شرکت های کارتن سازی برتر جهان در سال 2019 را بشناسید

اگر می خواهید با شرکت های کارتن سازی برتر جهان در سال ۲۰۱۹ آشنا شوید این مطلب را تا انها دنبال کنید. به دلیل تغییر رفتار مصرف در سراسر جهان و به دلیل تغییر طبقه متوسط ​​و همچنین افزایش جمعیت سالخوردگان تقاضای بیشتری برای بسته بندی وجود دارد. جمعیت امروزه مصرف کنندگان به دنبال سه کیفیت اصلی در محصولات بسته بندی شده خود هستند ، به خصوص در مورد بسته بندی محصولات غذایی: راحتی ، سهولت در استفاده و سهولت حمل و نقل. خرده فروشان علاوه بر بسته بندی که ماندگاری بیشتری را فراهم می کند به دنبال کیفیت های مشابه هستند. با تقاضای بیشتر فرصت بازار بیشتر می شود و با چشم انداز فروش بسیار رقابتی خواهد شد.

 

شرکت های کارتن سازی برتر جهت بسته بندی در جهان در سال

بازار جهانی بسته بندی آماده است تا در پنج سال آینده رشد مداوم را تجربه کند. انتظار می رود که بازار با رشد افزایشی نزدیک به 165 میلیارد دلار در طی چند سال آینده به طور پیوسته شتاب گیرد. صنعت کارتن سازی و بسته بندی جهانی همچنان در سال 2019 تحت سلطه 20 شرکت برتر کارتن سازی و بسته بندی در جهان است. برای دیدن شرکتهای برتر کارتن سازی و بسته بندی دامه مطلب را دنبال کنید.

 

۱- آمکور Amcor

Amcor یک رهبر جهانی در راه حل های بسته بندی مسئول جهانی است ، طیف گسترده ای از محصولات بسته بندی سفت و سخت و انعطاف پذیر را در صنایع غذایی ، آشامیدنی ، مراقبت های بهداشتی ، مراقبت از خانه و شخصی و بسته بندی دخانیات عرضه می کند. نوآوری و خدمات ناب مشتری انها را در جهان مشهور کرده است.

 

۲- بال کورپریشن Ball Corporation

Ball Corporation ارائه دهنده بسته هایی برای نوشیدنی ها ، غذاها و محصولات خانگی ، هوافضا و سایر فناوری ها و خدمات به مشتریان تجاری و دولتی است. این شرکت با تأسیس در سال ۱۸۸۰ ، در سراسر جهان ۱۵۰۰۰ نفر استخدام کرده است. سهام شرکت Ball در بورس نیویورک تحت نماد تیک BLL معامله می شود.

 

۳- کرون هولدینگز Crown Holdings یکی از برترین شرکت های کارتن سازی

Crown Holdings یکی از برترین شرکت های بسته بندی در جهان در فناوری بسته بندی است. این شرکت با فعالیت در ۴۰ کشور جهان با اشتغال بیش از ۲۳۰۰۰ نفر و فروش خالص ۹٫۱ میلیارد دلار ، بصورت منحصر به فرد در ارائه بهترین شیوه ها در کیفیت و تولید به اقتصادهای رو به رشد در آسیا ، اروپای شرقی ، آمریکای جنوبی و خاورمیانه و شمال آفریقا قرار دارد.

 

۳- اینترنشنال پیپر International Paper

شرکت International Paper با تولید ۵۵،۰۰۰ در جهان رکورد دارد

تولید کننده پیشرو در زمینه بسته بندی ، کاغذ و خمیر است.

میلیون ها نفر در روز به منابع تجدید پذیر وابسته هستند

جز 10 تا از شرکت های کارتن سازی برتر دنیا می باشد.

این شرکت با مسئولیت پذیری از منابع تجدیدپذیر برای تولید محصولات قابل بازیافت استفاده میکند.

 

۴- موندی Mondi

Mondi یک گروه بین المللی بسته بندی و کاغذ است و حدود ۲۵۰۰۰ نفر را در بیش از ۳۰ کشور جهان استخدام کرده است. عملیات اصلی آن در اروپای مرکزی ، روسیه ، آمریکای شمالی و آفریقای جنوبی واقع شده است. Mondi در سراسر بسته بندی و زنجیره ارزش کاغذ – از مدیریت جنگل ها و تولید خمیر ، کاغذ و پلاستیک های مرکب ، گرفته تا توسعه راه حل های موثر و نوآورانه بسته بندی صنعتی و مصرفی – فعالیت گسترده دارد.

5- گروه رینولدز Reynolds Group

گروه رینولدز گروه محدود یک تولید کننده پیشرو در جهان است

تامین کننده محصولات بسته بندی نوشیدنی مصرفی و مواد غذایی است.

این شرکت در اوکلند ، نیوزیلند مستقر است.

این شرکت نیز از برترین شرکت های کارتن سازی در جهان بشمار می رود.

 

6- سیلد ایر Sealed Air

Sealed Air که در سال ۱۹۵۷ تأسیس شد ، یکی از شرکتهای برتر بسته بندی در جهان است و اکنون نیز یک شرکت چند ملیتی با بیش از ۲۵۰۰۰ کارمند در ۱۷۵ کشور جهان است. با کمک Sealed Air افراد سالم تر زندگی می کنند ، بهتر غذا می خورد و محصولات خود را با خیال راحت در سراسر جهان از ایمنی Sealed Air محافظت می کند. این شرکت در تلاش است تا در زمینه ایمنی و امنیت مواد غذایی ، بهداشت تسهیلات ، و محافظت از محصولات ، رهبران جهانی باشد.

 

7- اسمارفیت کاپا Smurfit Kappa یکی از شرکت های کارتن سازی معتبر جهان

Smurfit Kappa تولید کننده پیشرو در جهان از بسته بندی های کاغذی با حدود ۴۵۰۰۰ کارمند در ۳۴ کشور و فروش ۸٫۱ میلیارد یورو در سال ۲۰۱۵ است. این شرکت بسته های کاغذی را تولید می کند که مکان های آن توسط شبکه ای از کاغذ ، بازیافت و جنگلداری پشتیبانی می شود.

 

8- استورا آنسو Stora Enso

Stora Enso ارائه دهنده پیشرو در مورد راه حل های تجدید پذیر در بسته بندی ، مواد معدنی ، ساخت و سازهای چوبی و کاغذ در بازارهای جهانی است. مشتریان این شرکت شامل ناشران ، خرده فروشان ، صاحبان برندها ، تولیدکنندگان چاپ و تخته ، چاپخانه ها ، بازرگانان ، مبدل ها و ملحقات و شرکت های ساختمانی هستند.

 

9 – وستروک WestRock از معتبرترین شرکت های کارتن سازی شناخته شده در جهان

WestRock سابقه ای طولانی در زمینه کارآفرینی ، رهبری و نوآوری دارد.

در این تاریخ شامل تحولات زیر است:

در حال تغییر در زمینه تهیه کاغذ

طراحی بسته بندی و راه حل های خرده فروشی

همچنین ساخت استراتژیک

تقویت قابلیت های شرکت در طول زمان

شرکت WestRock در سراسر جهان فعالیت و در هر رده خرید تخصص دارد

بر روی کار با مارک ها تمرکز می کند

با ارائه یک سبدغیرقابل رقابت از محصولات کاغذی و بسته بندی به آنها در مسیرموفقیت کمک کند.