فروش کارتن میوه و افزایش سود باغداران و کاهش قیمت نهایی

هر زمان که سخن از کارتن میوه باشد شاید اولین چیزی که به ذهن یعامه مردم و نه کسانی که با میوه و تره بار تجارت می کنند بیاید کارتن میوه موز یا کرتن موزی باشد. خرید و فروش کارتن میوه از چندین سال پیش برای میوه هایی به غیر از موج جهت بسته بندی و نگهداری در سردخانه ها قبل از خرید توسط فروشندگان جز میوه و تره بار رایج شده است. فروش کارتن میوه سیب و فروش کارتن میوه موز از رایجترین کارتن های میوه می باشد که به وفور در میوه فروشی ها هم یافت می شود. در بازار میوه و تره بار و عرضه تازه میوه و سبزیجات که محل اصلی خرید میوه توسط میوه فروشی ها می باشد معمولا میوه ها به صورت کارتن میوه خرید و فروش می شود.

اهمیت صنعت بسته بندی و خرید و فروش کارتن میوه برای باغداران

اگر صاحب یک باغ هستید و به باغداری مشغول می باشید حتما تا کنون هنگام برداشت محصولات و میوه باغ خود به خرید و فروش کارتن میوه باغستان خود فکر کرده اید و یکبار هم که شده میوه های باغستان را در قالب کارتن بسته بندی نموده اید. فروش کارتن میوه بسته بندی شده علاوه بر اینکه برای یک باغدار می تواند مقرون به صرفه باشد برای فروشندگان و مغازه های و فروشگاه های جز میوه نیز بسیار سودمند می باشد زیرا در این بین می توان واسطه ها را حذف نمود و با بسته بندی و فروش کارتن میوه به صورت مستقیم به مغازه های میوه فروشی آنها نیز با قیمت کمتری نسبت به خرید میوه اقدام می نمایند.

کاهش قیمت میوه و افزایش سود باغداران با عرضه و فروش کارتون میوه

درنتیجه این کار قیمت فروش کارتن میوه زمانی که به دست مصرف کننده نهایی و اصلی یعنی خانواده ها میرسد بشدت پایین خواهد امد. بنابراین با این روش بسیار ساده حتی میتوان دست دلالان را از بازار میوه و تره بار حذف نمود و قیمت هر کارتن فروش میوه را کاهش داد. اما جای تعجب است که در کشور عزیز و دوست داشتنی ایران چرا مسئولان از اجرای این راه حل ساده سرباز میزنند.

بسته بندی میوه برای خرید و فروش

بنابراین متوجه شدید که بسته بندی در بازار میوه و تره بار و سبزیجات چه سود بسیار و منفعتی را برای همه مردم می تواند فراهم کند. اما بسته بندی میوه از کجا شروع میشود ؟ شکی نیست که با خرید کارتن برای بسته بندی میوه این کار شروع می شود که زمینه این نیز به تولید کارتن برای فروش کارتن میوه بر میگردد.

بنابراین این اهمیت فوق العاده زیاد صنعت بسته بندی و فروش کارتن در همه زمینه ها را میرساند.

از جمله این زمینه ها که مستقیم با زندگی مردم سر و کار دارد.

پیشنهاد ویژه فروش کارتن میوه به باغداران

خریدکارتن میوه بصورت عمده و جزئی برای باغداران عزیز در هر کجای ایران در بازار کارتن با قیمت بسیار مناسب انجام میشود. اگر نیاز به خرید کارتن میوه برای بسته بندی محصولات باغی خود دارید می توانید با بازار کارتن ارتباط تلفنی برقرار نمایید و سفارش مدنظر خود را بدهید. پیشنهاد ما به شما باغدارن خرید کارتن میوه و سپس بسته بندی محصولات باغی خود و درنهایت فروش کارتن میوه های باغستان تان بصورت مستقیم به مغازه ها و فروشگاه های عرضه مستقیم میوه و تره بار است.

فروش کارتون میوه افزایش سود باغداران را در عین کاهش قیمت نهایی در پی دارد

 

خدمات بازار کارتن علاوه بر فروش کارتن میوه

اندازه: طرح های نصب شده مشتری را بپذیرید ، هر اندازه ای خوب باشد؛

جنس: تخته فلوت ، کاغذ مقوایی

شکل: اشکال مختلف؛

جعبه : جعبه تاشو ، جعبه کارت ، جعبه با دسته ، جعبه با PVC ، جعبه چرمی ، و غیره.

چاپ رنگ: چاپ نقطه ای ، 4 رنگ ، چاپ 6 رنگ ، CMYK ، چاپ pantone ، و غیره.

عملیات سطح: چاپ نقطه ای ، برجسته ، لایه لایه براق ، لایه برداری مات ، مهر زنی ، لاک زدن؛

زمینه های کاربردی فروش کارتن میوه: تبلیغات و چاپ ، هدیه ، بسته بندی ، انواع بسته بندی محصولات؛

قدرت فناوری: بازار کارتن بیش از 15 سال سابقه چاپ و بسته بندی تجربه تولید را داریم.

ظرفیت تولید: ما تعداد بالایی کارگر حرفه ای و ماهر داریم و ظرفیت تولید بالایی در روز را داریم.

چاپ آرم: از طرح های آرم خریداران استقبال می شود.

نکته: برای هر اندازه ، رنگ ، طراحی و سطح کار در دسترس خواهد بود.