بابل رپ یک پلاستیک حبابدار محافظ کالا و بسته بندی

تصاویری از نمونه پلاستیک حبابدار بسته بندی در انواع مختلف که تا کنون به شما معرفی کردیم را در اینجا برایتان قرار میدهیم. بسته بندی حبابدار یا به اصطلاح بابل رپ یک گزینه از موارد بسته بندی ایده آل است که از مواد در برابر خراش محافظت می کند و در جذب شوک ها نیز مفید است. بسته بندی پلاستیک حبابدار ایده آل برای استفاده در هنگام جابجایی خانه ، قرار دادن وسایل برای ذخیره سازی و یا ارسال موارد شکننده در پست است. همچنین برای محافظت از گیاهان در برابر سرما در فصل زمستان بسیار عالی است.

بابل رپ Bubble Wrap یک پلاستیک حبابدار ضربه گیر کالا و بسته بندی است

بابل رپ Bubble Wrap یک پلاستیک حبابدار محافظ کالا و بسته بندی است که ترکاندن حباب های ان یک بازی سرگرم کننده و آرامش بخش عالی است تا جایی که برای گوشی های اندروید نیز همچین بازی موبایلی طراحی و ساخته شده است. بابل رپ همان پلاستیک های حبابدار دور وسایل الکتریکی و صوتی و تصویری و خانگی و … می باشد که در آن حباب ها خود را پاپ می کنند. فقط یک حباب را لمس کنید و آن را به صدا درآورید. بسته بندی کردن حبابدار فقط آرامش بخش نیست بلکه سرگرم کننده است!

بسته بندی حبابدار یک ماده پلاستیکی شفاف است که :

برای بسته بندی وسایل شکننده مورد استفاده قرار می گیرد.

نیم کره های مملو از هوا (حباب) به طور منظم از فاصله هم قرارگرفته است

براحتی محافظت از وسایل شکننده را فراهم می کند.

اصطلاح بابل رپ “Bubble wrap” یک علامت تجاری عمومی متعلق به شرکت Sealed Air است. در سال 1957 دو مخترع به نام های آلفرد فیلدینگ و مارک چاوانس در تلاش بودند تا یک تصویر زمینه پلاستیکی سه بعدی ایجاد کنند. اگرچه این ایده شکست خورد اما آنها دریافتند که از آنچه ساخته شده می توان به عنوان مواد بسته بندی استفاده شود. شرکت Sealed Air Corp در سال 1960 توسط آلفرد فیلدینگ تأسیس شد. این اصطلاح به طور کلی برای محصولات مشابه ، مانند بسته حباب ،کاغذ حباب و بسته بندی حباب هوا ، بسته بندی کردن حباب یا هواساز استفاده می شود. به طوری که Bubble Wrap و BubbleWrap هنوز علائم تجاری ثبت شده شرکت Sealed Air هستند.

تولید کننده نایلون حبابدار در سطح کشور با بازار کارتن همکاری لازم انجام میدنند تا بهترین کیفیت و همچنین قیمت مناسب به مصرف کننده ارائه دهند.

لایه های حبابدار محافظ شوک و ضربه

حباب هایی که کوسنینگ را برای اشیاء شکننده یا حساس فراهم می کنند ، بسته به اندازه جسم بسته بندی شده و همچنین میزان محافظت از کوسن مورد نیاز ، به طور کلی در اندازه های مختلف در دسترس هستند. لایه های چندگانه ممکن است مورد نیاز باشد تا جداسازی شوک و لرزش فراهم شود. یک لایه واحد ممکن است دقیقاً به عنوان یک لایه محافظ سطح استفاده شود. از قالب حباب برای شکل دادن برخی از انواع پاکت نامه های پستی استفاده می شود. مواد کوسنینگ متشکل از کره های کوچک هوا در پلاستیک حبابدار ، که روی رول های بلند فروخته می شود به عنوان بسته بندی برای وسایل شکننده استفاده می شود.

بسته بندی های حباب دار

بسته بندی حباب اغلب از فیلم پلی اتیلن (LDPE) تشکیل می شود که یک طرف آن به یک طرف صاف وصل می شود تا حباب هوا تشکیل شود. برخی از انواع بسته بندی های حباب از فیلم مانع نفوذ کمتری برخوردار هستند تا عمر مفید و مقاومت بیشتری در برابر از بین رفتن هوا در خلا ها ایجاد می شود.

سایت بازار کارتن در مقابل نایلون حبابدار دیجی کالا برتری دارد از نظر کیفیت نایلون و از نظر ارسال فوری که دیجی کالا 3روز زمان لازم دارد ولی بازار کارتن 1ساعت؟؟ جیب ولی واقعی