خرید کارتون برای اسباب کشی از بازار کارتن ایران

در مطالب قبل بهترین روش ها و عملکر دها را در خصوص نحوه برخورد و زمان اسباب کشی به شما گفتیم. اینکه اگر میخواهید خرید کارتون برای اسباب کشی بخرید چکار کنید و اگر تمایل به خرید کارتون برای اسباب کشی ندارید و نمیخواهید هزینه ای بابت کارتن اسباب کشی بدهید باید چه کار کنید تا بتوانید تعدادی کارتن برای بسته بندی لوازم خود هنگام اسباب کشی تهیه کرده باشید. حتی درصورت خرید کارتون برای اسباب کشی می توانید با صرف هزینه بیشتری کار بسته بندی و حمل و نقل لوازم خود را هنگام جابجایی به باربری های مجموعه بازار کارتن واگذار نمایید. در عوض با خیال آسوده و بدون تحمل سختی اسباب کشی این زمان را نیز سپری کنید.

در اسباب کشی اولین کار تهیه یا خرید کارتون برای اسباب کشی است

فروش و خرید کارتن برای اسباب کشی از بازار کارتن ایران اولین مرحله و مهمترین کار برای بسته‌بندی و اسباب‌کشی لوازم و وسایل است. اما مهمتر از خرید کارتون برای اسباب کشی نحوه بسته بندی وسایل و لوازم می باشد زیرا اگر بسته‌بندی را صحیح و اصولی انجام دهید می‌توانید اسباب‌کشی راحت و آسانی داشته باشید.

وسایل لازم برای اسباب کشی علاوه بر کارتن

همراه با خرید کارتون برای اسباب کشی در برخی موارد لازم و ضروری می باشد که اقلام و وسایلی از قبیل: فوم ، پلاستیک‌های حباب‌دار به‌عنوان ضربه‌گیر، چسب پهن کاغذی مخصوص کارتن و جعبه مقوایی و نخ بسته بندی و … را نیز تهیه نمایید. که برای راحتی کار شما این وسایل نیز برای فروش در بازار کارتن عرضه می شود و می توانید همزمان با خرید کارتون برای اسباب کشی انها را سفارش دهید. که در این خصوص پیشنهاد بازار کارتن این است که از بسته بندی های ویزه و پکیج های طراحی شده مخصوص اسباب کشی استفاده کنید تا هزینه پستی برایتان رایگان شود.

آیا تا کنون برای خرید کارتون برای اسباب کشی از بازار کارتن اقدام کرده اید؟

اگر از مشتریان قدیم بازار کارتن باشید حتما میدانید که بازار کارتن با باربری های بزرگ تهران نظیر باربری پونک و باربری شهرک غرب و باربری شرق تهران و باربری شمال تهران و باربری اتوبار و باربری صادقیه و باربری زعفرانیه و باربری قیطریه و ظریف بار تهران و سایر باربری ها یک همکاری نزدیک دارد. درنتیجه خرید کارتون برای اسباب کشی و واگذاری فرآیند اسباب کشی به بازار کاتن به صرفه خواهد بود. از طرف دیگر چون بازار کارتن نیز با تولید کننده ها و همچنین شرکت های جز و کل در تهران و سراسر ایران در خصوص تهیه و تولید و عرضه کارتن همکاری می نماید که همین قضیه سبب شده است تا قیمت های ما به مراتب مناسبتر از سایرفعالان حوزه بازار کارتن باشد.

انواع مناسب کارتن برای اسباب کشی از نوع 5 لایه یا 5لا جهت خرید از بازار کارتن

1- کارتن‌ پنج لایه یا ۵لا با کیفیت بالا برای وسایل سنگین

برای بسته‌بندی و حمل وسایل سنگین و حجیم خود میتوانید از کارتن‌ ۵ لایه مقاوم با کیفیت بالا در ابعاد و اندازه های مختلف استفاده نمایید.

2- کارتن‌ پنج لایه یا 5لا خوشدست و خوشفرم برای حمل و جابجاکردن راحت انواع وسایل

این نمونه از کارتنهای 5لا مناسب برای لوازم مانند کتاب، قاب عکس، انواع قوطی و بطری، لوازم حمام و… است ویژگی این کارتن ها این است که بسیار خوشدست می باشند درنتیجه برای حمل کار را راحت و آسان می نماید.

برای خرید کارتون برای اسباب کشی ازاین نوع وسایر انواع 5لایه دیگرمیتوانید به فروشگاه بازار کارتن مراجعه کنید.

3- کارتن‌ پنج لایه یا 5لا مناسب حمل وسایل شکستنی

کارتن‌های ۵ لایه دارای مقاومت بالا برای انواع وسایل حساس

4- کارتن پنج لایه یا 5لا مخصوص وسایل تزیینی

خرید کارتون برای اسباب کشی 5لایه از این نوع کارتن‌ها بدانید که دارای مقاومت بالا و محکم هستند و مناسب برای حمل و بسته‌بندی انواع وسایل تزیینی، انواع تابلو، تابلو فرش و … می‌باشد.

5- کارتن پنج لایه یا 5لا مناسب حمل وسایل با حجم زیاد

این کارت باکیفیت بالا می‌توانید برای بسته‌بندی و حمل وسایلی با حجم بالا استفاده کنید.

جهت خرید کارتن برای اسباب کشی از هر نوعی علاوه بر سفارش آنلاین نیز میتوانید تماس بگیرید