خرید کارتون مقوایی ارزان قیمت بجای چمدان های گران قیمت

آیا تاکنون مجبور شده اید هزینه های اضافی را برای حمل چمدان های بزرگ هنگام مسافرت های تفریحی و زیارتی و … در شهرهای دیگر و یا سایر کشورها بپردازید؟ ممکن است پرواز شما نزدیک باشد و شما لازم داشته باشید که برای دوستان و آشنایان سوغاتی و هدایایی را خریداری کنید گرچه این حرف در این اوضاع بحران اقتصادی شاید کمی خنده دار باشد اما ممکن است لازم باشد تا چیزهای زیادی بخرید که دیگر چمدان شما جا ان را ندارد؟ در این مواقع چکاری انجام میدهید؟ بهترین کار خرید کارتون مقوایی است. اگر به فکر خرید یک چمدان 500 هزار تومانی یا یک میلیونی باشید سخت در اشتباهید. اما چرا؟

خرید کارتون مقوایی ارزان قیمت بجای چمدان های گران قیمت

زیرا می توانید با هزینه بسیار کمتری و با خریدکارتون مقوایی و سپس فریت کردن بارتان این کار را به سرانجام برسانید. شاید بگویید خوب چمدان را خریداری میکنم و سپس برای دفعات بعد استفاده میکنم اما با خرید کارتون مقوایی باید بعد از رسیدن به مقصد ان را دور بیندازم. اما بدانید وقتی که شما چمدان دارید و بازهم چمدان میخرید مثل این است که بازهم پول خود را دور ریخته اید. بنابراین برای اینکه پول کمتری را هزینه کنید پیشنهاد ما به شما خرید کارتون مقوایی به جای خرید چمدان های گران قیمت مناسب برای سفرهای هواپیمایی است. این یک ترفند عالی است که ما در آخرین سفر خود به اروپا از آن استفاده کردیم که به ما امکان حمل چیزهای بیشتری را از آنچه باور داشتیم می توانیم بدون پرداخت هزینه اضافی بپردازیم داد.

 

قبل از سفر برای خرید کارتون مقوایی ارزان قیمت بجای چمدان های گران قیمت برنامه بریزید

می توانید قبل از اینکه سفر کنید و یا تاریخ و ساعت پروازتان برسد نسبت به تهیه و خرید کارتون مقوایی اقدام نمایید. برای اینکار جاهای زیادی و راه حل ها و روشهای زیادی وجود دارد. از جمله اینکه چند ساعت قبل در فرودگاه حاضر شوید و درانجا وسایل و لوازم خود را به بخش بسته بندی و فریت بار ببرید و با خرید کارتون مقوایی و سپس بسته بندی خود را برای سفر اماده کنید.

اما شاید این کار برایتان ناخوشایند باشد

در اینصورت ما در بازار کارتن می توانیم این کار را برایتان انجام دهیم.

حتی می توانیم کار بسته بندی را در محل برایتان انجام دهیم.

 

فقط کافی است سفارش ثبت کنید بقیه امورتان را بگویید و به ما بسپارید

شما سفارش خرید کارتون مقوایی ارزان قیمت را از بازار کارتن میدهید ما ان را در محل تحویل میدهیم و در محل پرداخت میکنید. اگر بخواهید برایتان کار بسته بندی سفرتان را انجام میدهیم اگر نخواهید اینکار را می توانید خودتان انجام دهید و در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

به همین آسانی.

 

خرید کارتون مقوایی ممتاز و عالی

اگر به دنبال جنس ممتاز و عالی برای کارتن مقوایی هستید :بازار کارتن با فروش شگفت انگیز خود در بسیاری از فصول سال انتخاب مناسبی برایتان خواهد بود.

اگر حتی کد تخفیف ندارید

به هیچ عنوان نگران نباشید

می توانید ایمیل خود را اعلام کنید

تا شما را در مناسبت ها و تخفیفات ویژه اطلاع دهیم.