنده هم از خریدار این انتظار را دارد که وقتی تعداد محدودی سفارش به او می دهد انتظار تخفیف فوق العاده نداشته باشد. در بازار کارتن به این نکته توجه می شود و برای رضایت مشتریان جز سعی می شود اگر تخفیف زیادی شامل حال شان نشود در عوض کیفیت برتر از سایر تولید ها را به مشتریان عرضه نماید. کیفیت همراه با رضایت مشتری حاصل می شود و این نکته یکی از اصول کاری بازار کارتن و تولیدی ها و کارگاهای وابسته به آن از جمله درحوزه چاپ جعبه می باشد.

قیمت چاپ جعبه ها و انواع روش های چاپ

اما همانگونه که می دانید چاپ جعبه نیز به روش های مختلف و با کیفیت های متفاوت صورت می گیرید. بنابراین قیمت چاپ جعبه نیز با توجه به کیفیت و نوع چاپ بدون تردید کم یا زیاد می شود. در سایر مطالب سایت بازار کارتن به این نکته نیز اشاره شد که انواع چاپ جعبه با چه روش هایی صورت می گیرد. به عنوان مثال چاپ تک رنگ باشد یا ۲ رنگ باشد و یا نه اینکه چاپ کارتن بصورت تمام رنگ و یا ۴ رنگ صورت گیرد بر روی قیمت چاپ جعبه تاثیر می گذارد.

در جدول های مربوط به قیمت چاپ جعبه که در آینده بر روی سایت قرار خواهیم داد و بروزرسانی خواهیم کرد می توانید قیمت چاپ جعبه را مشاهده کنید. اما اگر هم اکنون میخواهید از قیمت چاپ جعبه اطلاع حاصل کنید بهتر است با کارشناس فروش تماس بگیرید و قیمت چاپ جعبه و کارتن مورد نظر را استعلام کنید.

تکنولوژی و نوع چاپ یک عامل مهم در قیمت چاپ جعبه ها است

از دیگر مواردی که بر روی قیمت چاپ جعبه تاثیر می گذارد نوع و تکنولوژی است که برای چاپ استفاده می شود. مثلا اینکه چاپ فلسکو باشد یا چاپ دیجیتال باشد و یا اینکه چاپ افست باشد و … روی قیمت چاپ کارتن و جعبه موثر هستند.

جنس کارتن و جعبه

مورد دیگر که میدانید جنس کارتن بکاررفته برای چاپ می باشد. بدون شک هر چه فرآیند چاپ جعبه با سرعت بالاتر و هزینه کمتری برای ما همراه باشد قیمت تمام شده نیز کاهش پیدا خواهد کرد و این بدین معنی می باشد که قیمت چاپ جعبه برای خریدار نیز کمتر خواهد بود و بالعکس اگز هزینه های چاپ به نسبت سفارش خواسته شده بالا برود قیمت چاپ جعبه نیز بالا میرود.

به ما بگویید که هدف شما از چاپ جعبه و کارتن چیست؟

درصورتی که هدف تان از چاپ کارتن و جعبه را برای ما مشخص کنید ما می توانیم بهترین پیشنهاد را به شما بدهیم که هم بهترین کیفیت نصیب شما شود و هم قیمت چاپ جعبه برای ما و شما پایینتر بیاید. ما به شما پیشنهاد خواهیم داد و شما با توجه به انچه که مدنظر دارید از بین خواسته خود و پیشنهاد ما یکی را انتخاب و سفارش میدهید. درحال حاضر در کشور ایران اکثر تکنولوژی های روز دنیا مربوط به صنعت چاپ وجود دارد. و حتی بسیاری از کارخانه های بروز تولید کننده ماشین آلات مربوط به صنعت چاپ جعبه دستگاه های مربوط به چاپ جعبه و کارتن را تولید و روانه بازار می کنند. که بدون شک عرضه ماشین آلات چاپ نشان دهنده کیفیت بالای چاپ در کشور می باشد. بنابراین با خیال راحت می توانید این کار را به ما بسپارید.

 

بازار کارتن مرکز خرید و فروش کارتن اکبند و دست دوم و همینطور خرید و فروش انواع مختلف کارتن برای مصارف گوناگون بصورت جز و عمده می باشد. که با بسیاری از تولیدکننده های بزرگ کارتن در حال همکاری می باشد.