فوم بسته بندی پلی اتیلن ضد آب و مزایا و کاربردها و مشخصات

فوم بسته بندی پلی اتیلن (EPE) ضد آب است ، از نظر مکانیکی مقاوم است ، در برابر شوک های مکرر ، بسیار مقاوم در برابر اثرات شیمیایی و کاملاً قابل بازیافت است و از لوازم و کالاها بخوبی محافظت می کند. این ماده در درجه اول برای بسته بندی محافظ مبلمان ، قطعات الکترونیک ، قطعات خودرو و سایر محصولات حسای مورد استفاده قرار می گیرد.

فوم بسته بندی پلی اتیلن

فوم بسته بندی پلی اتیلن یکی از بهترین گزینه های بسته بندی و محافظت از کالاهای بسیار حساس می باشد. فوم بسته بندی پلی اتیلن مزایا و کاربردهای فوق العاده مناسب و شگفت انگیزی دارد که واقعا انسان را هیجان زده می نماید.

مزایای فوم بسته بندی پلی اتیلن

چشمگیر به نظر می رسد
انعطاف پذیری عالی ، هدایت حرارتی کم
مقاومت شیمیایی
مقاومت در برابر شوک مکانیکی
بهداشت و ایمنی محیط زیست
کارایی و دوام آسان
کاملاً قابل بازیافت (حاوی هالوژن ها ، سولفات ها ، سیلیکون ها ، کادمیوم ، سرب و …)

کاربردهای معمولی فوم بسته بندی پلی اتیلن

محافظت از محصول در برابر سایش
محافظت از لبه ها و گوشه های محصول
فاصله محصول
عایق حرارتی ، کفپوش کف
عایق حرارتی و صوتی سقف ها و دیوارهای ساختمانها، فوم پلی اتیلن
عایق حرارتی محافظ گلخانه ها ، گرمخانه ها و اصطبل
عایق حرارتی سیستم های خط لوله
تولید تشک

مشخصات فنی فوم بسته بندی پلی اتیلن

فوم پلی اتیلن با توجه به نیاز مشتری در عرض و طول سفارشی قابل تهیه است
ضخامت کف پلی اتیلن تا 100 میلی متر ممکن است
در صورت درخواست امکان تهیه ورق ، کیف و لبه از این ماده وجود دارد.

فوم بسته بندی پلی اتیلن بسیار مقرون بصرفه است

یکی از مقرون به صرفه ترین راه حل ها ، این فوم یک بار مصرف برای حمل محصولات با محافظت بیشتر در برابر صدمه بسیار مناسب است. می توان از آن با ظروف ، زیور آلات مخصوص تعطیلات یا سایر موارد با طبیعت ظریف استفاده کرد. در سطوح مختلف ضخامت و اندازه ورق های مختلف برای تأمین نیازهای مختلف موجود است ، این محلول فوم می تواند به صورت دلخواه برآورده شود تا نیازهای دقیق شما را برآورده کند. در کارخانه فوم همکار بازار کارتن بهترین ها را در کیفیت های مختلف و کارایی با قیمت مناسب ارائه می دهیم تا از بهترین ارزش برای مشتریان خود اطمینان حاصل کنیم. تمرکز ما روی ارائه بالاترین استانداردهای تولید فوم است بگونه ای که محصولی را که می توانید در صورت نیاز به آن اعتماد کنید تضمین می کند. اگر در هنگام خرید سؤالی دارید خوشحال خواهیم شد که بیشتر به شما کمک کنیم.

پروفیل های پلی اتیلن

این پروفایل ها مناسب برای جابجایی وسایل قابل شکستن از مکانی به مکان دیگر ، از این پروفیل ها در فوم قابل اعتماد بهترین استفاده را می کنند تا محافظی برای لبه های شیشه ، آینه ها ، آثار هنری ، مبلمان ، وسایل و سایر موارد ایجاد کند. در طول و ابعاد مختلف کانال موجود است ، این راه حل باعث می شود حرکت آسانتر و استرس زا باشد. طراحی شده برای جذب ضربات و شوک در مواردی که ممکن است در طول سفر با آنها ارتباط برقرار کند ، مطمئن باشید وسایل شما به اندازه کافی برای آرامش خاطر محافظت می شوند.

انواع دیگر فوم بسته بندی

1- فوم ذغال

هنگامی که به دنبال یک ابزار محافظتی برای کف حمل و نقل همه کاره هستید زغال چوب گزینه ای محبوب است. می توان از آن برای اقلام مختلف استفاده کرد در حالی که رنگ تیره ای جذاب را ایجاد می کند که تقریباً غیرممکن است برای خاک و لکه گیری باشد. در صورت استفاده برای اهداف بسته بندی ، این نوع فوم یک راه حل عالی برای حمل و نقل ایمن از هر نوع کالا است. ما می توانیم مواد بسته بندی فوم را به صورت سفارشی برش دهیم تا مشخصات لازم را داشته باشیم تا از امنیت مناسب اطمینان حاصل شود. این فوم بسته بندی در دو شرکت معمولی و فوق العاده موجود در سبک های صاف و همچنین تخم مرغی برای رفع نیازهای مختلف ارائه می شود.

2- فوم ضد استاتیک

در مرحله اول با لوازم الکترونیکی مورد استفاده قرار می گیرد ، فوم بسته بندی ضد الکتریسیته ساکن ساخته می شود تا آهسته و با اطمینان از تخلیه هرگونه بار الکتریکی ایجاد شده توسط خود مورد یا سایر موارد اطراف آن و همچنین از بین بردن وقایع الکترواستاتیک بین محصول و انسان جلوگیری کند. ایده آل برای اضافه کردن محافظت در حمل و نقل مواردی مانند تخته های مدار ، تراشه های رایانه ای و سایر لوازم الکترونیکی ، خرید این مواد قابل اطمینان بسته بندی کف را در ورق ها انجام دهید یا بگذارید برش های سفارشی را برای برآورده کردن مشخصات مورد نیاز شما داشته باشیم. همچنین الگوهای تخم مرغ برای پشتیبانی بیشتر از وسایل بزرگتر موجود است.

3- فوم شبکه را انتخاب کرده و بکشید

هنگامی که به دنبال یک راه حل مقرون به صرفه برای کف حمل و نقل هستید که قابل تنظیم با نیازهای دقیق شما باشد ، ممکن است استفاده از شبکه انتخاب و کشش و انعطاف پذیر گزینه و انتخاب مناسبی باشد. در هر دو نوع ذغال سنگ و فوم صورتی ضد استاتیک موجود است. این گزینه را براحتی می توان با دست از هم جدا کرد. طیف وسیعی از گزینه ها را برای این سبک از بسته بندی های کف ارائه می دهیم.

 

بسته بندی سفارشی با فوم بسته بندی پلی اتیلن

هنگامی که به موارد مختلفی برای محافظت از موارد نیاز به درج فوم دارید ما شما را پوشش میدهیم. بسته بندی های سفارشی ما بهترین ویژگی ها را در انواع فوم دارند که همه آنها را با دقت برش می دهیم تا از بهترین تناسب برخوردار شود و برای شما اطمینان حاصل شود. تیم ما خوشحال خواهد شد که متناسب با نیازهای شما دارای عملکرد متناسب باشد. از تجهیزات موسیقی و نیازهای مورد سرگرمی گرفته تا تجهیزات پزشکی و بسته بندی های مکانیکی ، مطمئن باشید که تیم متخصصین ما یک راه حل کف را ایجاد می کنند که می توانید به کالاهای با ارزش خود اعتماد کنید. خواه به یک مورد یا هزاران نفر نیاز داشته باشید خدمات فوم سفارشی ما برای کمک به شما آماده هستند.