فروش کارتن موزی دست دوم

فروش کارتن موزی دست دوم با تخفیف ویژه تولیدکنندگان

فروش کارتن موزی دست دوم با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب در بازار کارتن انجام می شود. برای تولید کنندگان موز در کشور به خصوص در شهرستان ها و شهرهای گرمسیری مانند سیستان و بلوچستان و شهر چابهار و یا کرمان و هرمزگان و بوشهر و خوزستان تخفیف ویژه در نظر گرفته شده است. در بازار کارتن علاوه بر خرید کارتن موزی دست دوم از شرکت های حامی محیط زیست و جمع آوری کننده کارتن ها و جعبه ها ، فروش کارتن موزی دست دوم نیز به تولیدکنندگان موز در کشور نیز صورت می گیرد.

 

فروش کارتن موزی دست دوم

در فروش کارتن موز من از بازار کارتن به برخی از نکات دقیق مراقبت از موز سفارش اصول اولیه برایتان می پردازم. آنچه من در مورد آن توضیح میدهم حول این جریان می گذرد که قبل از حمل موز به یک مغازه خرده فروشی در پشت صحنه چه می گذرد.

فروش کارتن موزی دست دوم

برای شروع روند رسیدن موز ، موزها به گاز یعنی اتیلن احتیاج دارند.

موزها در معرض یک فرآیند پنج روزه با دقت و زمان بندی قرار می گیرند. شخصی که مسئول رسیدن موز ها می باشد باید آگاهی کاملی داشته باشد. برای اینکه متخصص موز شوید به سالها تجربه کارعملی لازم دارید تا یاد بگیرید که چگونه می توانید به طور صحیح رسیده این میوه محبوب را بدست آورند. حمل و نقل آنها از این طریق ضروری است اما میوه بدون کمکی حاصل نمی شود. برای فروش کارتن موزی دست دوم خودتان با بازار کارتن تما بگیرید.

 

روز اول موزها سبز رنگ هستند.

در روز اول ، موزهای سبز از نظر دما و بلوغ میوه آزمایش می شوند. سپس میوه در یکی از چندین اتاق مخصوص رسیدن قرار می گیرد. متخصص موز اتاق را با رطوبت ثابت و دمای نگه داشتن هوا تهویه می کند.

 

در روز 2 ، متخصص مجدداً خمیر نمونه های موز را بررسی می کند.

اگر همه چیز خوب باشد ، به مقدار موز مقدار تجویز شده از گاز اتیلن داده می شود. توجه: اتیلن محصول جانبی طبیعی است که از میوه و سبزیجات خارج می شود و مایع نیست. مخلوط اتیلن در تمام کارتنها در داخل اتاق پخت و پز بسته شده گردش می کند و یک شبه باقی می ماند.

فروش کارتن موزی دست دوم

برا اقدام به موقع شما فروش کارتن موزی دست دوم در بازار کارتن صورت میگیرد.

از این مرحله به بعد شما تولیدکننده گرامی نیاز به کارتن موز پیدا خواهید کرد. درصورتی که موجودی کارتن موزتان در انبار رو به اتما می باشد برای خرید به موقع و با قیمت مناسب می توانید بابازار کارتن تماس بگیرید. فروش کارتن موزی دست دوم با تخفیف ویژه تولیدکنندگان گرامی در بازار کارتن صورت میگیرد.

 

هنگامی که روز 3 فرا می رسد

متخصص اتیلن را از داخل اتاق بیرون می کشد و با جو طبیعی آن را تهویه می کند. دما در همان 60-62 درجه نگه داشته می شود که ازان طریق روند رسیدن ادامه می یابد. این میوه هنوز سبز است ، اما اکنون “تحریک” شده رسیده است.

فروش کارتن موزی دست دوم

در روز چهارم ، میوه در حالت سبز خود باقی می ماند

در طول روز 5 شروع به تغییر رنگ می کند. در این مرحله ، متخصص میوه مانند مرغ مادر میوه را تحت نظر دارد و منتظر می ماند تا میوه بچرخد. تا روز 5 ، میوه به طور معمول آماده ارسال به خرده فروشان است. موزها به طور ایده آل در مرحله 2 تا 3 حمل می شوند ، که کمی سبز تر از زرد است اما در طی چند ساعت و در هنگام انتقال به فروشگاه ، میوه با سرعت بیشتری میرسد.

 

می توانید برای فروش کارتن موزی دست دوم خودتان تماس بگیرید.

از آنجایی که موزهای رسیده تولید گرما می کنند ، مهم است که کارمندان موجود در فروشگاه گیرنده یا مغازه ها بتوانند درب جعبه های موز را جدا کرده و موارد را برای جلوگیری از رسیدن اواخر مرحله از هوا جدا کنند. برای فروش کارتن موزی دست دوم خودتان با بازار کارتن هماهنگ کنید. در این مرحله موزها به رنگ زرد یا زرد با لکه های سبز است و آماده فروش می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.