تولیدی کارتن سازی

تولیدی کارتن سازی نیاز ضروری برای صنعت و تجارت است

تولیدی کارتن سازی در بازار کارتن ایران چندین سال متوالی است که کار خود را از رده های پایین شروع کرده است و هر روز در حال پیشرفت بیشتر و گسترده تر شدن می باشد.

یکی از مهمترین فاکتورها در توسعه و گسترش تولیدی کارتن سازی بازار کارتن ایران گسترش کسب و کارها و تجارت های کوچک و بزرگ و همینطور صنایع مختلف خصوصا صنایع تولید موادعذایی و لوازم خانگی در ایران می باشد.

زیرا نیاز این صنایع و کسب و کارهای کوچک و بزرگ به بسته بندی محصولات و جعبه ای کردن ان یک نیاز روزمره می باشد.

بنابراین تولیدی کارتن سازی یک نیاز ضروری برای بازار و صنعت و تجارت و کسب و کارها چه در اندازه کوچک و چه در اندازه بزرگ می باشد.

 

تولیدی کارتن سازی

صنعت کارتن سازی با کیفیت بالا و مقاومت زیاد

گزینه های نامحدود طراحی ، استفاده راحت ، مواد پایدار:

دلایل خوبی وجود دارد که تولیدی کارتن سازی بیش از 150 سال است که در جهان بسته بندی ها در حال فعالیت می باشد.

تقریباً هر شکلی از بسته بندی همان بستر را برای راه اندازی تولیدی کارتن سازی نیاز دارد.

ساخت کارتن ها و جعبه هایی که براحتی قابل جمع کردن باشد و بتوان آنها را حمل و نقل کرد هم مسطح تاشو و هم کاملاً مونتاژ و پر شده از جمله موارد ساخته شده در صنعت کارتن سازی می باشد.

تولیدی کارتن سازی

برخی از مواردی که در تولیدی کارتن سازی ساخته می شود

هدف اصلی صنعت کارتن سازی باید این باشد که به طور مداوم در حال تکامل و تقویت محصولات ساخته شده و رویه ها کاری خود باشد. دیگر هدف باید رضایت مشتریان باشد. از آغاز تولید یک محصول یا کارتن و جعبه تا زمان تکمیل آن تماما باید به کیفیت کار توجه شود.

دامنه محصولات تولید کارتن سازی بسیار زیاد است و شامل موارد زیر است:

جعبه های پیتزا و بیرون برها
کارتن های بسته بندی از هر نوع
جعبه های هدیه
باکس های عطر نیز
جعبه های پوشاک
کارتن های چاپی با کیفیت بالا
جعبه های کارتن باکیفیت در تولیدی کارتن سازی ساخته شود
کارتن های برش خورده
جعبه های کیک
موارد شکاف منظم
کارتن و رول مقوا
جعبه های جامبو
کارتن های حمل و نقل
جعبه های سفارشی

تولیدی کارتن سازی

یک شاخصه مهم تولیدی کارتن سازی گستردگی مشتریان و همکاران می باشد.

چاپ دیجیتال کارتن ها خصوصا کارتن های تاشو از جمله صنایعی است که در صنعت کارتن سازی نقش دارد و به گونه ایاین دو کسب و کار و صنعت همکار یکدیگر به شمار می روند.

البته در مطالب قبل نیز گفتیم که دامنه محصولات تولید شده در تولیدی کارتتن سازی در بسیاری از مشاغل و صنایع کاربرد دارد و به گونه ای بیشتر صنایع و کسب و کارها به واسطه نیاز به بسته بندی و کارتن کردن محصولات شان با تولیدی کارتن سازی همکار می شوند.

البته شاید واژه همکار برای خیلی از آنها درست نباشد و این ارتباط به واسطه خرید و فروش باشد و اینکه صنایع مذکور مشتر صنعت کارتن سازی به حساب می آیند.

اما صنعت چاپ به خصوص چاپ جدید دیجیتال ارتباطی همکار گونه با صنعت کارتن سازی دارد.

 

کاربرد صنعت چاپ دیجیتال در صنعت کارتن سازی

تولید مقرون به صرفه کارتن های تاشو دیجیتالی چاپ شده با دستگاه های چاپ دیجیتال مدرن و پیشرفته باعث شده است که صنعت چاپ که یکی از صنایع گسترده امروزی می باشد در صنعت کارتن سازی نیز فعالیت داشته باشد. نقش چاپ دیجیتال در صنعت کارتن سازی بدون شک یک نقش انکارناپذیر و تعیین کننده می باشد که سبب رشد صنعت کارتن سازی و تولیدی کارتن سازی نیز می شود.

با دستگاه چسب کارتن تاشو کاملاً خودکار برای مدت زمان کوتاهی می توان ، تغییرات سفارش را در زمان ضبط (فقط چند دقیقه) انجام داد. بنابراین اگر از دستگاه های چاپ دیجیتال در صنعت کارتن سازی استفاده می شود در عوض سرعت و کیفیت تحویل سفارشات برای کارتن ها و انواع جعبه ها و باکس های مقوایی بالاتر می رود.

تولیدی کارتن سازی

صنعت کارتن سازی در بازار کارتن ایران

تولیدی کارتن سازی بازار کارتن ایران نیز چندین سال است که شروع به کار کرده و به مشتریان خود در سراسر ایران به صورت مداوم خدمات بالقوه ای را ارائه می دهد . در بازار کارتن ایران کیفیت و رضایت و سرعت در تحویل سفارشات همواره به عنوان سه فاکتور اساسی در ارائه خدمات مورد نظر بوده است.

جهت استعلام کیفیت و قیمت و سفارشات مدنظرتان می توانید با کارشناس فروش بازار کارتن تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم و مشاوره رایگان به شما صورت بگیرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.