فروش كارتن اسباب كشي بزرگ با کیفیت عالی و خوب

همانطور که میدانید فروش كارتن اسباب كشي یکی از مهمترین و فوق العاده ترین فعالیت های بازار کارتن است. اما از انجایی که اسباب کشی یک کار ترس اور و به اصطلاح ترسناکی برای همه ما می باشد برخی مواقع ممکن است خریداران به مشتریان به جای خرید كارتن اسباب كشي برای جابجایی خصوصا در زمان های انتقال و جابجایی از یک شهر به شهر دیگر ترجیح میدهند وسایل غیر ضروری و بزرگ را بطور کامل به باربری بسپارند. در این مواقع فروش كارتن اسباب كشي بر مبنای میزان بار مشتری محاسبه می شود که بازار کارتن همواره به عنوان یک باربری معتبر در این زمینه سعی دارد تا میزان کارتن استفاده شده را برای جابجایی بطور کامل بهینه کند.

فروش كارتن اسباب كشي بزرگ با کیفیت عالی و خوب

در مواردی که مشتریان تمایلی به سپردن کار اسباب کشی به باربری ندارند بهترین پیشنهادات و تخفیف های شگفت انگیز را برای فروش كارتن اسباب كشي بازار کارتن می تواند به آنها بدهد . کارتن هایی برای محافظت و شکست ناپذیر کردن وسایل شما و در نوع خود ممتاز و متحیر کننده است را برای فروش در این زمینه عرضه می نماییم. در نتیجه هر زمان که نیاز به خرید فوق العاده کارتن اسباب کشی داشتید حتما به بازار کارتن یک سر بزنید.

 

1- فروش كارتن اسباب كشي در سایز بزرگ با کیفیت برتر

اگر در بازار کارتن گشت و گذار کرده باشید و یا از باربری های آن جهت اسباب کشی استفاده کرده باشید میدانید که همواره کارتن های بزرگ بازار کارتن به عنوان یک امتیاز با درجه ممتاز به نسب سایر رقبا شاخص شده است. از کارتن های بزرگ برای حمل و جابجایی وسایل بزرگ خانه استفاده میگردد. حوه بسته بندی را اگر نمیدانید حتما بخوانید . اگر هم کار را به ما می سپارید که خیالتان راحت باشد.

 

2- فروش كارتن اسباب كشی متوسط ممتاز

فروش كارتن اسباب كشي با کیفیت عالی و خوب در تمام ایام سال صورت میگیرد. کارتن های متوسط که اغلب به عنوان بسته ها و پکیج های شگفت انگیز در میان مشتریان شناخته شده می باشد مناسبترین راه حل برای همه نوع بسته بندی می باشد. نه خیلی بزرگ است! که برای بسته بندی و اسباب کشی شما را اذیت کنند! دست و پا گیر باشند! و نه خیلی کوچک که نتوانید برای بسته بندی تمام وسایل از انها استفاده نمایید.

 

3- فروش كارتن اسباب كشي کوچک

کارتن های اسباب کشی کوچک بالاترین ماندگاری و کیفیت را در بیششتر زمان ها و مکان ها و موقعیت ها در بین انواع کارتن ها در سایز های گوناگون دارند. این کارتن ها به دلیل حمل و بسته بندی راحت از محبوبیت فوق العاده بینظیری در نزد مشتریان بازار کارتن برخوردار می باشد. فروش كارتن اسباب كشي کوچک بعد از سایز متوسط قرار دارد اما از لحاظ رضایت و محبوبیت بالاتر از کارتن های متوسط است. یکی از دلایل ان کمتر شدن لوازم بسته بندی جانبی برای خرید این انداز از کارتن است. برعکس کارتن های بزرگ که معمولا باید چسب پهن کتاب و نخ بسته بندی و … را نیز به مقدار بیشتر تهیه کنید در اینجا خیلی لازم نیست چون سایز کوچکتر است.

مزایای فروش كارتن اسباب كشی از بازار کارتن

1- برای فروش اول در بسیاری از مواقع در آفرهای تخفیف می توانید تخفیف بگیرید

2- در فروش دوم معمولا با درنظر گرفتن حجم سفارش قبل و همینطور سفارش فعلی 3تا10درصد تخفیف بگیرید.

3- برای مشتریان وفادار که برای بار سوم از آفرهای فروش كارتن اسباب كشي استفاده کنند

میزان تخفیف به 15% اضافه میشود.

4 – مشتریان دائمی ما که بیش از 3 بار از ما خرید کنند شامل 20% تخفیف دائم خواند بود

5- مشتریان دائم درصورت تمایل می توانند یک نفر را نیز برای دریافت افر 20% معرفی کنند