قیمت سلفون شیرینگ و دستگاه ها و ماشین الات بسته بندی

سلفون شیرینگ با سلفون معمولی تفاوت دارد. سلفون شیرینگ برعکس نایلون معمولی در اثر حرارت پاره نمیشود و جمع میشود. درنتیجه انتظار می رود که قیمت سلفون شیرینگ با سلفون معمولی کمی فرق داشته باشد و درواقع قیمت سلفون شیرینگ کمی بیشتر باشد.

قیمت سلفون شیرینگ

به علت وضعیت نابسامان اقتصادی قیمت مواد اولیه هر روزه تغییر می کند از همین رو برای دریافت قیمت دقیق نمونه خود با ما تماس حاصل فرمایید ، قیمت گذاری ها بر حسب قیمت مواد اولیه پتروشیمی گذاشته می شود. فروش عمده و جزیی رول سلفون شیرینگ پک کابینی دولایه یه طرف باز پی وی سی و پی او اف pvc و pof صورت میگیرد.

جهت استفاده وسیله مدنظر را درون نایلون قرار داده و بخش باز نایلون را با چسب نواری ببندید در مرحله بعد با حرارت گرمای سشوار میتوانید وسیله ی مدنظر را وکیوم و بسته بندی نمایید. نایلون با حرارت و گرما کاهش حجم به ۲/۳ اندازه اولیه میدهد که بعد از جمع شدن افزایش ضخامت نیز میدهد و همینطور میتوان بخش های اضافه نایلون را بعد از گرم کردن به شکل محصول فرم داد. هر چه اندازه اولیه نایلون به اندازه وسیله وکیوم شونده نزدیکتر باشد نایلون محکم تر پوشش دهی خواهد داشت. پس از حرارت دیدن و وکیوم شدن محصول مورد نظرتان ظاهر بسته بندی بسیار شکیل ،حالت پذیر ،براق و چسبان می باشد. همین خصوصیات میتواند یک دلیل برای افزایش قیمت سلفون شیرینگ باشد.

  • همچنین چسب نواری ، چسبندگی بالایی بر روی سلفون شیرینگ دارد.
  • میتوان برای بستن قسمت باز نایلون قبل از حرارت دادن نیز از چسب نواری استفاده کرد.
  • البته بسته بندی باید در محیط تمیز صورت گیرد
  • چون به دلیل وجود الکتریسیته ساکن جذب کننده گرد و غبار و پرز است.

 

قیمت دستگاه بسته بندی شیرینگ پک

ماشین آلات شیرینگ پک جهت بسته بندی انواع محصولات و کالا ها مورد استفاده قرار میگیرد.

ماشین آلات شیرینگ پک در فیلم های نایلون یا سلفون ( PVC POF ) برای بسته بندی مورد استفاده قرارمیگیرد.

بسته بندی شیرینگ از استحکام، زیبایی و شفافیت ویژه برخوردار است.

بسته بندی شیرینگ از قیمت پایین تر نسبت به بسته بندی های مشابه همانند کارتن و… برخوردار است.

بسته بندی سلفون شیرینگ به علت خصوصیاتش رضایتمندی بیشتری را برای مشتریان به ارمغان خواهد آورد.

از آنجایی که استفاده از بسته بندی های شیرینگ در حال گسترش میباشد ماشین سازی های سلفون شیرینگ داخل میکوشد تا با ارائه کیفیت برتر و قیمت رقابتی، گامی هر چند کوچک در بر طرف کردن نیاز تولید کنندگان داخلی بردارد. دستگاههای شیرینگ پک ساخت ماشین سازی داخل ایران در انواع نیمه اتوماتیک، تمام اتوماتیک ، سه جداره بوده و با استفاده از بهترین عایق بندی دارای بهترین بازدهی نسبت به تولیدات مشابه میباشد. دستگاههای شیرینگ پک ساخت ماشین سازی های داخل ایران دارای رنگ الکترو استاتیک و به دو صورت برقی یا گازی-برقی بنا بر سفارش مشتری طراحی وساخته میشود.

 

ساخت و فروش شیرینگ پک

این دستگاه جهت بسته ­بندی و کشیدن شیرینک و سلفون به دور محصول جهت محافظت به کار می­رود
این دستگاه در سه مدل :

  1. شیرینگ پک اتومات
  2. شیرینگ پک نیمه اتومات
  3. دستگاه تونل لیبل شیرینک

۱- دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک

دستگاه شیرینک پک اتومات نیازی به حضور اپراتور جهت دادن فرمان انجام دوخت را ندارد.

دستگاه شیرینک پک اتومات در امتداد خط تولید قرار میگیرد.

دستگاه دارای نوار نقاله پارویی و ردیف کن می­باشد.

۲- دستگاه شیرینگ پک نیمه اتوماتیک

دستگاه شیرینک پک نیمه اتومات جهت انجام مشنبا یا سلفون روی محصول نیاز به یک اپراتور دارد که پس از قرار دادن محصول به روی پیشانی دستگاه با فشار دادن یک یا پدال پارویی محصول را به داخل هول داده و دوخت انجام می شود. محصولش پس از عبور از داخل تونل بصورت وکیوم شده به خارج هدایت میشود که در این قسمت فنهای خنک کننده کمک میکنند تا مشنباء کشیده شده دور محصول خنک شده و از دفرمه شدن جلوگیری شود

نوسانات قیمت مواد اولیه سلفون شیرینگ

از آنجا که در بورس مواد قیمت ها با نوساناتی مواجه می باشند که برگرفته از نوسانات قیمت دلار می باشد از مشتریان و شرکت ها درخواست می شود جهت آگاهی از قیمت و دریافت لیست قیمت با ما ارتباط داشته باشند تا قیمت روز را به آنها ارائه دهیم زیرا ممکن است در برخی از موارد و مطالب سایت قیمت های درج شده متعلق به چند ماه پیش بوده باشد و از آنجا که حجم مطالب زیاد است امکان بروزرسانی همه مطالب هم اکنون فراهم نشده است.