کارتن موز استفاده نکنید اگر ؟ به لوازم منزل خود ارزش بدهید

استفاده از کارتن پنج لایه اکبند به جای کارتن موزی 

. مقاومت بیشتر کارتن پنج لایه

. دست و پا گیر نبودن خود کارتن

. فضای کمی اشغال میکند و به راحتی چندین بار استفاده می شود 

. این نوع کارتن مناسب چینی و شکستنی و کتاب و خورده ریز می باشد 

. اندازه کارتن طول 43 عرض 43ارتفاع 30  و پنچ لایه مقاوم

قیمت :17 هزار تومان

خرید کارتن کوچک

کارتن موز در این اندازه کلا نداریم ولی کارتن اکبند موجوده

. مقاومت بیشتر کارتن پنج لایه 

. دست و پا گیر نبودن کارتن

. به راحتی حمل میشود به صورت خوابیده و بسته شده 

. این نوع کارتن برای لوازم حجم دارتر مثل سرویس قابلمه و لوازم برقی مناسب می باشد 

. اندازه کارتن طول 60  عرض 40 ارتفاع 40  و پنج لایه مقاوم 

قیمت 25 هزار تومان 

خرید کارتن اساب کشی

نایلون حبابدار برای بسته بندی لوازم شکستنی و مبلمان و دکوری

نایلون حبابدار عرض  50 سانت 1 متر و دو متر برای بسته بندی استفاده میکنند 

نایلون حبابدار فقط عرض یک متر متری برش داده میشود متری  7 هزار تومان

نایلون حبابدار عرض 50 سانت (100 متر) : 300 هزار تومان

نایلون حبابدار عرض 1 متر (100 متر) :470 هزار تومان 

نایلون حبابدار عرض 2 متر (100 متر) :850 هزار تومان

نایلون حبابدار عرض یک 100 متری

چسب کارتن عرض 5 سانت مخصوص کارتن بسته بندی 

چسب بهن 45 میکرون : 20 هزار تومان

چسب پهن 48 میکرون:25 هزار تومان

چسب پهن 50 میکرون :30 هزار تومان 

برای بستن کارتن بسیار مناسب بوده 

برای بسته بندی نایلون حبابدار 

چسب پهن 48 میکرون

سلفون صنعتی یا استرج صنعتی می نامند مناسب بسته بندی مبلمان 

سلفون های میکرون بالا با ضخامت مناسب برای بسته بندی

مبلمان و لوازمی که قبل آن نایلون حبابدار کشیده شده

متراژ:300 متری 

قیمت : 150 هزار تومان 

سلفون استرج صنعتی

3مورد خرابکاری در  استفاده از کارتن موز در اسباب کشی

توجه داشته باشدی که اسباب کشی با به کارگیری امکانات و تجهیزات مختلف انجام می گیرد.

در مورد اسباب کشیکه باید اصولی بوده و امنیت بالاییداشته باشد.

در واقع در اسباب کشی از کارتن هایی با استحکام و دوام پنج لایه و با کیفیت بالا استفاده می گردد.

ضمن اینکه میزان استحکام کارتن با توجه به سنگینی وسایل، نوع وسیله و … مورد اهمیت می باشد.

کارتن موز

تفکر قدیمی در مورد اسباب کشی با کارتن موز 

یکی از کارتن های ارزان برای حمل بار  کارتن موز می باشد. این باکس بیشتر برای حمل میوه ها و موز مورد استفاده قرار می گرفته و به همین خاطر نیز به این نام معروف شده است.

افراد بسیاری از این کارتن ها برای بسته بندی موز کمک می گیرند.

این باکس ها بر روی نمای بیرونی خود معمولاً شکلی از میوه موز دارند.

البته همیشه نیز با این نماد مشخص نمی شوند.کارتن موز

طرز بستن این باکس می تواند در نوع سرهمی نیز باشد. توجه داشته باشید که این نوع کارتن برای اسباب کشی آسان مورد توجه می باشد.

دانشجویان طرفداران این سبک کارتن ها هستند. در چنین شرایطی فرد از باکس برای جا به جایی کتاب و لوازم شخصی استفاده می کند.

در واقع چنین حملی بین دو اتاق در یک خوابگاه و یا از یک خوابگاه دانشجویی به خوابگاه دانشجویی دیگر مورد توجه قرار می گیرد.

این موضوع نشان می دهد که کارتن موز مقاومت خیلی زیادی ندارد.

اگر قصد دارید از این جعبه برای حمل بار سبک استفاده نمایید، گزینه خوبی را انتخاب کرده اید اما اگر تصمیم دارید وسایل سنگین را در این نوع باکس ها جمع آوری نمایید، سخت در اشتباه هستید.

این باکس ها مقاومت چندانی ندارند و نمی توانند به مدت طولانی در خدمت اسباب کشی باشند.

 

مشکلات کارتن موز در استاندارد های جابجایی لوازم منزل

یکی از موارد مهم و مشکل زا در این نوع کارتن حمل سخت و دست و پا گیر این نوع کارتن میباشد . سوراخ های فروان نیز که برای کارهای خاصی میباشد نیز برای انبار و جابجایی مشکلات نظیر جم شدن حشارت و و گرد غبار را دارد کارتن موز مخصوص میوه بوده و برای همین کار نیز ساخته شده است و کاربرد بسته بندی این جای دست در باکس ها می تواند عامل موثری در انتقال رطوبت، گرد و غبار و … به درون محتویات باکس ها باشد. این باکس ها برای حمل میوه گزینه مناسبی می باشند. به گونه ای که فرصت خنک شدن را به میوه ها می دهند. این خنک سازی به خصوص برای میوه موز اهمیت زیادی خواهد داشت. زمانی که موزها در این باکس ها قرار می گیرند، خنک شدن را ۴۱ درصد بیشتر تجریه می کنند. ضمن اینکه این خنک سازی ۳۳ درصد سریع تر اتفاق می افتد.این کارتن باعث می شود موزهای سبز دیرتر برسند و عمر موز نیز افزایش یابد. محفظه های در نظر گرفته شده برای این کارتن جهت خنک سازی و سالم ماندن میوه ها اهمیت دارد. توجه داشته باشید که این موضوع برای حمل مواد غذایی نیز می تواند اهمیت داشته باشد اما در مورد وسایل منزل اهمیتی ندارد. نکته مهم دیگر در مورد انتخاب باکس موز این است که این نوع کارتن ها را به هیچ عنوان برای وسایل گران قیمت، حساس، شکننده، ظریف و … مورد استفاده قرار ندهید. این باکس ها بسیار آسیب پذیر هستند. در برابر رطوبت مقاومت چندانی ندارند. بنابراین ایمنی لازم را برای وسایل گران قیمت فراهم نخواهند کرد. هر زمان که نیاز به کارتن برای بسته بندی اواع وسایل و یا محصولات خود داشتید می توانید یک سر به بازار کارتن بزنید و از موجودی و آخرین قیمت انواع کارتن برای بسته بندی کالا و وسیله خود در سایز های متفاوت کوچک و برگ و متوسط با خبر شوید. اینکه چه سایزی از کارتن برای بسته بندی کالا یا وسیله خودتان را انتخاب کنید واضح است که به حجم و اندازه ان بر می گردد . اما در خصوص اینکه شما چه جنس و کیفیتی از کارتن را برای بسته بندی انتخاب کنید به نوع چیزی که قرار است بسته بندی گنید بر میگردد. یک عامل تاثیر گذار دیگر در تعییت انتخاب جنس کارتن برای بسته بندی یک کالا یا وسیله شیوه ارسال ان و یا روش جابه جا کردن می باشد.  

کارتن برای بسته بندی انواع وسایل و محصولات مورد نیاز

در انتخاب کارتن فاکتورهایی موثر می باشد که باید هنگام تهیه و خرید کارتن مدنظر داشته باشید. چند مورد از این فاکتورها که در بالاتر هم اشاره کردیم یکی سایز وسیله ای است که قرار است بسته بندی شود و دیگری نوع و جنس آن وسیله می باشد.

فاکتورهای تاثیر گذار در انتخاب کارتن برای بسته بندی به طور کلی:

1- حجم و سایز و اندازه وسیله یا کالا یا محصولی که قرار است بسته بندی شود. 2- نوع وسیله ای که قرار است بسته بندی شود. خوراکی باشد ، شکستنی باشد و… 3- شیوه ارسال یا جابه جایی وسایل یا کالاها یک فاکتور مهم می باشد. 4- مسافت جابه جایی بعد از بسته بندی وسایل یا کالاهای مورد نظر مهم است. 5- مدت زمانی که قرار است کالا یا وسیله مورد نظر در بسته بندی قرار داشته باشد.  

کارتن بسته بندی و ارسال پوشاک بسته به مسافت می تواند فرق کند

مثلا یک فروشگاه بزرگ پخش عمده پوشاک در تهران که کار ارسال و پخش پوشاک به فروشگاه ها و یا مغازه های کوچک در تهران با پیک و یا سایر شهر ها و استان ها را به کمک پست بر عهده دارد می تواند برای مشتریان تهران خود به علت کمی مسافت و سرعت ارسال از کارت های با کیفیت کمتر و سای بزرگتر استفاده نماید . در عوض جهت مشتریان سایر شهرها و استان ها می تواند از کارتن هایی برای بسته بندی پوشاک استفاده کند که حجم و سایز کوچکتری داشته باشند و در عین حال از کیفیت بالاتری برخوردار باشند زیرا مسافت بیشتر و نحوه تحویل کالا کمی پیچیده تر است.  

کارتن برای بسته بندی وسایل منزل جهت اسباب کشی با توجه به نوع وسیله فرق می کند

به عنوان یک مثال دیگر اگر قرار است که شما اسباب کشی داشته باشید و لازم است یکسری کارتن برای بسته بندی لوازم خانگی منزل تان انتخاب و تهیه و خریداری کنید باید بدانید که ان کارتن هایی که جهت بسته بندی ظروف شکستنی آشپزخانه باید انتخاب کنید کاملا متفاوت از جنس کارتن هایی می باشد که می خواهید به عنوان مثال در بسته بندی و جمع و جور کردن کتاب ها یا لباس های فرزندان استفاده کنید.  

کارتن بسته بندی غذای گرم و سرد متفاوت از لوازم خانگی و پوشاک است

به طور کلی کارتن بسته بندی هر وسیله با وسیله دیگر می تواند متفاوت باشد. کارتن بسته بندی پوشاک زمین تا آسمان با کارتن بسته بندی غذا متفاوت است. حتی در انتخاب کارتن جهت بسته بندی غذا شما بسته به اینکه نوع غذا گرم باشد یا سرد انتخاب های متفاوتی خواهید داشت. کارتن برای بسته بندی پیتزا یا برگر و ارسال ان با پیک درب منزل مشتریان یک چیز است و کارتن جهت بسته بندی و ارسال پوشاک مشتریان شهرستان از تهران چیز دیگری است.  

مشاوره رایگان بازار کارتن در انتخاب کارتن بسته بندی

نکته مهم این است که اگر شما نیاز به تهیه کارتن در هر موردی داشته باشید چه کارتن را جهت اسباب کشی منزل بخواهید و چه جهت بسته بندی پوشاک و یا بسته بندی غذا و دیگر موارد می توانید به بازار کارتن مراجعه کنید . در بازار کارتن که شماره تلفن آن در قسمت تماس با ما سایت درج گردیده مشاوره رایگان به مشتریان جهت انتخاب بهترین کارتن جهت استفاده موردنظرشان خواهد شد. درصورتی که قصد خرید کارتن برای تجارت و یا کار و منزل خود دارید میتوانید با بازار کارتن تماس بگیرید. پشتیبان و مشاور فروش بازار کارتن بهترین راهنمایی را به شما می کند.  

برخی از انواع کارتن برای بسته بندی :

1- کارتن بسته بندی لوازم خانگی در کارخانجات 2- کارتن بسته بندی و اسباب کشی منزل 3- کارتن جهت بسته بندی پوشاک و لباس 3- کارتن بسته بندی کتاب و لوازم التحریر 4- کارتن بسته بندی فروشگاه های اینترنتی با ارسال پستی 6- کارتن برای بسته بندی کاغذ 7- کارتن بسته بندی نان و شیرینیجات 8- کارتن جهت بسته بندی صادرات 9- کارتن بسته بندی و ارسال وسایل با هواپیما و قطار و حمل و نقل عمومی  

نکات خرید کارتن برای بسته بندی از بازار کارتن :

در انتخاب کارتن شما سه انتخاب دارید : کوچک متوسط و بزرگ با بازار کارتن تماس بگیرید و به کمک مشاوره رایگان نوع کارتن و وسایل مورد نیاز را انتخاب کنید. ما سفارش شما را به همراه فاکتور اجناس با پیک برایتان ارسال می کنیم می توانید درب منزل یا محل کار یا انبارتان پرداخت میکنید. اگر پول نقد در محل تحویل گرفتن سفارش خود چه در محل کار و چه در منزل ندارید هیچ ایرادی وجود ندارد بازار کارتن برای این مشکل هم راه حل دارد شما می توانید از طریق دستگاه کارتخوانی که همراه مامور پست می باشد پرداخت را انجام دهید زیرا پیک ارسال شده با خود دستگاه کارت خوان همراه دارد. اگر از بسته های ویژه سایت استفاده کنید هزینه ارسال رایگان خواهد بود اگر در تهران زندگی می کنید هزینه تهران از 15 هزار تومان تا 25 هزار تومان می باشد و بعضی مواقع اضافه بار 5 هزار تومان اضافه می شود و این برای موتور می باشد بارهای زیاد تر محاسبه و با وانت ارسال می شود ولی اکثرا با موتور ارسال می شود . در این سایت انواع کارتن برای بسته بندی در سایز های مختلف و کاربرد های گوناگون قرار گرفته که میتواند استفاده کنید. خرید کارتن بزرگ اسباب کشی منزل که در سه سایز مورد استفاده است خرید کارتن اداری که بیشتر برای زومکن و لوازم کیس و اداری میباشد . کارتن فریت که برای بسته بندی اجناس برای ارسال به خارج می باشد که باید از نوع مقاوم کارتن باشد . برای سفارش کارتن میتوانید ازطریق تلفن تماس با بازار کارتن تماس بگیرید. به کمک مشاوره رایگان نوع کارتن و وسایل مورد نیاز را انتخاب کنید. ما سفارش شما را به همراه فاکتور اجناس با پیک برایتان ارسال می کنیم می توانید درب منزل یا محل کار یا انبارتان پرداخت میکنید خرید کارتن موزی دست دوم  دیگه برای اسباب کشی استفاده نمیشه و بهترین نوع کارتن پنج لایه را در بازار کارتن جستجو کنید. بازار کارتن تامین کننده انواع کارتن های نو و اکبند و همچنین دست دوم می باشد که می توانید بنا بر نیاز خود اقدام به خرید و یا فروش نمایید. فروش از این جهت که بازار کارتن با شرکت ها جمع آوری کارتن های دست دوم همکاری می نمایدو کارتن های دست دوم را از انها با قیمت مناسب خریداری می نماید. کارتن های دست دوم خریداری شده معمولا جهت بازیافت به تولیدی ها و صنایع بزرگ تولید کننده کارتن و جعبه فروخته و ارسال می شوند و از این طریق به صورت مجدد وارد عرصه خرید می شود.    

خرید کارتن موزی دست دوم با بهترین قیمت در بازار تهران

جعبه های مقوایی دست دوم برای بازیافت و همینطور بازگشت مجدد به عرصه بسته بندی موز استفاده می شود. یکی از میوه هایی که فروش و رونق زیادی در بازار میوه و تره بار ایران دارد موز می باشد که به گونه ای در دسته میوه های استوایی نیز قرار می گیرد. یکی از قطب های تولید کننده موز کشور ایران شهر چابهار می باشد . در بحث واردات و صادرات هم موز حضور فعالی دارد اما بیشتر از صادرات موز در ایران بحث واردات ان مطرح می باشد. بعد از خرید کارتن موز دست دوم انها را برای استفاده مجدد مهیا می کنند. سپس برای ترمیم یا بازیافت جهت استفاده تولیدکنندگان موز در کشور جمع آوری و ارسال میشود. در این زمینه شرکت های زیادی در حال فعالیت می باشند. خرید کارتن موزی دست دوم از این شرکت ها در بازار کارتن انجام می شود. فعالیت آنها در عرصه بازیافت انواع مختلف محصولات از جمله پلاستیکی و کارتنی و… میباشند. از جمله شرکتهایی که به بازیافت انواع کارتن و جعبه مشغول می باشند.  

چرا جعبه های مقوایی دست دوم خریداری می کنید؟

جعبه های مقوایی دست دوم استفاده شده یک جایگزین مقرون به صرفه برای خرید جدید است. از جمله این موارد خرید کارتن موزی دست دوم است. دست دوم به معنای کیفیت پایین نیست. این میتواند راه حل مناسبی برای نیازهای بسته بندی و ذخیره سازی در هزینه های کارتن شما باشد.

چرا جعبه و کارتن های بازیافت شده از جمله خرید کارتن موزی دست دوم مناسب است؟

در بازار کارتن ، کارتن ها و جعبه های دو لایه و سه لایه را جمع آوری و انبار می کنیم و بیشتر آنها می توانند بارها مورد استفاده مجدد قرار بگیرند. در اینصورت همان کار بسته بندی را میتوان با جعبه های جدید اما با هزینه کمتر انجام داد. ساخت جعبه های جدید کار و انرژی زیادی دارد. با بازیافت جعبه های مورد استفاده از محیط زیست محافظت می شود و به چرخه اقتصاد نیز تا حدود کمی کمک میشود. ازطرفی باعث اتلاف کمتر هزینه و صرفه جویی در هزینه می شوید ، بنابراین خرید کارتن موز دست دوم مقرون به صرفه خواهد بود.  

بازار مصرفی برای فروش و خرید کارتن موزی دست دوم

در ایران کشت و پرورش موز در نواحی جنوبی استان های سیستان و بلوچستان، هرمزگان و کرمان انجام می گیرد. که مناطق جنوبی سیستان و بلوچستان یکی از مهمترین مناطق مناسب پرورش موز محسوب می شوند چون نور، رطوبت و گرمای کافی در این مناطق به خوبی وجود دارند. بنابراین در استان های سیستان و بلوچستان و کرمان و هرمزگان و سایر استان های گرمسیری خرید کارتن موز دست دوم از اهمیت بیشتری برخوردار خواهد بود. امروزه استفاده از کارتن موز برای بسته بندی دیگر مورد استفاده قرار نمیگیرد و شما میتوانید با وارد شدن به فروشگاه بازار کارتن میتونید کارتن های مخصوص هر کاری را خریداری کنید .