خرید کارتون اسباب کشی چه مزیتی برایمان دارد؟

اولین باری که با خرید کارتون اسباب کشی مواجه شدم زمانی بود که اسباب کشی به کمک باربری ها تازه هنوز یکسالی بیشتر نبود که شکل گرفته بود. از طرف دیگر محل جدید برای اسباب کشی هم از محل قبلی در حد چند متری کوچکتر بود اما از لحاظ بصری و ظاهری واقعا شیک تر و مناسب تر بود. و چون تصمیمی به استفاده از باربری هم نداشتم و فرصت زمانی هم محدود بود تصمیم گرفتم با خرید کارتون اسباب کشی کم کم و هر روز وسایل خرده ریز را که ضرورتی نداشت از قبل آماده کرده باشم. بنابراین با خرید کارتون اسباب کشی یک هفته قبل از موعد جابجایی کار خودم را راحت و آسان کردم و یه نظم حسابی به کارم دادم. خرید کارتون اسباب کشی مزیت های زیادی دارد که یکبار به امتحان آن ارزش دارد.

برخی از مزیت های خرید کارتون اسباب کشی از بازار کارتن تهران

1- خریدکارتون اسباب کشی آنلاین از بازار کارتن

خیلی از افراد به دلیل کمبود وقت و زمان کافی و نبود امکانات کافی در شهر خود، نداشتن فرصت برای خرید حضوری و همچنین صرفه جویی در وقت و هزینه خرید آنلاین را ترجیح می‌دهند. بازار کارتن با راه اندازی سایت لوازم بسته بندی، امکان خرید آنلاین کارتن بسته بندی با چند کلیک را ممکن کرده است.

2- خرید کارتون اسباب کشی بصورت تلفنی از بازار کارتن

برخی از افراد هم هستند که به علتهای شخصی قادر به خریدکارتون اسباب کشی به صورت اینترنتی نیستند. این دسته از افراد می‌توانند با مشاوره کارشناس فروش بازار کارتن در تماس باشند تا ما اقدام به ثبت سفارش کارتون بسته بندی کننم.

3- ارسال پستی کارتون به سراسر کشور

هر کجای تهران یا ایران باشید میتوانید سفارش خرید کارتون اسباب کشی بدهید. بعد از ثبت سفارش در سایت اینترنتی کارتن و لوازم بسته بندی و وارد نمودن آدرس دقیق خود، طی نهایت چند روز کاری بسته پستی را درب منزل دریافت نمایید. بهمین سادگی!

4- قیمت ارزان کارتون و لوازم بسته بندی و اسباب کشی

قیمت های خریدکارتون اسباب کشی بازار کارتن را خودتان میتوانید مشاهده و با سایر جاها مقایسه کنید. ما چون یک عمده فروش کارتن و یکی از مراکز اصلی در عرضه کارتن و لوازم بسته بندی هستیم از قیمت های بسیار مناسبی برخورداریم. خودتان ببینید و مقایسه کنید. با خریدکارتن اسباب کشی در فروشگاه اینترنتی فروش کارتن بازار کارتون و پرداخت هزینه بسیار مناسب در مقابل کیفیت کارتن، رضایت شما جلب خواهد شد. قیمت‌ ابزار بسته بندی موجود در فروشگاه آنلاین بازار کارتون مناسب همه است.

 

5- بالا بودن کیفیت کارتن اسبابکشی

خرید کارتون اسباب کشی در انواع ۳ و ۵ لایه موجود است. این کارتنها ضایعاتی و دست دوم نیستند و فقط جهت اسباب کشی با کیفیت ساخته شده‌اند. کارتون ها از وسایلی هستند که برای بسته بندی کردن هر وسیله قابل استفاده است. پیشنهاد ما این است که از کارتن های پنج لایه استفاده نمایید

 

کارتونهای که نباید استفاده کنید

برخی از کارشناسان بر این عقیده هستند که از کارتون های اکبند استفاده کنید. توصیه مهم برای بسته بندی و اسباب کشی لوازم حساس خود این است که هیچ وقت از کارتن های دست دوم استفاده نکنید به خصوص برای وسایل شکستنی یا وسایل سنگین .کارتن های دست دوم ممکن است پوسیده باشند و یا پارگی داشته باشند. اما در بازار کارتن حتی کارتن های دست دوم وجود دارد که از لحاظ کیفیت و قیمت از کارتون های دیگر تولید های حتی بهتر و مناسبتر است. استفاده از این کارتنهای دست دوم پوسیده برخی فروشندگان بخصوص در مسیر های طولانی باعث خسارت در اسباب کشی میشود.

لوازم مورد نیاز برای بسته بندی همراه خرید کارتون اسباب کشی چیست ؟

کارتن و جعبه یکی از مهمترین وسایل برای بسته بندی است. باربری تهران با همکاری بازار کارتن بهترین شرکت اسباب کشی در تهران و کرج را تشکیل داده است که با ارائه بهترین نوع کارتون ها درخدمت شما میباشد. و با وکیوم و بسته بندی وسایل به بهترین شکل ممکن ، آنها را جا به جا میکند. برای خرید از بازار کارتون کافی است سفارش ثبت کنید تا بتوانید درب منزل خود در سریعترین زمان ممکن تحویل بگیرید. همراه کارتون اثاثکشی میتوانید چسب پهن نواری مخصوص مقوا و کارتن و جعبه و همینطور سلفون ها بسته بندی در انواع و اقسام مختلف برای انواع مصارف سفارش دهید. علاوه براین موارد موارد دیگر را نیز میتوانید براحتی سفارش دهید.