شرکت کارگو به چه شرکتی گفته می شود ؟ چه کارهایی انجام میدهد

شرکت کارگو به شرکتی گفته میشود که در زمینه حمل بار هوایی فعالیت دارد. در واقع کارگو به محموله ها و بارهایی که از طریق هوایی حمل می شود گفته می شود. بنابراین شرکت کارگو شرکتی است که در زمینه حمل بار هوایی فعالیت دارد. در باربری تهران خدمات بار و کارگو به مشتریان ارائه می شود. تمامی خدمات فریت بار و کارگو برای حمل بار و کالاها و محموله ها در شرکت باربری تهران برای همگان در دسترس می باشد که این خدمات به صورت مداوم به مشتریان عرضه می شود.

 

شرکت کارگو به چه شرکتی گفته می شود ؟ چه کارهایی انجام میدهد

جایگاه بار در و باربری در اقتصاد

در اقتصاد ، کلمات بار و باری به ویژه به کالاها یا کالاهایی اطلاق می شود که به طور کلی برای سود تجاری از طریق آب ، هوا یا زمین منتقل می شوند. در ابتدا محموله بار بود. باربری در حال حاضر انواع حمل و نقل را شامل می شود ، از جمله حمل و نقل توسط راه آهن ، ون ، کامیون ، یا کانتینر بین راه اصطلاح محموله نیز در مورد کالاهای موجود در زنجیره سرد به کار می رود ، زیرا موجودی فاسد نشدنی همیشه در حال انتقال به سمت یک مصرف نهایی نهایی است ، حتی اگر در سردخانه یا سایر تأسیسات مشابه کنترل شده با اقلیم نگهداری شود. اصطلاح حمل و نقل معمولاً برای توصیف حرکات جریان کالاهایی که با هر شیوه حمل و نقل حمل می شوند بکار می رود.

 

حمل بار با کانتینر یا جعبه های بار

واحدهای کانتینر چند حالته ، به عنوان حامل های قابل استفاده مجدد برای تسهیل در بارگیری واحد از کالاهای موجود طراحی شده اند ، به ویژه توسط خطوط حمل و نقل و اپراتورهای لجستیک به عنوان باربری شناخته می شوند. به طور مشابه ، جعبه های هواپیما نیز به صورت محموله ثبت می شوند که لیست بسته بندی مواردی را که در آن موجود است ، به همراه دارد. هنگامی که ظروف خالی حمل می شود ، هر واحد به عنوان یک محموله ثبت می شود و وقتی کالا در آن ذخیره می شود ، محتویات به عنوان محموله کانتینری شناخته می شوند.

 

خدمات حمل و نقل و خدمات لجستیک

در خدمات باربری ، ما یک سرویس لجستیکی جامع و اختصاصی برای حمل و نقل انواع کالاها از هر نقطه دنیا ارائه می دهیم. هدف اصلی این است که همیشه آماده ارائه بهترین خدمات ارائه شده به نیازهای بازار و مشتریان باشد. شرکت کارگو می تواند فعالیت خود را به حمل و نقل ریلی و دریایی نیز گسترش دهد.

 

پایانه های بندر طیف وسیعی از محموله های دریایی را کنترل می کنند.

محموله های فله ای شکسته معمولاً موادی است که روی پالت ها انباشته شده و توسط جرثقیل های موجود در حوض یا داخل کشتی خود را از داخل آن نگه می دارد. با افزایش رشد کانتینر ، حجم محموله های فله شکسته به طور چشمگیری کاهش یافته است. یک راه برای اطمینان از فله و حمل و نقل در ظروف داخلی استفاده از كیسه های است. محموله های فله مانند نمک ، روغن ، قوطی و فلز قراضه معمولاً به عنوان کالاهایی تعریف می شوند که نه در پالت هستند و نه در ظروف. محموله های انبوه به عنوان قطعات جداگانه اداره نمی شوند ، نحوه کار با بالابرهای سنگین و بار پروژه ها است.

به عنوان مثال آلومینم ، گچ ، چوب هستند.

محموله های عمده به صورت مایع یا خشک طبقه بندی می شوند.

 

کانتینرها در شرکت کارگو Cargo

کانتینرها بزرگترین و سریعترین دسته باربری در بیشتر بنادر در سراسر جهان هستند. محموله های کانتینر شده شامل همه چیز ، از قطعات خودرو ، ماشین آلات و اجزای سازنده گرفته تا کفش و اسباب بازی گرفته تا گوشت و غذاهای دریایی منجمد است. محموله های بدون حجیم شامل واحدهای جداگانه ای هستند که بارگیری شده و بارگیری می شوند ، برخلاف محموله های فله ای که شمارش نمی شوند ، اما کانتینر نشده اند. محموله پروژه و بار آسانسور سنگین شامل مواردی مانند تجهیزات ساخت ، تهویه هوا ، اجزای کارخانه ، ژنراتورها ، توربین های بادی ، تجهیزات نظامی و تقریباً هر نوع بار اضافی یا اضافه وزن که بیش از حد بزرگ یا خیلی سنگین است.

 

شرکت های کارگو

محموله های هوایی ، که معمولاً به عنوان حمل و نقل هوایی شناخته می شوند ، توسط شرکت ها از حمل بار جمع آوری می شود و به مشتریان تحویل می شود.

هواپیماها برای اولین بار در سال 1911 برای حمل بار مورد استفاده قرار گرفتند.

سرانجام تولیدكنندگان شروع به طراحی هواپیما برای انواع دیگر بار نیز كردند.

 

هواپیماها و کشتی های مخصوص حمل بار در شرکت کارگو

تعداد زیادی هواپیمای تجاری مناسب برای حمل بار مانند Boeing 747 و بزرگتر وجود دارد.

عمدتاً برای تبدیل آسان به یک هواپیمای باری ساخته شده است.

شرکت کارگو معمولا در سطح جهانی از این هواپیماها استفاده می کنند.

چنین هواپیماهای بزرگ دارای انبار بار بزرگ سریع را دارند.

معروف به دستگاه های بارگذاری واحد (ULDs) هستند

دقیقاً شبیه کشتی های حمل بار.

از جمله ULD ها در بخش جلوی هواپیما قرار دارند.

هواپیماهای تجاری محبوب تبدیل شده به هواپیمای باری مانند Saab 340A برای درآمد و سودآوری بالا در عملیات حمل و نقل کوتاه و متوسط ​​طراحی شده است.

Table of Contents