ارسال بار هوایی خارجی برای بارهای اضافه با هزینه مناسب

ارسال بار هوایی خارجی در باربری تهران با کیفیت مطلوبی برای مسافران انجام می شود. از آنجایی که هزینه ارسال بار هوایی خارجی برای بسیاری از مسافران اهمیت دارد و تقریبا میتوان گفت برای همه مسافران هزینه حائز اهمیت است بنابراین در باربری تهران برای ارسال بار هوایی خارجی با یک کیفیت رضایت بخش برای اکثر مسافران هزینه ای مناسب در نظر گرفته شده است.

 

ارسال بار هوایی خارجی یا فریت هوایی

باربری تهران با برنامه هایی در تمام مسیرهای اصلی جهان آماده خدمت به تمام هموطنان عزیزمان می باشد. تا بتوانید با اطمینان برنامه ریزی کنید و کارآمدتر شوید. ما طیف وسیعی از محصولات بسیار انعطاف پذیر را ارائه می دهیم که به شما امکان انتخاب و تسریع سرعت تحویل را می دهد تا به بهترین نحو آنچه که مورد نیاز شما است رفع شود. ارسال بار هوایی خارجی یا فریت بار هوایی نیز گفته میشود.

 

ویژگی کلیه خدمات حمل و نقل هوایی و فریت بار هوایی عبارتند از:

خدمات مبدا به مقصد با سایر گزینه های موجود
زمان برای تحویل و ارسال بار هوایی خارجی مشخص شده است
بیمه بار اختیاری است و توسط شما تعیین میشود.

 

چرا فریت بار و ارسال بار هوایی خارجی باربری تهران را انتخاب کنیم؟

باربری تهران همکار ظریف بار تهران می باشد. این دو شرکت از قدیمی ترین شرکت های خدمات ارسالبار هوایی خارجی و فریت بار هوایی در ایران می باشند. باربری تهران همچنین خدمات بار هوایی خارجی و فریت بار در فرودگاه امام خمینی را ارائه می دهد. این شرکت خدمات ارسالبار هوایی خارجی و بسته بندی و فریت بار شما را از 0 تا 100 با هزینه مناسب و کیفیت مطلوب انجام میدهد.

 

هزینه ارسال بار هوایی خارجی چقدر است؟

شاید بتوان گفت فریت بار مقرون بصرفه ترین راه ارسال بارهای کوچک که ما به انها خرده بار میگوییم به کشور مقصد مورد نظر شما است. هزینه فریت بار کمتر از یک سوم هزینه اضافه بار مسافری و یا کمتر از یک دوم ارسال پستی است. بنابراین مسافران می توانند بسادگی و فقط با یک تماس از همکاران ما در شرکت های باربری تهران و ظریف بار هزینه را استعلام کنند.

ارسال بار هوایی برای اضافه بار مسافری چگونه انجام میگیرد؟

اگر تا به حال یکبار به کشورهای اروپایی سفر کرده باشید حتما میدانید که یکی از مشکلات و محدودیت های سفرهای هوایی محدودیت ایجاد شده برای مسافرین جهت حمل چمدان و بارها است. از طرفی اگر بخواهیم هزینه اضافه بار را در کانتر پرواز بپردازیم این مورد اصلا مقرون به صرفه نمی باشد. شرکت های باربری تهران و ظریف بار می توانند کالاها و بارها و چمدان های اضافی شما را از درب منزل تحویل بگیرند و با ارسال بار هوایی خارجی با قیمت مناسب به مقصد شما فرستاده شود.

 

ارسال بار هوایی خارجی برای لوازم منزل

برای مهاجرین و مسافرین که قصد سفر و مهاجرت به سایر کشورها را داشته باشند باربری تهران می تواند آنها را در امر بسته بندی حرفه ای بار لوازم منزل کمک کند بنابراین می توانید خدمات خود را به ما بسپارید.

  • ساختن جعبه های چوبی جهت لوازم شکستنی و حساس
  • حمل بار لوازم منزل به فرودگاه
  • انجام تشریفات گمرکی جهت خروج لوازم منزل از مرز هوایی فرودگاه امام خمینی
  • صدور بارنامه هوایی برای فریت بار لوازم منزل به تمام شهرهای دنیا دراسرع وقت
  • پرسنل حرفه ای با مناسبترین هزینه

 

 

خدمات باربری تهران برای ارسال بار هوایی خارجی

قابل اعتماد و بدون دردسر.

طیف گسترده ای از سرعت های تحویل و گزینه های خدمات.

مکان مناسب ، زمان مناسب و کارآمد.

تجهیزات گسترده و گزینه های تلفیق.

پیچیدگی ، تاخیر و مجازات بار را کاهش دهید.

خدمات کارگزاری گسترده و مشاوره ای.

ماموریت های مهم حمل و نقل بین المللی درب به درب از مبدا تا مقصد

انعطاف پذیر و قابل اعتماد.

گزینه های جامع و گروه بندی ، بارهای کامل و جزئی کامیون ها.

حمل و نقل ایمن ، مطمئن و مقرون به صرفه که اروپا و آسیا ، غرب و شرق را به هم متصل می کند.

طیف گسترده ای از راه حل های لجستیک مورد استفاده برای بهبود بهره وری و کارایی هزینه های زنجیره تأمین شما.

خدمات اضافی که هنگامی که با محصول و محصولات راه حلی ما ترکیب می شوند انعطاف پذیری را برای پاسخگویی به نیازهای تدارکات فردی شما فراهم می کنند.