سفارش کارتن مقوایی با کیفیت از بازار کارتن ایران

بعد از سفارش کارتن مقوایی با کیفیت از بازار کارتن ایران می توانید در تهران در کمترین زمان ممکن سفارش تان را در محل کار یا شرکت یا درب منزل تحویل بگیرید. سفارش کارتن مقوایی مشتریان در تهران معمولا در کمتر از یک روز کاری توسط بازار کارتن به دست مشتریان خواهد رسید. در شهرستان نیز با توجه به مسافت و فعالیت اداره پست و همینطور عواملی چون روزهای تعطیلی و غیره تحویل سفارش کارتن مقوایی مشتریان ممکن است از ۱ تا ۵ روز کاری به طول بیانجامد. در مواقع فوری و ضروری با همکاری حمل و نقل عمومی این زمان می تواند کاهش پیدا کند.

 

سفارش کارتن مقوایی با کیفیت از بازار کارتن ایران

سالهاست که مجموعه بازار کارتن ایران منبع شماره یک جعبه های مقوایی ساخته شده برای بسته بندی است. ما می دانیم که نیازهای مشتریان همه با هم برابر نیستند. برخی از افراد اندازه های مختلف زیادی را برای درخواست کارتن مقوایی متعدد درخواست می کنند ، در حالی که برخی دیگر ممکن است فقط به یک اندازه در سفارش کارتن مقوایی اکتفا کنند.

 

سفارش کارتن مقوایی را بر اساس نیاز صورت میگیرد

در درجه اول این به میزان نیاز و کسب و کار انها بر میگردد. برخی نیز نیاز دارند که سفارش کارتن مقوایی آنان اندازه یا شکل بسیار خاص داشته باشند. جعبه های مقوایی ساخته شده برای بسته بندی ما برای کسانی که به حمل و نقل با کیفیت بالا نیاز دارند ایده آل است. سنگین ، سبک ، طولانی ، گسترده ، باریک … همه کارها را می توانیم در خدمت رسانی به شما مشتریان بازار کارتن انجام دهیم.

 

بازار کارتن میتواند بهترین پیشنهاد را برای سفارش کارتن مقوایی به شما بدهد

اگر در مورد درخواست کارتن مقوایی راه راه ( دارای شیار و خط خطی ) سایز سفارشی سؤالی دارید یا نیاز به یک درخواست خاص برای درخواست کارتن مقوایی دارید ، با ما تماس بگیرید! ما بیشتر خوشحال خواهیم شد که بتوانیم هر یک از سبک های جعبه و کارتن های تولید شده را برای بسته بندی و کاربدشان به شما مشتریان بازار کارتن توضیح دهیم. یا به شما کمک می کنیم کارتن ها و جعبه های راه راه سایز سفارشی را برای نیازهای خاص خود انتخاب کنید. از انتخاب بازار کارتن برای سفارش کارتن مقوایی و جعبه سفارشی از شما متشکریم و به شما تبریک میگوییم.

 

سفارش جعبه های مقوایی در اندازه دلخواه شما

برای انتخاب ، ارزش و کیفیت کارتن ها و جعبه های مقوایی بازار کارتن ایران در تهران یک انتخاب هوشمندانه برای شما خواهد بود. بازار کارتن صدها اندازه از کارتن ها و جعبه ها در انبار خود دارد که آماده اعزام فوری است. بنابراین ، وقتی می توانید اندازه مناسب کارتن های مقوایی را برای سفارش کارتن مقوایی خود بیابید ، دیگر لازم نیست نگاه کنید.

 

سفارش کارتن مقوایی را می توانید به صورت آنلاین ثبت کنید

می توانید در مقادیر کم یا زیاد سفارش کارتن مقوایی خود را به بازار کارتن ایران بدهید و بسته بندی خود را خریداری کنید. ما همچنین تولید کننده جعبه مقوایی هستیم ، بنابراین شما می توانید مستقیم خریداری کنید و در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید. کلیه کارتن ها و جعبه های مقوایی ما با ضمانت آماده خرید آنلاین شما می باشد. ما کارتن ها و جعبه های بازیافت شده ۱۰۰٪ و همچنین بسته بندی های سازگار با محیط زیست را نیز برای سفارش کارتن مقوایی ارائه می دهیم.

 

نکات خرید از بازار کارتن ایران

سفارش کارتن مقوایی :

با بازار کارتن تماس بگیرید و به کمک مشاوره رایگان نوع کارتن و وسایل مورد نیاز را انتخاب کنید. ما سفارش شما را به همراه فاکتور اجناس با پیک برایتان ارسال می کنیم می توانید درب منزل یا محل کار یا انبارتان پرداخت میکنید

اگر پول نقد در محل تحویل گرفتن سفارش خود چه در محل کار و چه در منزل ندارید هیچ ایرادی وجود ندارد بازار کارتن برای این مشکل هم راه حل دارد شما می توانید از طریق دستگاه کارتخوانی که همراه مامور پست می باشد پرداخت را انجام دهید زیرا پیک ارسال شده با خود دستگاه کارت خوان همراه دارد.

اگر از بسته های ویژه سایت استفاده کنید هزینه ارسال رایگان خواهد بود.

اگر در تهران زندگی می کنید هزینه تهران از ۱۵ هزار تومان تا ۲۵ هزار تومان می باشد.

بعضی مواقع اضافه بار ۵ هزار تومان اضافه می شود و این برای موتور می باشد.

بارهای زیاد تر محاسبه و با وانت ارسال می شود.

 

برخی از خدمات ویژه خرید کارتن برای مشتریان بازار کارتن

دربازار کارتن انواع کارتن در سایز های مختلف وجود دارد.

دربازار کارتن انواع کارتن با کاربرد های گوناگون قرار گرفته است.

سفارش کارتن مقوایی با کیفیت از بازار کارتن ایرانبسیار اسان است.

خرید کارتن بزرگ اسباب کشی منزل که در سه سایز مورد استفاده است

خرید کارتن اداری که بیشتر برای زومکن و لوازم کیس و اداری میباشد .

کارتن فریت که برای بسته بندی اجناس برای ارسال به خارج است و باید از نوع مقاوم کارتن باشد .

برای سفارش کارتن میتوانید ازطریق تلفن تماس با بازار کارتن تماس بگیرید.

به کمک مشاوره رایگان نوع کارتن و وسایل مورد نیاز را انتخاب کنید.

ما سفارش شما را به همراه فاکتور اجناس با پیک برایتان ارسال می کنیم

می توانید درب منزل یا محل کار یا انبارتان پرداخت کنید