راه اندازی خط تولید کارتن سازی به کمک ماشین آلات داخلی مزیت دارد؟

 

شرکت های تولیدی ماشین آلات کارتن سازی متعددی در ایران و در کلان شهرها نظیر تهران و اصفهان و تبریز و مشهد وجود دارد که همین امر تا حدود زیادی راه اندازی یک خط تولید کارتن سازی به کمک ماشین آلات داخلی را در زمان تحریم ها و فشارهای اقتصادی تسهیل نموده است. یک شرکت حرفه ای و اساسی که در زمینه تولید ماشین آلات کارتن و ماشین های چاپی تخصص داشته باشد در شرق و غرب و مرکز کشور دسترسی آسانی را برای هموطنان ایجاد نموده است که تمایل به راه اندازی خط تولید کارتن سازی دارند.

آیا راه اندازی خط تولید کارتن سازی به کمک ماشین آلات داخلی امکانپذیر است؟

شرکت های داخلی تولید کننده ماشین آلات و دستگاه های کارتن سازی با داشتن اعتبار از سیستم مدیریت کیفیت بین المللی ISO9001: 2000 با تجهیزات جامع و حرفه ای ، تجربه غنی در ساخت ، فناوری های پیشرفته و اقدامات آزمایشی و همچنین سیستم های مدیریت کامل که به تصویب رسیده اند تا حدودی کارآفرینان حوزه صنعت کارتن سازی و اشتغال زایی از طریق راه اندازی خط تولید کارتن سازی را می تواند امیدوار می کند.

پشتیبانی مناسب و در دسترس از جمله مزایای راه اندازی خط تولید کارتن سازی به کمک ماشین آلات داخلی است

ماشین آلات و دستگاه ها و محصولات این شرکت ها واجد شرایط برای پاسخگویی به کلیه خواسته های مشتریان جهت راه اندازی خط تولید کارتن سازی در مدل ها و اندازه های تایید شده است. این شرکت ها با رعایت شعارهای تجاری “دائما در تلاش برای کمال” بطور فعال سیستم های مدیریت کیفیت کامل را اجرا می کند. این محصولات به دلیل جذابیت ظاهری ، روند دقیق ، قیمت مناسب و خدمات پس از فروش عالی داخلی با توجه به طیف مشتریان در داخل و گاها در خارج از کشور بسیار مورد استقبال قرار می گیرند. بنابراین پشتیبانی مناسب و در دسترس از مهمترین مزایای راه اندازی خطتولید کارتنسازی با خرید ماشین آلات و دستگاه های تولید کارتن و جعبه از شرکت های ماشین آلات کارتن سازی داخلی است.

 

نمونه ای از مشخصات ماشین آلات داخلی جهت راه اندازی خط تولید کارتن سازی

برای اینکه بدانید که ماشین آلات و دستگاه هایی که در خط تولیدکارتن سازی بکار میروند چه ویژگی هایی و چه مشخصاتی بطور کلی دارند ما نیز بصورت کلی بخشی از مشخصات نمونه ای از ماشین آلاتی که در خط تولید کارتنسازی بکار میرود را بیان می نماییم.

شرکت ها برای جذب فناوری پیشرفته از سایر کشورها بازخورد کاربران خود را دریافت و بر اساس تجربه بیش از 30 سال برای توسعه خط تولید کارتن سازی جدید فعالیت می کنند. نمونه ای از مشخصات ماشین آلات ایرانی برای راه اندازی :

1- خط تولید مقوا راه راه

 

علامت گذاری و مدل: خط تولید مقوا راه راه سه لایه و پنج لایه از دستگاه راه راه

جذب زنگ از نوع ، قاب پشتیبانی از کاغذ ، روکش چسب ، دستگاه دو طرفه ، برش کاغذ

استاندارد کیفیت: بین المللی.

مشخصات محصول: خط تولید مقوا راه راه

خط تولید ورق مقوایی موج دار کامپوزیت ایستاده رول آسیاب بدون شفت

نوع انگشت تکی بدون انگشت (نوع مکش خلاء) ، پیش گرمکن ، پل دوبل ،

دستگاه گلر ، دستگاه دو فیس لیفت ، دستگاه برش ، دستگاه گلزن برش دهنده

استکر و سیستم ساخت چسب این مدلها خط تولید کارتن سازی شما را تسریع میکند

ویژگی دستگاه : اتوماسیون بالا ، بهره برداری آسان و نگهداری ، راندمان بالا ، کیفیت خوب مقوا ، ساختار جمع و جور و ظاهر زیبا.

2- دستگاه کارتن راه راه

علامت گذاری و مدل: دستگاه جعبه کارتن.

استاندارد کیفیت: بین المللی.

مشخصات محصول: دستگاه کارتن راه راه.

معرفی این دستگاه ها و پیکربندی عملکردی و پارامترهای فنی:

این دستگاه در خط تولید کارتن سازی متشکل از : فیدر و ترکیب بخش چاپ

می توانند سه ، پنج ، هفت فرآیند چاپ تخته موجدار را به پایان برسانند.

پانل های چدنی با ضخامت حدود 50 میلی متر دارند

عادی سازی درجه حرارت بالا ، با استفاده از مرکز ماشینکاری CNC.

مقایسه کیفیت

اگر یک نگاه مقایسه وار به مشخصات و قابلیت های ماشین آلات داخلی و خرجی برای تولیدکارتن و جعبه در یک خط تولید کارتن سازی نمایید متوجه این خواهید شد که تا حدود زیادی قابلیت ها و کارکردها و توانایی های این ماشین آلات و دستگاه ها که توسط شرکت های عرضه ماشین آلات کارتن سازی داخلی صورت میگیرد با نمونه های مشابه خارجی برابری می کند. اما چیزی که مسلم است و نباید آن را انکار کرد کیفیت تولید است که در موارد زیادی مشاهده می شود در دستگاه های وارداتی بهتر است. گرچه نمونه های داخلی نیز از کیفیت مطلوب و قابل قبولی بهره می برند.