قیمت پلاستیک حباب دار بسته بندی فوق العاده مقرون به صرفه است

قیمت پلاستیک حباب دار برای بسته بندی کاملا اقتصادی است تا جایی که آمازون غول تجارت اینترنتی به استفاده از ان به عنوان اولین شرکت روی آورد.

قیمت پلاستیک حباب دار برای استفاده در بسته بندی اقتصادی است

در هنگام ایمن نگه داشتن وسایل در هنگام ترانزیت :

مواد سنتی مانند بسته بندی فیبر یا بسته بندی کاغذی در دنیا تاحد زیادی توسط پلاستیک حباب دار جایگزین شده اند. اگر تاکنون چیزی از دیجیکالا سفارش داده اید احتمالاً دقیقاً میدانید درمورد چه چیزی صحبت می کنیم. در دنیا نیز غول تجارت الکترونیکی یعنی امازون اولین کسی بود که این پلاستیک حباب دار را در آغوش گرفت و چندین شرکت دیگر نیز ازاین پرونده پیروی کردند. قیمت پلاستیک حباب دار نیز بسیار مناسب برای بسته بندی است. مشتری پسند است. پلاستیک حباب دار به راحتی قابل استفاده هستند فضای کمتری را در انبارها به خود اختصاص می دهند و ازنظر محیط زیست نسبت به سایر انواع پر از خلاء سازگار هستند. به همین دلایل و بسیاری دلیل دیگر و مهمترین دلیل یعنی قیمت پلاستیک حباب دار آنها محبوبیت رو به رشدی دارند و توسط شرکتهای عظیم و استارتاپهای کوچک بطور یکسان استفاده می شوند.

قیمت خرید پلاستیک حباب دار

بسته به اینکه میزان خرید شما برای پلاستیک حباب دار چه اندازه باشد قیمت پلاستیک حباب دار متفاوت میشود. در بازار کارتن خریدها هم بصورت جزئی انجام میشود و هم بصورت عمده و کلی خرداری میشود.

یقینا قیمت پلاستیک حبابدار عمده و کلی ارزانتر از حالت خرید جزئی می باشد. برای مشتریان دائمی باز این قمیت ارزانتر میشود . در آفرهای تخفیف و فروش های ویژه نیز قیمت پلاستیک حباب دار برای خرید مشتریان کاهش می یابد و با تخفیف همراه میشود. در برخی موارد نیز کد تخفیف خرید ارائه میشود که با اعمال ان قیمت کاهش می یابد.

قیمت فروش پلاستیک حباب دار

اما قیمت فروش به چه صورت محاسبه و اعمال میشود خیلی ساده است. بر اساس جنس و نوع و همینطور میزان هزینه هایی که برای تولید بکار رفته است قیمت پلاستیک حبابدار برای فروش تعیین میشود بدین صورت که سود اندکی بر روی هزینه های تمام شده اعمال میشود و قیمت نهایی تعیین میگردد. میزان این سود را نیز اصناف تعیین می کند که چند درصد باشد. نکته قابل توجه این است که بازار کارتن چون سیاست کاری خود را بر سود کمتر و فروش بیشتر گذاشته است قیمت پلاستیک حباب دار که برای فروش تعیین میکند به مراتب بسیار پایین تر از سایر فروشگاه ها اعمال کرده است. این روند یک معامله برد برد برای بازار کارتن و مشتریان بازار کارتن است زیرا ما فروش مان را با این مقدار سود بیشتر میکنیم از طرفی مشتریان رضایتمند بیشتری جذب می نماییم.

قیمت انواع پلاستیک حبابدار

در زیر برخی از انواع رایج و همینطور قیمت پلاستیک حبابدار ذکر میشود:

قیمت پلاستیک حبابدار ضربه گیر
رول عرض 50 سانتیمتر در طول 10 متر
۲۰,۰۰۰ تومان

توپ کامل 75 متری نایلون حبابدار ضربه گیر کد Xline
۱۸۰,۰۰۰ تومان

نایلون حبابدار ضربه گیر : قیمت پلاستیک حباب دار
۳۸,۵۰۰ تومان

نایلون حبابدار ضربه گیر مدل ATLAS33

طول 75 متر به همراه هولوگرام ORGINAL
۱۹۰,۰۰۰ تومان

نایلون حبابدار ضربه گیر مدل R200M
۴۷۲,۰۰۰

نایلون حبابدار ضربه گیر
۲۹۸,۰۰۰ تومان

نایلون حبابدار ضربه گیر ۲۸۰,۰۰۰ تومان

نکات حمل و نقل و بسته بندی با پلاستیک حبابدار

هنگام حمل و نقل لوازم بسته بندی کالاهای خطرناک درک شرایط احتمالی ضروری است.

فریت هوایی و دریایی بعنوان راه حل برای یک تاجر و فروشگاه برای تمام نیازهای حمل و نقل شناخته شده است. شرکت بازار کارتن با همکاری باربری های بزرگ تهران طیف گسترده ای از گزینه ها را برای اطمینان از حمل و نقل شما به صورت قانونی و کارآمد ارائه می دهد. پلاستیک حبابدار نقش بسزایی در فریت هوایی و دریایی و زمینی ایفا می نماید. قیمت پلاستیک حباب دار هم برای فریت مناسب است. اگر تصمیم فریت بار دارید با کارشناس ما صحبت کنید ، اطمینان حاصل کنید که کالاهایی را که قصد ارسال دارید ، کادر زمانی و مقصد در نظر گرفته شده را ذکر کنید.

هر یک از مواد از جمله پلاستیک حبابدار نیاز حمل و نقل محصول را برطرف می کنند.

هدف اصلی هنگام خرید محصول از بازار کارتن تهیه کالای مناسب برای وضعیت مناسب است.

به عنوان مثال :

هنگام حمل جعبه کتابهای درسی دانشگاه خرید یک پک ضروری نیست.

سفارش پلاستیک حبابدار بسته بندی برای حمل و نقل با قیمت مناسب

کلیه گزینه های مواد بسته بندی موجود است و در صورت اطلاع لحظه ای آماده ارسال می شود. شرکت بازار کارتن دائما به دنبال ارائه بهترین مواد حمل و نقل است ، به این معنی که ما همیشه مواد بسته بندی موجود را به روز می کنیم. محصولات قبلی ذکر شده در صنعت به عنوان بهترین مواد برای تحقق اهداف حمل و نقل شما شناخته می شوند.