خرید کارتن پستی در بازار کارتن ایران با چه قیمتی است؟

خرید کارتن پستی در بازار کارتن ایران به سایز و اندازه کارتن پستی بستگی دارد. اگر سات بازار کارتن را دنبال کرده باشید در مطالب قبل در خصوص فروش کارتن پستی مطالبی را منتشر نمودیم.

برای خرید کارتن پستی از بازار کارتن می توانید به روشهای ینترنتی و تلفنی سفارش ثبت کنید. البته به صورت حضوری هم میتوانید به بازار کارتن مراجعه کنید و خرید کنید. در نتیجه با آنچه که به شما گفتیم با روشهای خرید کارتن پستی آشنا شدید. تنها می ماند قیمت خرید کارتن پستی که ان هم به سایز و اندازه مورد نیاز شما وابسته است. کارتن های پستی در سایزهایمختلف که احتمالا با آن آشنا هستید تولید می شود. هر چه اندازه و سایز کارتن ها بزرگتر باشد میزان بیشتری از کارتن های مقوایی برای تولید لازم دارد که همین مساله بر روی قیمت شان موثر می باشد.

 

خرید کارتن پستی در سایز و رنگ مد نظر

همچنین کارتن های پستی در رنگ های چندگانه توسط تولید کنندگان کارتن پستی به بازار عرضه می شود که میزان کیفیت و رنگ بکار رفته نیز میتواند موثر روی قیمت باشد. به عنوان مثال کارتن ها در رنگ های سفید و نارنجی یا رنگ زرد و یا سفید و زرد به بازار عرضه می شود. این امکان هم وجود دارد که کارتن های پستی سفارشی شود البته نه اینگه هر رنگی بتوان استفاده کرد اما میتوان از لوگو یا آرم شرکت بر روی کارتن های پستی استفاده نمود.. برای خرید کارتن پستی می توانید به بازار کارتن مراجعه کنید و یا اینکه تماس بگیرید.

 

اگر بخواهیم به برخی از پک ها و بسته های کارتن پستی موجود در بازار اشاره کنیم

به عنوان نمونه بسته های خریدکارتن پستی :

1-بسته های 20 تایی

کارتن پستی استاندارد سایز 0/5 بسته 20 تایی
15٬000 ‎تومان

کارتن پستی استاندارد سایز 1 بسته 20 تایی
22٬000 ‎تومان

کارتن پستی استاندارد سایز 2 بسته 20 تایی
44٬000 ‎تومان

2- خرید کارتن پستی بسته 15 تایی

کارتن پستی استاندارد سایز 3 بسته 15 تایی
48٬500 ‎تومان

کارتن پستی استاندارد سایز 4 بسته 15 تایی
79٬000 ‎تومان

کارتن پستی استاندارد سایز 5 بسته 15 تایی
90٬000 ‎تومان

3- خرید کارتن پستی کمتر از 10 عدد

کارتن پستی استاندارد سایز 6 بسته 10 تایی
100٬000 ‎تومان

کارتن پستی استاندارد سایز 7 بسته 5 تایی
60٬500 ‎تومان

همانطور که در بالا مشاهده می کنید طبق سایز کارتن ها قیمت ها هم متفاوت می باشد. از طرف دیگر تعداد موجود در هر بسته می باشد که از 5 عدد تا 20 عدد در این بسته بندی های کارتن پستی در نظر گرفته شده است.

خرید کارتن پستی

شاید مهمترین وسیله بسته بندی که از دید مدیران فروشگاه های اینترنتی و همینطور مشتریان مورد توجه قرار میگیرد کارتن باشد. آنچه که در کارتن پستی مطرح می باشد کارتن تجارت الکترونیک است. خریدکارتن پستی در تجارت الکترونیک مهم است. از کارتن های مقوایی پستی از جمله کارتن معمولی با طرح ساده و کارتن تجارت الکترونیک و کارتن استاندارد پستی برای بسته بندی و ارسال سفارشات استفاده می شود. در این بین فروشگاه های اینترنتی که بیشترین استفاده را از این کارتن ها دارند بر اساس نیاز خود و اینکه محصول مورد نظر از چه درجه اهمیتی برخوردار باشد از کارتن های پستی استفاده می نمایند و اقدام به خرید کارتن پستی می کنند.

چاپ ویژه شرکت پست ایران روی کارتن ها، برای کالاهاییکه بوسیله این شرکت ارسال می شود ضروری میباشد. کارتن پستی برای دفاتر پیشخوان دولت در سراسر کشور که توسط شرکت پست حمل و نقل می شوند نیز استفاده میشود. کارتن پستی در بازار کارتن ایران با کیفیت و مقاومت بالا عرضه میشود.

 

اگر نیاز به خرید کارتن پستی دارید:

ارائه مشاوره رایگان در زمینه بسته بندی محصولات و محافظت از آن توسط کارشناسان متخصص

برای سفارش خریدکارتن پستی میتوانید ازطریق تلفن تماس با بازار کارتن تماس بگیرید.

به کمک مشاوره رایگان نوع کارتن و وسایل مورد نیاز را انتخاب کنید.

ما سفارش شما را به همراه فاکتور اجناس با پیک برایتان ارسال می کنیم.

اگر از بسته های ویژه سایت استفاده کنید هزینه ارسال رایگان خواهد بود

می توانید درب منزل یا محل کار یا انبارتان پرداخت کنید