زونکن 1

زونکن

زونکن

کلاسور نوعی پوشه یا پرونده بزرگ و محکمی است از جنس مقوا، چوب یا پلاستیک که با استفاده از گیره‌ای فلزی کاغذها و اسنادی که سوراخ (پانچ) شده‌اند را در خود بایگانی می‌کند.

کلاسورها از لحاظ فواصل سوراخ‌های کاغذ دارای استانداردهای متفاوتی هستند و بسته به اندازه ممکن است دویست تا پانصد برگ گنجایش داشته باشد. کلاسور در سال ۱۸۸۶ توسط فردریک زونکن آلمانی اختراع شد.

زونکن

زونکن

کلمه زونکن در هیچ‌یک از زبان‌های انگلیسی، آلمانی و فرانسه استفاده نمی‌شود زونکن نام مخترع آلمانی این محصول فردریک  (Friedrich Soennecken) است که اولین بار آن را در سال ۱۸۸۶ در شهر بن در آلمان به ثبت رساند.

ام تجاری وسیله ای معمولاً مقوایی و ضخیم با میله هایی فنردار، مخصوص نگه داری سندها و اوراق اداری برای پیشگیری از پراکنده شدن آن ها، پَروَندن (فره ).

اداره ها بیشتر از این وسیله برای نگه داری اسناد خود استفاده میکنند از این رو بازار کارتن بهترین نوع کارتن را بزای نگه داری زونکن داخل جعبه پیشنهاد میکند

بازار کارتن در کل ایران عزیز میتواند برای خرید بهترین نوع کارتن با شهروندان گرامی همکاری به عمل آورد .برای دیدن انواع کارتن میتوانید به صفحه اصلی رفته و نوع کارتن خود را پیدا کرده و با ما تماس بگیرید

برای دیدن کارتن های اداری کلید کنید

برای تماس و سفارش در هر نقطه تهران و ارسال یک ساعته و سریع کالا با ما تماس بگیرید 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.