دستگاه کارتن سازی اتوماتیک و پیشرفته لازمه خط تولید است

برای راه اندازی خط تولید کارتن سازی و جعبه سازی نیاز است که از ابتدای کار برخی از دستگاه های ضروری این کار را خریداری کنید. دستگاه کارتن سازی این روزها بصورت اتوماتیک مورد استفاده قرار میگیرد که فقط نیاز به یک اپراتور برای مدیریت کارتن ها و جعبه ها درحال ساخت در هر مرحله از تولید کارتن و جعبه می باشد. جهت راه اندازی اولیه یک کارگاه کارتن سازی چند دستگاه کارتن سازی باید خریداری شود. از جمله این دستگاه کارتنسازی ها میتوان به دستگاه خط کش برش کارتن ، دستگاه کارتن سازی چاپ زنجیری ، دستگاه کارتنسازی دایکات پینگ پنگی و چند مورد دیگر اشاره کرد.

فروش دستگاه کارتن سازی اکبند و دست دوم کاملا اتوماتیک و پیشرفته و مدرن

برای اینکه بتوانید یک خط تولید کارتن و جعبه در انواع مختلف و با کیفیت بالا ایجاد کنید نیاز به مشاسن آلات و دستگاه کارتن سازی اتوماتیک و پیشرفته دارید. با خرید دستگاه کارتن سازی پیشرفته و بروز و کاملا اتوماتیک چه به صورت دست دوم و چه به صورت خرید از کارخانه ساخت دستگاه کارتن سازی و اکبند و نو و کارنکرده می توانید بخش قابل توجهی از عملیات و فرآیند ساخت و تولید کارتن و جعبه را در انواع مختلف و مدلهای کوناگون با کیفیت های متفاوت و در عین حال بالا را اجرایی کنید. بنابراین برای اینکه خط تولید پیشرفته کارتن و جعبه خودتان را در کارگاه تولیدی کارتنسازی تان راه اندازی کنید باید به دنبال یک فروشنده مطمعن برای فروش دستگاه کارتن سازی پیشرفته و اتوماتیک باشید.

درصورت تمایل و عدم اگاهی در این خصوص ما دربازار کارتن می توانیم :

به شما در این زمینه مشاوره بدهیم و راهنمایی کنیم و یا حتی پرزنت کنیم.

خرید دستگاه کارتن سازی

برای اینکه یک کارگاه کارتن سازی و جعبه سازی مدرن و با کیفیت راه اندازی کنید باید بتوانید از انواعی از دستگاه کارتن سازی در تولیدی خودتان استفاده کنید که به کار شما علاوه بر کیفیت سرعت بالایی هم ببخشد. زیرا برای راضی نگهداشتن مشتریان در برخی مواقع صرفا کیفیت بالای کار کافی نیست گرچه لازم است درنتیجه نیاز به سرعت بالا نیز برای تحویل سفارش خواهید داشت. بنابراین برای خرید دستگاه کارتن سازی باید به این نکات توجه کنید زیرا سرعت بالا و کیفیت بالا سبب جلب رضایت مشتریان شما و در نتیجه بالابردن کیفیت کارگاه و تولیدی شما خواهد شد. در تولید کارتن ها و جعبه ها هم باید این نکته را مدنظر قرار دهید که حوزه مشتریان شما چه کسانی است.

زیرا صنعت کارتن سازی یک صنعت بسیار گسترده می باشد.

حتما میدانید که کارتن ها و جعبه ها انواع مختلف و بسیار زیادی دارد

تولید هر کدام نیاز به دستگاه کارتن سازی خاص خود دارد.

انواع دستگاه کارتنسازی برای ساخت جعبه و کارتن

در این بازار گسترده برای رقابت باید از انواع مختلف دستگاه کارتنسازی در خط تولید و کارگاه تولیدی خود بهره ببرید . در ادامه برخی از انواع مختلف دستگاه کارتن سازی مورد نیاز در خط تولید را به شما مختصرا معرفی خواهم کرد. این دستگاه ها هم بصورت اتوماتیک موجود هستند و هم به صورت دستی. طبیعی است که حالت دستی برای موارد تولید با تیراژ پایین مورد استفاده قرار میگیرد و نمونه اتومات برای موارد با تیراژ بالا مناسب است. ضمن اینکه هر کدام از این دستگاه ها می تواند نمونه های مختلفی داشته باشد.

1- دستگاه برش

همانگونه که از نامش مشخص است کار برش و اندازه گیری کارتن های مقوایی را برعهده دارد. درواقع از ورق های مقوایی برای ساخت کارتن و یا جعبه مورد نظر در اندازه مشخص از ان استفاده می شود.

2- دستگاه چاک زن

این دستگاه برای تولید کارتن های مادر 3لا و 5لا بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

بصورت اتوماتیک و دستی در بازار یافت می شود.

3- دستگاه چاپ

از انواع پرکاربرد دستگاه کارتن سازی می باشد

برای چاپ علائم تجاری و یا نام برند و لوگو شرکت و کارخانه و یا هر طرح دیگری از این دستگاه ها استفاده میشود.

4- دستگاه دایکات

دستگاه کارتنسازی دایکات بیشتر در جعبه سازی مورد استفاده قرار میگیرد.

کار اصلی دستگاه دایکات برش زدن یا به عبارت بهتر قالب زدن است.

این دستگاه ورق های کارتن را قالب می زند و انها را تبدیل به جعبه می کند.

5- دستگاه لمینت

این دستگاه همانطور که از نامش مشخص است برای

ساخت و تولید کارتن و جعبه های لمینتی و سفارشی در اندازه دلخواه ب کار میرود.

6- دستگاه بسته بندی

این دستگاه که از نامش مشخص است جهت بسته بندی تولیدات به کار میرود.