خرید کارتن پست استاندارد با کیفیت و قیمت مناسب

خرید کارتن پست یکی از خدمات رایج در بازار کارتن ایران می باشد. خرید کارتن پست نیاز افرادی می باشد که کسب و کار و بیزینس شان مرتبط با پست می باشد و لازم است یک چیزی را از طریق پست به آدرسی مشخص ارسال نمایند. بیشترین تقاضا برای خرید کارتن پست توسط کسانی صورت می گیرد که به تجارت انلاین مشغول می باشند زیرا نیاز است تا سفارشات مشتریان کسب و کار خودشان را از طریق پست برایشان ارسال نمایند.

 

خرید کارتن پست از بازار کارتن ایران در تهران

به طور کلی در بازار کارتن ایران انواع مختلف کارتن جهت بسته بندی انواع مختلف وسایل و محصولات و کالاها ارائه می شود . در این اقتصاد خراب و بحران زده در کشور بازار کارتن ایران برای بیشتر اصناف به ارائه خدمات می پردازد تا بلکه بتواند سهم کوچکی را در رشد و تقویت و توسعه سایر کسب و کارها و تجارت ها و صنایع داشته باشد.

 

بازار کارتن ایران مرکز پخش و فروش کارتن پست درسایز های متفاوت

بازار کارتن ایران این افتحار را دارد که بتواند به فروش کارتن پست در اندازه ها و سایزهای استاندارد گوناگون به صورت اینترنتی نیز بپردازد . از مزایای فروش کارتن پست توسط بازار کارتن ایران و از طرف دیگر خرید کارت پست توسط مشتریان بازار کارتن ایران می توان به توسعه و گسترش تجارت بازار کارتن ایران اشاره کرد که مزیت خرید کارتن های باکیفیت برای صاحبان کسب و کار در شهرستان را نیز شامل می شود. بازار کارتن ایران با ایجاد بستر مناسب فروش کارتن برای مشتریان و صاحبان کسب و کار در سایر استان های کشور به غیر از تهران این امکان را برایشان فراهم نموده است تا آنها نیز بتوانند تجارت خود را توسعه و بهبود ببخشند.

 

پخش کارتن پست و خرید کارتن پست با قیمت مناسب

توسط بازار کارتن ایران درتهران انواع کارتن پخش و فروخته می شود. پخش کارتن های اداره پست به صورت مستقیم و بدون واسطه جهت دفاتر پستی ، دفاتر پیشخوان خدمات دولت ، فروشگاه های اینترنتی و تجارت الکترونیک انجام می شود. خرید کارتن پست از بازار کارتن با بهترین و ارزانترین قیمت انجام می شود. بنابریان پیشنهاد می کنیم حتما یکبار خرید کارتن پست را از بازار کارتن تجربه نمایید.

خرید کارتن پست بسته به نیازی که دارید

فرقی نمی کند که شما مشغول به چه کاری باشید مهم این است که اگر نیاز به خرید کارتن پست دارید می توانید هر نوعی از ان را در بازار کارتن ایران در تهران جستجو و پیدا کنید و یا اینکه با کارشناس فروش بازار کارتن ایران تماس بگیرید و هر گونه کارتنی را که می خواهید به صورت اینترنتی سفارش دهید حتی اگر در شهرستان باشید بازار کارتن ایران می تواند برایتان سفارشات خریداری شده را به محل کار یا درب منزلتان ارسال نماید. جالب اینجاست که می توانید درب منزل پرداخت را انجام دهید یعنی بعد از تحویل گرفتن سفارش خود پرداخت کنید.

 

خرید کارتن پست از نوع استاندارد کارتن سه لایه و کارتن ۵ لایه

بیشترین نیاز به خرید کارتن پست مربوط می شود به دفاتر پیشخوان و دفاتر و فروشگاه های اینترنتی و شرکت ها و ادارت می باشد که می توانند هر زمان بسته به اینکه چه نیازی داشته باشند اقدام به خرید از بازار کارتن ایران نمایند.

 

اندازه استاندارد جعبه و کارتن پست جهت بسته بندی

اندازه طول و عرض و ارتفاع کارتن پست استاندارد مورد نیاز خود را مشخص کنید.

این یک نکته مهم جهت سفارش خرید کارتن پست می باشد.

باید مشتریان با توجه به نیازشان به آن توجه کنند.

 

خرید انواع پاکت و کارتنهای پست

1- کارتن پستی با لوگو اداره پست

2- کارتن پستی گیرنده فرستنده بدون لوگو

3- پاکت پستی حبابدار

4- پاکت پستی نایلون مشکی

و موارد دیگر .

 

استعلام روزانه قیمت و نکات خریدکارتن از بازار کارتن

فروشگاه‌های اینترنتی می‌توانند با بهترین قیمت جهت خرید کارتن پست استاندارد در بازار کارتن اقدام کنند.

سفارش جعبه های مقوایی سه لایه و پنج لایه با طرح و لوگو مورد نظر اختصاصی نیز امکان پذیر است.

اگر در تهران زندگی می کنید هزینه تهران از 15 هزار تومان تا 25 هزار تومان می باشد و بعضی مواقع اضافه بار 5 هزار تومان اضافه می شود و این برای موتور می باشد بارهای زیاد تر محاسبه و با وانت ارسال می شود.

ما سفارش شما را به همراه فاکتور اجناس با پیک برایتان ارسال می کنیم می توانید درب منزل یا محل کار یا انبارتان پرداخت میکنید

اگر پول نقد در محل تحویل گرفتن سفارش خود چه در محل کار و چه در منزل ندارید هیچ ایرادی وجود ندارد بازار کارتن برای این مشکل هم راه حل دارد شما می توانید از طریق دستگاه کارتخوانی که همراه مامور پست می باشد پرداخت را انجام دهید زیرا پیک ارسال شده با خود دستگاه کارت خوان همراه دارد.

اگر از بسته های ویژه سایت استفاده کنید هزینه ارسال رایگان خواهد بود.

برای سفارش کارتن میتوانید ازطریق تلفن تماس با بازار کارتن تماس بگیرید.

به کمک مشاوره رایگان نوع کارتن و وسایل مورد نیاز را انتخاب کنید.

ما سفارش شما را به همراه فاکتور اجناس با پیک برایتان ارسال می کنیم

می توانید درب منزل یا محل کار یا انبارتان پرداخت کنید