فوم بسته بندی سفارشی و انواع آن برای حفاظت لوازم

در این مطلب با فوم بسته بندی آشنا می شوید. انواع فوم بسته بندی را برای سفارشی سازی بسته بندی تان به شما معرفی میکنیم. در پایان خواهید توانست که یک بسته بندی کاملا سفارشی را با توجه به نیازتان از بازار کارتن دریافت کنید. ما همیشه در زندگی روزمره انواع مختلفی از بسته بندی کف را می بینیم. ورق های پلی استایرن گسترده ، بادام زمینی بسته بندی شده و ورق های پلی اتیلن یا رول ، همه از انواع کف بسته بندی هستند. و دو مورد قبلی از پلی استایرن ساخته شده اند. پلی اتیلن در ورق های قابل انعطاف موجود است. هر یک از این فوم های بسته بندی برای حمل و نقل مناسب برای انواع مختلف محصول مناسب است. چیزی که ما در این مطلب از ان به عنوان فوم یاد میکنیم شاید شما با نام فیبر بشناسید.

 

انواع فوم بسته بندی

فوم پلی استایرن منبسط شده یک فوم بسته بندی پلاستیکی سبک ، سفت و سخت است که از دانه های پلی استایرن منبسط شده ساخته شده است. این دستگاه فقط از عملکرد واکنش کوچک برخوردار است و برای بسته بندی وسایل سبک وزن بهترین گزینه است. بسته بندی با کف های بسته بندی کوچک با سبک بادام زمینی سبک هستند. این به گونه ای طراحی شده است که در هنگام فشرده شدن به هم متصل شود و هنگام سست شدن آزادانه جریان یابد. بنابراین ، آنها برای پر کردن فضای خالی اطراف کالای حمل شده استفاده می شوند. بسته بندی نمی تواند در حین حمل و نقل محصول را در جای خود نگه دارد و نمی تواند برای محصولاتی که در هنگام حمل و نقل قابل جدا شدن هستند استفاده شود.

 

1- فوم ذغال سنگ:

ذغال سنگ دشواری سطح خاک را فراهم می کند که برای استفاده طولانی مدت در مناطق مختلف مناسب است. از ان به عنوان فوم بسته بندی استفاده می شود. ذغال سنگ برای بسته بندی و پوشاندن موارد متداول و ظریف بسیار کاربردی است. زیرا ظاهر محیط را تمیز حفظ خواهد کرد. فوم بسته بندی ذغال سنگ همچنین دارای یک ساختار با منافذ کاملاً باز است که به آن خواص عالی برای عبور جریان هوا را می دهد. بنابراین بسیار برای کاربردهای فیلتر مناسب است.

2- فوم بسته بندی تخم مرغی:

فوم تخم مرغ همان خصوصیات بدنی فوم را که از آن بریده شده است به اشتراک می گذارد ، اما الگوی برش بیشتر بالشتک را برای بسته بندی تجهیزات ظریف فراهم می کند. ظاهر اوج و دره نیز باعث افزایش جریان هوا در مقایسه با ورق های کامل می شود و ظاهری حرفه ای برای موارد و بسته ها ایجاد می کند.

 

3- پلی فوم:

یک فوم نرم و ارزان قیمت از نوع پلی است که برای اهداف حمل و نقل یک بار یا بسته بندی های گاه به گاه مناسب است. پلی فوم همچنین برای بسته بندی مانند چینی ، وسایل تخت و تزئینات مخصوص بسیار عالی است. این گزینه حفاظت بسیار عالی در برابر صدمات به وسایل شما میدهد. کیفیت و میزان حفاظتی که به وسایل میدهد در برابر وزنی که دارد واقعا بسیار مطلوب است.

 

4- فوم بسته بندی پلی اتیلن:

فوم پلی اتیلن یک فوم سلول بسته و محکم است. از نظر ایده آل به عنوان ماده یا ماده کاملاً مناسب در محصولاتی است که به جذب شوک و ضربه توسط بسته بندی دارند. این نوع فوم سلول بسته نیز راهی عالی برای سست شدن اثرات لرزش است. این امر آن را به یک ماده بسته بندی عالی برای کالاهایی که ممکن است دستکاری غیرمجاز داشته باشند یا نیاز به حمل و نقل مسافت طولانی داشته باشد می دهد. قابلیت شناور عالی کف پلی اتیلن همچنین امکان استفاده در تجهیزات شناور سازی و سایر محصولات دریایی را فراهم می آورد.

مبلمان معمولاً در پلی اتیلن پیچیده می شوند.

همچنین می توان پلی اتیلن را درون کف بسته بندی ضد الکتریسیته ساکن ساخت.

فوم بسته بندی پلی اتیلن برای حمل قطعات الکترونیکی و رایانه ها مناسب است.

خاصیت منحصر به فرد پلی اتیلن ، مقاومت آن در برابر پارگی در هنگام حمل و نقل است.

اما به راحتی می توان آن را با دست انسان پاره کرد.

همچنین از جذب شوک و ضد ضربه برخوردار است

گرد و غبار ایجاد نمی کند.

 

فوم بسته بندی سفارشی:

چه یک بسته واحد برای یک ساز موسیقی باشد یا چندین هزار مورد برای یک قسمت تولید انبوه بازار کارتن میتواند بهترین گزینه ها را جلوی شما بگذارد. می توانیم فوم را به با توجه به نیازهای دقیق شما در هر حجم کاهش دهیم. اگر شما علاقه مند به اطلاعات بیشتر هستید و یا قیمت پیشنهادی را می خواهید بدانید لطفا با بازار کارتن تماس بگیرید!