فروش کارتون اسباب کشی بصورت اینترنتی با پیک رایگان

فروش کارتن موز یک فروش آسان است زیرا به نظر می رسد هیچ گروهی آنها را خریداری نکند. در الگوهای خرید براساس سطح درآمد یا منطقه کشور اختلاف کمی وجود دارد. با این حال ، خرید کارتن موز و فروش موز در دو سال گذشته اندکی افت کرده است و نشان می دهد که نیاز به ادامه تبلیغ آنها وجود دارد. یکی از موارد استفاده خرید کارتن موز توسط عموم مردم استفاده از ان به عنوان اسباب کشی است. در این مورد در سطح تهران ما خدمات خوبی داریم. می توانید برای خرید کارتن موز جهت اثاث کشی تماس بگیرید.

پاسخ به برخی سوالات در خصوص خرید کارتن موز

1- برای خرید کارتن موز چه موقع می توانم قیمت دریافت کنم؟
در طی 24 ساعت. بصورت فوری ، لطفاً مستقیماً با ما تماس بگیرید.

2- چگونه می توانم یک نمونه برای بررسی کیفیت شما دریافت کنم؟
پس از تأیید قیمت ، مشتریان می توانند برای بررسی کیفیت ما به نمونه نیاز داشته باشند. می توانید از نمونه های درون سایت استفاده کنید و در صورت نبود از طریق شبکه های اجتماعی برایتان ارسال خواهیم نمود. درصورت تاییدتان برای خریدهای بالا نمونه محصول درب محل شما ارسال می شود که با تایید شما کل سفارش برایتان ارسال میشود و درصورت عدم تایید وجه پرداختی شما عودت داده میشود.

3- زمان لازم برای تولید انبوه و خرید کارتن موز چقدر است؟
راستش بستگی به مقدار سفارش و فصلی که سفارش را می دهید بستگی دارد.
بهترین رکوردی که داریم تحویل 8000 جعبه کارتن در طی یک هفته است.

4- چگونه یک جعبه اندازه گیری کنم؟
اندازه یک جعبه با ابعاد طول x عرض x عمق است. کارتن را در جلوی خود قرار دهید که انتهای آن باز باشد. طول طولانی ترین ابعاد انتهای باز از چپ به راست است. عرض کوتاهترین ابعاد پایان باز از جلو به عقب است. عمق بعد باقی مانده از بالا به پایین است.

ما به غیر از فروش کارتن موز خدمات بسیاری داریم

5- آیا می توانم برای خرید کارتن موز یک بسته بندی طراحی و ساخته شده سفارشی داشته باشم؟
ما یک فروشگاه سفارشی هستیم ما هر پروژه را متناسب با نیازهای مشتری خاص طراحی و ساخته ایم.

همه جعبه های ما بر اساس کارهای هنری و نیاز به بسته بندی شما ساخته شده اند.

6- آیا حداقل نیاز و تعداد برای سفارش خرید کارتن موز وجود دارد؟
با توجه به بالا بودن هزینه راه اندازی دستگاه و حمل بار در سفارش های تجاری در خارج از شهر تهران ما سفارش های کوچک را نمی پذیریم. مقدار سفارش حداقل ما 1000 عدد است. به شما توصیه می شود برای کاهش قیمت واحد و هزینه حمل و نقل بالای 5000 عدد سفارش دهید.

7- آیا محصول دیگری را که در فهرست محصولات شما ذکر نشده است می فروشید؟

ما بیش از 200 نوع مختلف لوازم بسته بندی و حمل و نقل یا لوازم باسباب کشی را به فروش می رسانیم و همیشه موارد جدیدی را به وب سایت اضافه می کنیم. با این حال ، هر کالایی که در حال حاضر در وب سایت وجود دارد را می فروشیم اگر کالا در وب سایت ما ذکر نشده است می توانید استعلام بگیرید.. اگر نمی توانید بسته بندی دقیق و یا کالای حمل و نقل مورد نظر خود را پیدا کنید ، لطفا درخواست خود را از طریق ارتباط با ما بفرستید. ما خوشحال می شویم که آیا این موردی است که ما حمل می کنیم یا خیر.