انواع سلفون بسته بندی جهت مصارف صنعتی و خانگی

کیسه های سلفون برخی از موارد مفیدند که در هر منزل و خانه قابل یافت هستند. انواع سلفون بسته بندی کارها را سریع ، راحت ، مقرون به صرفه و موثر می کنند و تقریبا هیچ خانه ای نیست که خالی از تعداد معدودی از این وسایل باشد . با این وجود ، مهم است که با انواع سلفون بسته بندی آشنا شوید تا اطمینان حاصل کنید که یک مورد مناسب برای نیازهای شما است. برای خرید انواع سلفون بسته بندی در اندازه و تعداد مختلف با بازار کارتن تماس بگیرید

انواع سلفون بسته بندی قابلیت تاشدن و حمل راحت دارند که برای مصارف گوناگون صنعتی و خانگی استفاده میشود

کیسه های سلفون از فیلم پلاستیکی نازک و کاغذ ساخته شده است. به طور معمول تاشو و قابل حمل هستند. آنها را می توان برای همه چیز از بسته بندی آب نبات و شکلات ها ، تا ذخیره سازی وسایلی مانند گل های خشک و گلدان ها استفاده کرد. انواع مختلفی از کیسه های سلفون نیز اغلب برای سبدهای هدیه استفاده می شود.

 

بهترین نوع انواع سلفون بسته بندی برای مصارف مختلف متفاوت است

بهترین نوع کیسه های سلفون از مواد ضد انقباض ساخته شده است که می توان برای درزگیر گرمایی آب بندی کرد. همچنین خوب است که به دنبال گونه های متفاوت کیسه های سلفون باشید که توسط استاندارد کالاها برای استفاده از مواد غذایی تأیید شده است. این نوع کیسه های سلفون مخصوصاً به عنوان کیسه های هدیه مفید هستند که می توانند به راحتی در یک سبد ، پر از هدایا و بسته شدن با یک روبان قرار بگیرند و یک بسته جذاب به دنبال داشته باشند.

 

شایع ترین و رایجترین انواع سلفون بسته بندی عبارتند از:

کیسه های سلفون استاندارد تخت
کیسه های ویلا تخت سنگین
کیسه های سلفون مربعی استاندارد
کیسه های ویولن و تار سبک مربع سنگین

 

1- کیسه های سلفون استاندارد مسطح

انواع استاندارد کیسه های سلفون از فیلم واضح ساخته شده و کاملاً سفت هستند. این نوع کیسه های سلفون محافظت عالی در برابر رطوبت و اکسیداسیون می کنند. این نوع کیسه های سلفون معمولاً با حالت تاشو طراحی شده و موقعیت اجناس موجود را حفظ کرده و از شکستن و حرکت در اطراف جلوگیری می کنند. برخی از این نوع کیسه های سلفون دارای یک جبهه محکم هستند که باعث تقویت بسته بندی می شوند.

 

2- کیسه های سلفون مسطح سنگین

کیسه های سلفون سنگین وزن معمولاً ضخیم تر از استاندارد هستند ، اگرچه هنوز شفاف هستند. مانند گونه های استاندارد کیسه های سلفون ، اینها محافظت بسیار خوبی در برابر رطوبت و اکسیژن می کنند و باعث می شوند آنها برای تمیز نگه داشتن مواد غذایی از نظر ایده آل مناسب باشند. این کیسه های سلفون نیز علاوه بر تقویت جبهه های جامد و برابر بالای آن ، در شرایطی که استحکام اضافی برای بسته بندی وسایل سنگین تر لازم باشد ، گزینه مناسبی را انتخاب می کنند.

 

3- کیسه های سلفون مربعی استاندارد

این نوع کیسه های سلفون از نظر ضخامت و شفافیت اساساً با کیسه های سلفون معمولی یکسان هستند. تفاوت اصلی در این است که آنها با لکه دار در دو طرف و تاشو از پایین طراحی شده اند. این امر به شما امکان می دهد تا وسایل را به صورت صحیح بسته بندی کنید بدون اینکه نگرانی در مورد ریزش آنها داشته باشید. این نوع کیسه های سلفون از نظر ایده آل برای ذخیره وسایلی که باید در حالت عمودی مانند بطری ، کوزه یا گلدان قرار داشته باشند مناسب است. طراحی این نوع کیسه های سلفون همچنین به شما امکان می دهد که بسته را به صورت ایستاده و بدون هیچ گونه پشتیبانی قرار دهید. بازار کارتن تقریبا از تمام انواع سلفون بسته بندی برای فروش عرضه می کند.

 

4- کیسه های ویترینی به سبک مربع سنگین

این نوع کیسه های سلفون به شکل مشابه کیسه های سلفون تخت تخت طراحی شده است ، با یک فیلم ضخیم تر که به همان اندازه شفاف است. این نوع کیسه های سلفون که بطور اختصاصی برای بسته بندی وسایل سنگین طراحی شده اند دارای قسمت های قابل حمل و یک مربع تا انتهای آن هستند.