سلفون بسته بندی ارزان با شفافیت بالا و استحکام زیاد

سلفون بسته بندی ارزان و مناسب را از بازار کارتن خرید کنید. سلفون از منابع طبیعی مانند چوب بدست می آید درحالیکه بسته بندی پلاستیکی از روغن ساخته می شود. برخلاف پلاستیک سلفون قابل بازیافت نیست اما تجزیه پذیر است. بنابراین می توان آن را کمپوست کرد یا به زباله های معمولی در محل دفن زباله فرستاد. البته این بدان معنا نیست که سلفون بسته بندی کمک حال محیط زیست است. علاوه بر استفاده از چوب به عنوان ماده اولیه تولید سلفون بسته بندی نیاز به دی سولفید کربن دارد.

سلفون یک ورق نازک و شفاف است که از سلولز بازسازی شده ساخته شده است. نفوذپذیری کم آن در برابر هوا ، روغن ها ، گریس ها ، باکتری ها و آب باعث می شود که برای بسته بندی مواد غذایی مفید باشد. سلفون در بخار آب بسیار قابل نفوذ است. همچنین در بسته بندی مواد غذایی از سلفون در نوارهای حساس به فشار لوله و بسیاری از کاربردهای مشابه دیگر استفاده می شود.

سلفون دومین پلاستیک مصنوعی تولید شده در جهان

سلفون بسته بندی بیش از ۱۰۰ سال است که وجود دارد ، اما این روزها محصولی که اکثر مردم آن را سلفون می نامند در واقع پلی پروپیلن است. پلی پروپیلن یک پلیمر گرمانرم است که به طور تصادفی در سال ۱۹۵۱ کشف شد و از آن زمان به دومین پلاستیک مصنوعی تولید شده در جهان تبدیل شده است.
سلفون بسته بندی و کیسه های پلاستیکی مورد نیاز خود را در بازار کارتن بدست آورید. انواع مختلفی از بسته بندی های پلاستیکی و کیسه های سلفون بسته بندی را با قیمت پایین در بازار کارتن در دسترس خواهید یافت. ساختار متحرک پلی پروپیلن به معنای آن است که می توان آنرا به صورت لبه های تیز یا گوشه های نرم پیچید. قابلیت سازگاری آن به این معنی است که برای لیست عظیمی از محصولات قابل استفاده است.

سلفون بسته بندی متناسب با محصول خود را انتخاب کنید

سلفون را می توان بر روی آن چاپ کرد به عبارتی امکان چاپ روی سلفون وجود دارد. به شما امکان می دهد طرحی را تهیه کنید که متناسب با محصول شما باشد و جذابیت زیبایی شناختی آن را تکمیل کند. سلفون بسته بندی در انواع مختلفی از رولت های بسته بندی شده طرح دار وجود دارد. همچنین در طرح های عید طیف وسیعی از کیسه های چاپی سلفون چاپ شده برای فروش داریم . بنابراین می توانید حتماً یک محصول بسته بندی سلفون را پیدا کنید که متناسب با نیاز شما باشد.

با سلفون بسته بندی محصول شما محافظت می شود

سلفونها براحتی در اطراف یک محصول پیچیده میشود و می تواند بسیار مؤثر باشد. بازار کارتن انواع متنوعی از سلفون بسته بندی ارائه می کند. هر اندازه از محصول شما سلفونهای متناسب با خود دارد. طیف وسیعی از کیسه ها و رول های سلفون بسته بندی بازار کارتن در طول ۱۰۰ متر تا ۷۰۰ متر و عرض و 5 50 سانتی متر – 2 متر وجود دارد.

 

برخی از انواع سلفون و کاربردهای ان دربسته بندی

امروزه بسیاری از بسته های تبلیغاتی و کاغذهای کادو بر پایه سلفون تولید میشوند.

خم چنین انواع مختلفی دارد کخ شما حتما با بسیاری از انها آشنا هستید. نظیر :

سلفون مبل

سلفون مات و براق حرارتی

سلفون شيرينگ

سلفون بسته بندی نمک

سلفون بستنی

از کاربردهای دیگر سلفون بسته بندی میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

در مصارفی نظیر رستوران ها ، جهت بسته بندی قاشق و چنگال رستورانی ، ظروف یک بار مصرف

در قنادی ها برای بسته بندی انواع آجیل و خشکبار

به دلیل نوع جنس و شفافیت می توان طرح های دلخواه را بر روی این محصول چاپ نمود .

رول های سلفون قابل تولید در رنگ بندی دلخواه می باشد .

بسته بندی موادغذایی نظیر نان ، میوه ، سبزیجات ، لواشک و آلوچه و غیره

فیلم های سلفون به عنوان پوششی شفاف برای جلد کتاب نیز مورد استفاده قرار میگیرد .

سلفون نسبت به دیگر کیسه های مصرفی دارای قیمت ارزانتری است.