مقوا یک ماده شگفت انگیز است که برای بسته بندی از آن استفاده می شود زیرا می تواند دارای درب های باکیفیت برای ارسال ایمن محصولات مرتبط با انواع مارک ها باشد.

خرید و فروش کارتن مقوایی را میتوانیم در خریدهای روزانه مشاهده کنیم. ما هر روز تعداد زیادی جعبه را در سیستم خود مشاهده می کنیم و بهترین کار این است که آنها آنقدر متناسب کارمان هستند که می توان با کمک آنها به اهداف کاری رسید.

در کلیه صنایع از قبیل دکوراسیون منزل ، الکترونیک ، شیرینی پزی ، لوازم آرایشی ، پیتزا ، نوشیدنی و بسیاری موارد دیگر ، مارک ها ملزم به استفاده از درب و جعبه های برجسته هستند تا کالا در فروشگاه ها برجسته به نظر برسد.

اگر می خواهید تجارت در همه ابعاد رونق بگیرد ، به دنبال جعبه مقوایی با کیفیت و راحت بصورت عمده فروشی بروید تا هیچ مشتری در حین استفاده روزانه احساس از دست نرود.

یکی از عمده فروشی های بزرگ در زمینه خرید و فروش کارتن مقوایی بازار کارتن ایران در تهران است.

۷ عامل برتر برای خرید یا فروش کارتن مقوایی از عمده فروشی

 

بگذارید فاکتورهای مختلفی را در نظر بگیریم که ما را به استفاده از سبک های متنوعی از کارتن ها و جعبه ها در زندگی روزمره سوق می دهد.

۱- درب های خلاقانه برای جعبه ها

اگر قصد استفاده از عمده فروشی جعبه های مقوایی برای طیف گسترده ای از محصولات با همان نام تجاری را دارید ، درپوش ها باید سرگرم کننده باشند که همه سنین خریداران را به خود جلب می کند.

به رنگ ها و طرح های پر جنب و جوش اضافه کنید و شاید کمی از بازی های معمایی روی جعبه چاپ شود تا افرادی که از چنین بسته بندی هایی استفاده می کنند را جلب کنید.

 

۲- رنگهای پر جنب و جوش

جعبه های مقوایی با رنگ های مسحور کننده می توانند کل لباس محصولات و همچنین احساس خریداران را تغییر دهند.

مجموعه ای از ایده ها و طرح های منحصر به فرد باید از الگوی رنگی مناسب برخوردار باشد تا نتایج خاصی را در قالب جعبه های زرق و برق دار به دست آورد. جای تردیدی وجود ندارد که فروش کارتن مقوایی لوازم و محصولات با رنگبندی منحصر به فرد بسیار بیشتر است.

چنین استراتژی هایی باعث می شود تا برند شما محبوب تر و در نهایت جذابیت پیدا کند.

 

۳- طراحی و چاپ بی عیب و بی نقص

جعبه های مقوایی را از یک منبع قابل اعتماد خریداری کنید تا مشکلی در سبک چاپ یا کیفیت آن وجود نداشته باشد.

طراحی بد چاپ شده لطف و عظمت خود را از دست می دهد زیرا کمال در خطوط و رنگ ها لازم است تا یک جعبه فوق العاده و مقاومت ناپذیر در بازار به نظر برسد.

طراحی و چاپ نقش زیادی در زمینه فروش کارتن مقوایی در بازار کارتن دارد. در صورت تمایل به تهیه بسته بندی درجه یک یا محصولات ، مقدار دقیق جوهرها و رنگهای مناسب هنگام چاپ لازم است.

 

۴- مواد طبیعی و تاثیر بر افزایش فروش کارتن مقوایی

اگر نمی توانند در ابعاد صحیح به شما کمک کنند با ارائه دهنده خدمات بسته بندی تماس نگیرید. اگر شما یک شرکت سازگار با محیط زیست باشید ،

با یک برنامه مشابه در فرآیند خرید جعبه مقوایی ، به جلو حرکت می کنید. همه ما مسئولیت مشکلات محیطی خود را بر عهده داریم و اگر افراد مسئول مسائل اساسی را برطرف نکنند ،

هیچ کس به کمک آنها نخواهد آمد. استفاده از مواد زیست تخریب پذیر برای اهداف بسته بندی باعث می شود همه احساس گناه و مثبت نسبت به آینده داشته باشند.

کاغذ کرافت ترجیح داده می شود زیرا در همان زمان ۱۰۰٪ قابل بازیافت و مقرون به صرفه است.

 

۵- انتخاب مواد مناسب

انچه باعث افزایش فروش کارتن مقوایی شود میتواند باعث افزایش فروش محصول هم شود. جعبه های مقوایی سفارشی بسیار منحصر به فرد هستند و ما باید از نوع مناسب مواد استفاده کنیم تا همه چیز در هنگام رسیدن به مشتری کاملاً ایمن باقی بماند. اگر محصولات سنگین هستند ، احتمالاً به تخته فیبر موجدار محکم احتیاج دارید و اگر کالای ساخته شده از جواهرات ظریف است ، جعبه باید دارای ظرافت و طراحی زیبا باشد. وقتی در مورد مواد غذایی صحبت می کنیم ، هدف اصلی حفظ ایمنی و تازه غذا تا رسیدن به فردی است که منتظر ظرافت باشد. نمونه آن جعبه های مصرف مواد غذایی چینی است که همیشه از همان مواد ساخته شده اند و طراحی تقریباً در همه کشورها مشابه است.

 

۶- فروش کارتن مقوایی با کمترین قیمت در بازار

با این عبارت :

جعبه های مقوایی ارزان به این معنی نیست که

کیفیت آن نیز پایین است.

بسیاری از خدمات بسته بندی که:

ادعا می کنند جعبه های بسته بندی سفارشی شگفت انگیز را با قیمت پایین ارائه می دهند.

در ابتدا مشاغل کوچک بودجه کم دارند

همیشه می خواهند هزینه های بسته بندی را کاهش دهند.

 

۷- ساختار مناسب

جعبه های مقوایی عمده فروشی در اندازه ها و شکل های مختلفی موجود هستند! اما اصلی ترین شرطی که ممکن است شرکت ها به ارائه دهندگان بسته بندی سفارش دهند! یک ساختار پویا است! که محصول را کاملاً مثبت می کند! اگر جعبه آب نبات است باید ساختار آن را آسان کند! مانند نگه داشتن قفسه در خانه و استخراج آب نبات ، بسیار راحت باشد