چگونه میتوانیم از فروش کارتن خالی دست دوم درآمد کنیم؟

در این مطلب برای کسب درامد از فروش کارتن خالی دست دوم و درآمدزایی از این راه روشهایی را به شما معرفی می نماییم. درصورتی که روزانه با تعداد زیادی کارتن خالی در مغازه و یا فروشگاه خود سروکار دارید و نمیدانید با انها چه کار کنید و یا هر چیز دیگری می توانید موارد زیر را برای فروش کارتن خالی دست دوم و درآمزایی بخوانید

چندین راه برای فروش کارتن خالی دست دوم برای درآمدزایی

در این مورد اندکی فکر کنید! تقریباً هرچه را که آنلاین خریداری می کنید در یک جعبه مقوایی قرار دارد. بیشتر مشاغل قفسه های خود را با وسایل بسته بندی شده در جعبه مقوایی باز می کنند. فروش کارتون خالی دست دوم با دریافت پول نقد ممکن است یکی از ساده ترین راه های کسب درآمد به دلیل فراوان بودن آن در محل کارتان باشد. مقوا بخشی از زندگی روزانه است و با تلاش شما مقصد بعدی یک کارتن یا جعبه دیگر زباله دانی های شهر تهران نخواهد بود که مجدداً از آن استفاده نشود. ما برخی از راههای جمع آوری و فروش مقوا و فروش کارتن خالی دست دوم را به صورت نقدی به شما نشان خواهیم داد در این فرآیند به محیط زیست کمک کنید.

جهت فروش کارتن خالی دست دوم از کجا میتوان کارتن و جعبه های مقوایی دست دوم را پیداکرد؟

ابتدا باید با یک فکر هوشمندانه کارتنهای خالی دستدوم را بیابید و جمع اوری کنید. از این گذشته تا زمانی که تعداد مناسب و قابل توجه در حجم بالایی را تهیه نکنید نمی توانید پول بدست آورید.

به خاطر داشته باشید.

کارتن ها و جعبه های بزرگتر به دلیل ضخامت و عرضه نسبتاً محدود از جعبه های کوچکتر با ارزشتر هستند.

مکانهایی که میتوانید از آنها برای جمع آوری و خرید و فروش کارتن خالی دست دوم استفاده نمایید:

1- خانه های شخصی شما:

موارد بسیار زیادی را می توانید از خانه ها و منازل خریداری کنید ان هم با قیمت بسیار ناچیز.

2- سوپر مارکت ها :

از انها بخرید و بفروشید اینطوری همیشه کارتن ها را برایتان نگه میدارند.

سوپرمارکت ها حجم زیادی کارتن خالی دارند که میتوان با قیمت ناچیز از آنها خریداری کرد.

3- رستوران ها :

رستوران های محلی شما به دلیل داشتن کالاهای موجود در جعبه مقوایی ، مقوا زیادی تولید می کنند. بنابراین حجم بالایی را برای فروش کارتن خالی دست دوم میتوانند به شما تحویل دهند. بهترین زمان برای خرید کارتن و مقوا دست دوم آنها می تواند درست بعد از ناهار باشد. با انها صحبت کنید!

4- فروشگاه های مواد غذایی

فروشگاه های مواد غذایی می توانند به دلیل حجم زیاد زباله های مقوایی که هر روز قفسه های آنها را برای بسیاری از مشتریان خود نگه می دارند بزرگترین گزینه برای شما محسوب شوند. می توانید در هر جعبه نیز درآمد بیشتری کسب کنید.

5- مشاغل و فروشگاه های خرده فروشی

خرده فروشی ها و مشاغل محلی نیز به طور روزانه از مقادیر نسبتاً مقوایی استفاده می کنند! بسته به نوع محصولاتی که آنها استفاده می کنند! این جعبه ها می توانند در هر شکل و اندازه به بازار عرضه شوند!

روشهای فروش کارتن خالی دست دوم

حال که موفق شدید از این روش ها استفاده کنید و تعداد قابل توجهی از کارتن خالی جمع آوری کنید باید برای فروش آنها راه حل مناسبی داشته باشید تا از زحمات خود سود مناسبی بدست آورید.

در ادامه روش های فروش را ملاحضه کنید :

1- فروش به کارخانجات و تولید کنندگانی که از کارتنهای دستدوم جهت بازیافت و مواد اولیه در چرخه تولید استفاده میکنند. این روش را پیشهاد نمیدهیم زیرا با قیمت بسیار ارزان از شما خریداری میکنند.

2- به صورت خرده به عنوان فروش کارتون خالی دست دوم برای مصارف معمول شرکت ها و تجارت های کوچک . این روش را نیز توصیه نمیکنیم به این دلیل که باید مدت زمان زیادی را وقت بگذارید تا بتوانید به صورت جز به جز بفروشید . درنتیجه سود زیادی عاید شما نمیشود

3- فروش یکجا به بازار کارتن با قیمت بسیار مناسب و حیرت آور! می توانید با فروش کارتن خالی دست دوم انبار شده خود به صورت یکجا به بازار کارتن سود خوبی کسب کنید.

چرا بازار کارتن ؟

زیرا بازار کارتن بطور بی واسطه با تولید کننده جز و کل کارتن در ارتباط می باشد

بنابراین بهترین قیمت را به شما پیشنهاد میدهد.