آموزش نحوه خرید کارتن بسته بندی از بازار کارتن

نحوه خرید کارتن بسته بندی : چگونه کارتن بسته بندی بخریم؟ اولین کار برای خرید کارتن بسته بندی تعیین نیازهای بسته بندی شما می باشد.

 

آموزش نحوه خرید بسته بندی

یک سؤال ساده با یک جواب پیچیده. من تمام تلاش خود را برای کمک به پاسخگویی به این سؤال با جزئیات مناسب هرچه بیشتر می توانم انجام دهم ، با توجه به اینکه وضعیت هر شخص تا حدودی متفاوت خواهد بود. در این بخش اول تصمیم خواهیم گرفت که به چه نوع ، سبک و اندازه بسته بندی شما نیاز خواهید داشت. سپس ، ما منابع را جمع می کنیم تا به شما در برقراری ارتباط نیازهای بسته بندی خود به فروشندگان بالقوه کمک کنیم.

 

به چه نوع بسته بندی نیاز دارید؟

هنگامی که شما می دانید چه نوع بسته بندی شما نیاز دارید ، کل مراحل نحوه خرید بسته بندی واقعاً آغاز می شود. ممکن است شما تصور کنید که چه نوع بسته بندی مورد نیاز شماست. مکان خوبی برای شروع با رقبا (در صورت وجود) است.

 

رقبای شما برای خرید کارتن بسته بندی از چه چیزی استفاده می کنند؟

آیا استفاده از انواع دیگر بسته بندی برایتان امکانپذیر و قابل تصور است؟ به عنوان مثال ، اگر رقبای شما از کیسه های زیپی استفاده می کنند ، می توانید به جای آن از جعبه استفاده کنید؟ در انتخاب نوع بسته بندی دست شما باز می باشد.

مواردی که باید در نظر بگیرند عبارتند از:

آیا این بسته بندی باعث کاهش درک محصول از نظر مصرف کننده می شود یا بهبود می بخشد؟
آیا این بسته بندی از محصول شما بیشتر یا کمتر محافظت می کند؟
آیا این بسته بندی ارزان تر یا گران تر خواهد بود؟
آیا این بسته بندی باعث می شود محصول شما برای حمل و نقل کم و بیش دشوار یا پر هزینه باشد؟
آیا این بسته بندی با ارزش های اجتماعی برند و تأثیرات محیطی (در صورت وجود) سازگار خواهد بود؟

من دیده ام که شرکت ها تصمیم بگیرند که به دلایل مختلف بسته بندی متناوب را برای محصولات خود انتخاب کنند ، فقط به این خاطر که همه رقبا بعداً این مورد را دنبال کنند. بنابراین انتخاب بسته بندی های مختلف می تواند یک تصمیم مهم در جهت تغییر بازار باشد. مطمئناً ارزش توجه دارد.

 

انواع بسته بندی رابشناسید و بعد اقدام به خرید کارتن بسته بندی کنید.

به عنوان مثال ما 2 مورد را ذکر میکنیم . در مطالب قبلی میتوانید اتواع مختلف بسته بندی را بخوانید و بدانید. برای توضیح تفاوت های این نوع جعبه ها و برای مشاهده برخی از سبک های معمول کارتن های تاشو لطفاً مقالات قبل را ببینید.

1- جعبه بسته بندی

سه نوع اصلی جعبه وجود دارد:

کارتن های تاشو (جعبه مقوایی AKA ، کارتن مقوا)
جعبه های سفت و سخت (جعبه تنظیم AKA)
جعبه های راه راه (فیبرهای راه راه AKA ، جعبه های مقوایی ، صفحه راه راه ، صفحه ترکیبی)

 

برای مشاوره خرید کارتن بسته بندی میتوانید همین الان با بازار کارتن تماس بگیرید.

2- کیف یا بسته بندی انعطاف پذیر

کاربرد بسیار زیادی برای تامین کننده های پوشاک و بوتیک دارد

4 نوع کیف وجود دارد:

کیسه های درباز
کیسه ایستاده (کیف مانع )
کیسه های پلی بافی
کیسه های کاغذی

 

کیسه یک اصطلاح گسترده است که شامل هر کیسه تک لایه است.

یکی از مواردی که میتوان برای خرید کارتن بسته بندی روی ان حساب باز کرد خصوصا در صنعت تولید و پخش گوشاک کیسه می باشد.این کیف ها را می توان از هر یک از مجموعه های گسترده فیلم های پلاستیکی تهیه کرد.

کیسه ایستاده است که تازه وارد صحنه بسته بندی انعطاف پذیر است. کیسه ایستاده نوعی کیسه است که با حداقل دو (گاهی اوقات سه) نوع مختلف فیلم پلاستیکی روکش می شود که هر کدام به یک ویژگی متفاوت کیف ها و استحکام کلی آن کمک می کنند. کیسه های ایستاده بسته به نیاز شما پتانسیل محافظت فوق العاده در برابر اکسیداسیون و فساد محصول را دارند. بیشتر کیسه های ایستاده دارای نوعی گاست هستند که به آنها اجازه می دهد تا روی قفسه های فروشگاه بایستند. کیسه ایستاده در ابتدا برای تعویض یک کیسه در داخل یک جعبه (کارتن تاشو) طراحی شده بود.

برای اطلاعات کلی در مورد بسته بندی انعطاف پذیر سایر مقالات سایت را جهت اطلاعات بیشتر مشاهده کنید.

 

خرید کارتن بسته بندی برای هر کدام از اجناس مانند بطری و کوزه یا ظروف متفاوت می باشد

برای این دسته از بسته بندی ها می توان از فلز یا پلاستیک یا شیشه تهیه کرد و در انواع مختلفی از اشکال و اندازه استاندارد ارائه داد. بنابراین اگر از بسته بندی مانند بطری های پلاستیکی به عنوان مثال استفاده می کنید ، معمولاً برچسب سفارشی چاپ شده و روی آن می چسبد. بیشتر انواع بسته بندی شده دارای گزینه های سفارشی هستند. معمولاً بسیار ارزانتر اما غالباً با هزینه سایر عوامل مانند ظاهر ، اندازه بهینه و چاپ مستقیم است.

 

انتخاب سبک بسته بندی مناسب برای خرید کارتن بسته بندی

بنابراین پس از تصمیم گیری در مورد نوع بسته بندی مورد نظر خود ، باید در مورد سبک بسته بندی تصمیم گیری کنید. در اینجا چند ایده برای کمک به شما در یافتن سبکی مناسب ارائه شده است. برای ایده های بسته بندی به فروشگاه های خرده فروشی یا فروشگاه های آنلاین مانند بازار کارتن مراجعه کنید و از موارد دلخواه خود بازدید کنید و عکس بگیرید. اگر هنوز در یافتن سبک مناسب بسته بندی مشکلی دارید ، یک طرح از آن تهیه کنید و تا حد امکان آن را توصیف کنید. به ما بسپارید ما برایتان تولید میکنیم.