تولید کارتن بسته بندی با روش های متنوع صورت میگیرد

تولید کارتن بسته بندی : تجارت شما محصول مناسبی نیاز دارد و نگرانی ما بسته بندی مناسب است. برای مثال برای قطعات الکترونیکی حساس یا قطعات ماشین آلات سنگین ما یک راه حل بسته بندی ایمن طراحی می کنیم. ما از مقوا یا ترکیبی از آن با مواد دیگری مانند پروفیل های کف و کارتن پلاست ، کف نرم و غیره استفاده می کنیم و به دانش و بیست سال تجربه اتکا میکنیم. برای تولید کارتن بسته بندی خود با بازار کارتن تماس بگیرید.

 

بریدگی ها و قالب ها در تولید کارتن بسته بندی

تولید بسته بندی با برش قالب متناسب با محصولات شما: بازار کارتن از فن آوری برای تولید برش های قالب استفاده می کنیم که تولید سریع و با کیفیت این نوع مقوا را امکان پذیر می کند. تولید بسته بندی کاغذی مطابق ساختارهای استاندارد کاتالوگ یک موضوع مهم است. ما همچنین برش هایی با طراحی لوکس و امکان چاپ افست ارائه می دهیم. برش های ریخته گری اغلب برای تثبیت قابل اعتماد در بسته بندی حمل و نقل استفاده می شود. بعلاوه همچنین می توانند بسته بندی کامل را ایجاد کنند. در این حالت برش به گونه ای طراحی شده است که تثبیت را بهمراه بسته بندی های بیرونی به هم بریزیم.

 

تثبیت دقیق شکل در تولید کارتن بسته بندی

ما در جاگذای یک محصول درون جعبه تخصص داریم. اگر در مورد بسته بندی محصول تان با مشکل مواجه هستید. ما براحتی مقوا را با مواد دیگر ترکیب می کنیم. ما قادر به ساخت بسته بندی بیرونی و جعبه ساخته شده از روی برش و قالب هستیم. هیچ گونه چسب و اتصالاتی لازم نیست. ما به طور موثری نیازهای شما را برای بسته بندی و تثبیت محصولات سنگین حل می کنیم. ما همچنین محصولات شما را با بسته بندی مناسب قابل اعتماد ایجاد می کنیم. تولید کارتن بسته بندی با شکل دادن برای محصولات نیز صورت میگیرد.

 

بسته بندی با چاپ جعبه

ما میدانیم که شما برای نشان دادن شرکت و برند خود از بسته بندی استفاده می کنید. بازار کارتن از چاپ تبلیغاتی استفاده میکند و به شما اطمینان می بخشیم که ظاهر بسته بندی شما نمایانتر باشد. تولیدکارتن بسته بندی با روش های متنوع صورت میگیرد. ما در بازار کارتن چاپ یا چسباندن فلکسوگرافی ، دیجیتال یا افست چند رنگ را ارائه می دهیم. ما در بازار کارتن قادر به اصلاح سطح کارتن ها با لاک زدن ، برجسته سازی ، فیلم های خاص یا برجسته سازی کور هستیم. مقوا و جعبه های صنعتی با آرم شرکت ، نمادهای تبلیغاتی یا سایر موردها ارائه می شود. تولیدکارتن بسته بندی توسط ما با چاپ ساده یا همه کاره بسته بندی با کیفیت بالا را ارائه می دهیم. متخصصان ما بسته به امکانات تکنولوژیکی روش بهینه ای برای چاپ بسته بندی شما ارائه می دهند.

 

شرکت داخلی باربری تهران برای کلیه نیازهای بسته بندی شما پاسخ مناسبی دارد.

بازار کارتن و باربری تهران با همکاری ظریف بار متخصص در زمینه های تولید کارتن بسته بندی کوچک و بزرگ و جعبه ها می باشد محصولات بسته بندی بازار کارتن تهران تولیدکننده طیف گسترده ای از جمله کارتن های دوخته شده است. شرکت باربری تهران ظریف بار که چندین سال است که تأسیس شده است بزرگترین تولیدکننده سفت و سخت بسته بندی های پستی در کشور است. طیف گسترده ای از کارتن ها و بسته بندی های طراحی شده سفارشی را می توان از طریق فهرست و وب سایت ما مشاهده کرد.

تولید کارتن بسته بندی با روش های متنوع صورت میگیرد

ما در بازارهای مختلفی فعالیت می کنیم که شامل :

  • جواهرات
  • تولید کارتن بسته بندی برای کارت تبریک
  • لوازم آرایشی
  • پزشکی
  • ابزار دقیق

و هر زمینه دیگری که به تولیدکارتن بسته بندی نیاز باشد.

برای سفارش اختصاصی خود با بازار کارتن تماس بگیرید.