تولید نایلون حبابدار برای بسته بندی فوق العاده شگفت انگیز است

صنعت بسته بندی و بسته بندی حباب , تولید نایلون حبابدار در دنیا از رونق بسیار زیادی برخوردار شده است. بررسی وضعیت و پیش بینی بازار جهانی بسته بندی Bubble Wrap Package ، بسته بندی اندازه بازار جهانی بسته بندی Bubble (مقدار و حجم) توسط تولید کنندگان ، نوع ، برنامه و منطقه این امر را نشان میدهد که تا سال 2023 این صنعت از رشد و پیشرفت قابل توجهی نیز برخوردار خواهد شد. بسته بندی نایلون حبابدار یک ماده پلاستیکی قابل شفاف است که برای بسته بندی وسایل شکننده مورد استفاده قرار می گیرد. نیم کره های مملو از هوا (حباب) به طور منظم از لحاظ فاصله ، براحتی حفاظت وسایل شکننده را فراهم می کند.

تولید نایلون حبابدار

پلی اتیلن (PE) همچنان به عنوان ماده برتر در تولید نایلون حبابدار و بسته های حباب بکار گرفته میشود. پیش بینی می شود درآمدهای حاصل از بسته بندی حباب بسته بندی شده از تریلیارد 1700 دلار تا پایان سال 2025 در دنیا فراتر رود. تولید کنندگان عمده که در حوزه تولید نایلون حبابدار فعالیت میکنند این گزارش را پوشش می دهند

بسته بندی حباب چگونه ساخته می شود؟

بسته بندی های محافظتی مانند بسته بندی کردن حباب ، یکی از مهمترین نقش ها در انجام هر کار بسته بندی را دارد ایمن نگه داشتن یک مورد از ضربات ، ضربه ها و شوک ها ، به گونه ای که دست نخورده و آسیب نبیند. درخصوص تولید نایلون حبابدار بسیار مطلب نوشتیم و گفتم : یک ماده اساسی در این محدوده همیشه بسته بندی های حباب بوده است ، از زمان اختراع در سال 1957. سبک است ، قوی ، نرم و کار با آن آسان است و تقریباً از هر چیزی بطور شگفت انگیز محافظت می کند. ضمن اینکه یک سرگرمی بسیار جالب است.

برترین تولیدکنندگان دنیا در زمینه تولید نایلون حبابدار

 • شرکت پرگیس
 • شرکت معتبر Storopack هانس
 • شرکتهای بسته بندی FROMM
 • شرکت Polyair Inter Pack Inc.
 • گروه بسته بندی Omniverse Foster

برخی گزارشات که در خصوص نایلون حبابدار منتشر شده است :

از نظر جغرافیایی : گزارشهایی تهیه شده که به بررسی تولیدکنندگان و مصرف کنندگان برتر ، تمرکز بر ظرفیت محصول ، تولید ، ارزش ، مصرف ، سهم بازار و فرصت رشد در این مناطق کلیدی در خصوص میزان استفاده و همچنین تولید نایلون حبابدار می پردازد.

در این زمینه مناطق زیر از حجم معاملاتی بالاتری برخوردار هستند:

 1. آمریکای شمالی
 2. اروپا
 3. چین
 4. ژاپن
 5. جنوب شرقی آسیا
 6. هند

مناطق دیگر در انتهای لیست تولید نایلون حبابدار قرار دارند از جمله :

آسیای جنوب شرقی ، آمریکای مرکزی و جنوبی و خاورمیانه و آفریقا

 

بر اساس محصول : تولید ، درآمد ، قیمت ، سهم بازار و نرخ رشد هر نوع در درجه اول به:

 1. پلی اتیلن (PE) اصلی ترین ماده در تولید نایلون حبابدار است
 2. پلی آمید (PA)
 3. پلی اتیلن ترفتالات (PET)

بر اساس کاربران : کاربران نهایی ، مصرف (فروش) ، سهم بازار و نرخ رشد برای هر برنامه متمرکز شده است. از جمله:

 1. مراقبت شخصی
 2. مراقبت های بهداشتی
 3. مراقبت در منزل
 4. صنایع اتومبیل و صنایع متحد
 5. تجارت الکترونیک
 6. حمل و نقل و تدارکات

تاثیرگذارترین افراد و گروه ها بر روی تولید نایلون حبابدار :

در این میان سهام داران کلیدی,تولید کنندگان بسته بندی خصوصا بسته بندی حباب,توزیع کنندگان بسته بندی حباب, تجار,عمده فروشان,بسته بندی حباب تولید کنندگان زیرمجموعه,انجمن صنعت,فروشندگان پایین دست از اهمیت بالاتری برخوردارند.

سفارشی سازی های موجود مربوط به تولیدنایلون حبابدار

با داده های مربوط به بازار ، ما طبق نیازهای خاص شرکت سفارشی سازی ارائه می دهیم.

گزینه های سفارشی سازی زیر برای گزارش موجود است:

تجزیه و تحلیل منطقه ای و سطح کشور از بازار بسته بندی

بسته بندی Bubble با استفاده نهایی.

تجزیه و تحلیل دقیق بازار اضافی.

فرآیند ساخت و تولید نایلون حبابدار بسته بندی

1. بسته بندی حباب از پلی اتیلن (پلاستیک) شروع می شود به شکل دانه هایی در حدود اندازه شن یا نخود.

2. مهره ها به داخل اکسترودر می روند یک استوانه بلند با یک پیچ در داخل که طول آن را تمام می کند.

3. بشکه ای که پیچ در آن چرخانده شده است توسط نوارهای بخاری تا حدود 180 درجه قبل از چرخش پیچ گرم می شود تا ذوب مواد شود. گرما با افزایش گرمای حاصل از اصطکاک حرکت پیچ ایجاد می شود و رزین درون مایع ذوب شده از سیلندر در دو ورقه انباشته شده از فیلم پلاستیکی شفاف ذوب می شود.

4- یک لایه از فیلم به دور درام پیچیده می شود که سوراخ های سوراخ شده در آن قرار دارد و با کشیدن یک شبکه از فیلم به سوراخ هایی که حباب ها را تشکیل می دهند ، مکش اعمال می شود.

5- سپس لایه دوم فیلم بیش از حالت اول لمینیت می شود به طوری که وقتی این دو فیلم به هم بپیوندند ، به هم می چسبند و هوا را در حباب ها به دام می اندازند.

6. این ممکن است آسان به نظر برسد ، اما پلی اتیلن ماده متخلخل مانند اسفنج است. هوا می تواند به راحتی از درون منافذ نشت کند ، و این تمایل به محدود کردن توانایی بالشتک بسته بندی دارد. با درک این موضوع ، برخی از شرکت های تولیدی مانند Sealed Air با استفاده از روکش ساران برای آب بندی هوا در حباب ها اقدام به استفاده از آن کردند. سرانجام ، یک روش برای محاصره کردن یک سد نگهدارنده هوا در پلی اتیلن در طی فرایند اکستروژن تهیه شد.